Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

niye eh işte kiii bir şey mi oldu :44:
sanada afiyet bal şeker olsunn
bugün evdeyim büyük ihtimal öyle takılırız annemle :) sen napcaksın canımm

bişey olmadı canım ama hergünüm aynıı çok sıkılıyorum artık
sağol canım
bende evde olcam yine malesef belki annemle burdaki marketi gezerim kozmetik bakarım yürüyüş yaparız annemi çıkartabilirsem başka bişey yok

hımm anladım canımm ara arkadaşını bir gezin dolaşın havalar güzelleşti bak :)

hımm anladım canımm ara arkadaşını bir gezin dolaşın havalar güzelleşti bak :)

asıl derdim işsizlik canım gezip tozmakta biyere kadar düzenli bi hayatım olsun istiyorum ama beceremedim

sen çalışıyomuydun neler yapıyosun canım sordummu daha önce bilmiyorum sorduysam kusura bakma

asıl derdim işsizlik canım gezip tozmakta biyere kadar düzenli bi hayatım olsun istiyorum ama beceremedim

sen çalışıyomuydun neler yapıyosun canım sordummu daha önce bilmiyorum sorduysam kusura bakma

yok ben okuyorum henüzz :)
damat adayı yokmu acep ?
inşallah bi an evvel herşey yoluna girerr düzenli bir hayatın olur canımm :)

yok ben okuyorum henüzz :)
damat adayı yokmu acep ?
inşallah bi an evvel herşey yoluna girerr düzenli bir hayatın olur canımm :)

varda şartlar müsait değil
ne güzel canım tadını çıkar en güzel dönemindesin öğrencilik yılları gibi yoktur inan
amin canım benim çok teşekkür ederim

evi bidaha arasanız:26:

Bütün akşam her yeri aradım taradım yok hayvan..dışarı çıktım baktım yok..çok üzüldüm, cok alışmıştım. .sabah viik viik sesleriyle uyandım nereye gitmiş, nerde durmuş sabaha kadar sessiz sakin kalmış olduğu yerde. .hiç görmedim.okadar ses ettim...Kafesinde şimdi mutlu mesut oturuyoruz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sen orya gelin filanmı gittin annat bakem:26:

Ewet cnm yani sayilir ailem ve esimin ailesi ankarada biz buraya esim isi yüzünden geldik.hic aradigimi bulamayorum avuc ici kadar carsisi var bi magzaya giriyosun aradigin bulamiyosun burda bulamassin abla diolar.ankaradan200 liraya begendigim pardesü burda 450milyon fiyat veriyo oooofffff cok dertliyim coook bi tane elektrikli süpürge ucu icin iki ay bekledik yani...ankaranin gözünü seviyim.....[/QUOTE]
canım ben geldim oraya ama öle çarşı pazar gezmedim bi yakınımıza uğradık çıktık.bence sen bi ihtiyaç listesi yap annenler geldiğinde sipariş et yada kendin buraya geldiğinde alırsın.yapıcek bişi yok:26: ma ben küçük olan yerleri severeim insanı daha bi sıcak olur çoğunluk birbirini tanır selamsız geçmez.benim apartmandakilerin çoğu suratsız.çoğunuda tanımam ama semt olarak çok güzel.merkezi bi yer kızılaya bile kırk yılda bi giderim ne ararsan bulunuor

iyiyimm canım kahvaltımı ettim şimdii :) sen nasılsınn :13:

eh işte kuzum
afiyet olsun canım afiyet bal olsun löp löp et olsun
bende birazdan yapcam kahvaltımı. napcaksın bugün canım

anca yiyin için sonada vay kilo aldım yok göbüşüm çıktı

evde temizlik var hade viledalarınızı toz bezlerinizi alında gelin bekliorum

anca yiyin için sonada vay kilo aldım yok göbüşüm çıktı

evde temizlik var hade viledalarınızı toz bezlerinizi alında gelin bekliorum

nerde gördün göbüşümü
he var evet kocaman göbüşüm var napim ölimmi
sen ne çakal çıktın yav kilo bahanesine temizlik yaptırcak bize bide kız doğuraydın olduda bittiydi toz işi

ay kıyamam nasılda dönmüş yuvasına acaba bişeydenmi korkmuştu :26: hadi gözün aydın kuşunla sana saadetler

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…