Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlarr yeni bi tarif buldum galiba kalıcaılık için içerden de destek gerek

mansenila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2011
64
0
1 tutam şerbetçi otu, 1 tutam melek otu, 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu çay gibi demleyip yemeklerden sonra 1 bardak iç . Ayrıca her gün 2 adet hurma ye. İlaveten elma suyu ile masaj yapmak da etkili olur.

şerbetçi otu, çemen yağı ve çörek otu yağı, küç yemek, ada çayı içmek.. bunların hepsini denedim beden bunlara alıştıktan sora cevep vermiyor eee sora da kalıcılık yalan oluyor.buna bi çözüm bulmak lazım.ben artık denemekten vazgeçtim karamsarlığa düştüm çünkü ama bu tarifi deneyenler olurda fayda görürseler mutlaka yazsınlar bna da yeniden umut ışığı olur

bu tarifler yeni değil ki aylardır hepimizin yaptığı şeyler.. ben pes ettim artık şimdi yazz kullanmaya başladım eczacı bi tanıdık büyütür geri de küçülme olmaz dedi.. bi arkadaşımın arkadaşı da yasminle büyütmüş baya.. 1-2 ay denicem son çarem olmazsa silikon

tarcin_kokusu bu konuda en olumlu sonuç alanlardan biriydin gerçekten..sende bıktıysan bizler ne yapalımm :):) bende denemekten bıkalı ve bırakalı çok oluyor ama kalıcı olarak büyütüyor dediğin acaba nedir tam olarak anlayamadımm:S

valla kızlar ben bilmiyorum artık bu kadar çok şeye vücudu maruz bırakmak mı sadce yanımıza kar kalan bilemiyorum

yazz dediğin tam olarak nedir krem mi

yazz24+4 canım. doğum kontrol hapı. yan etkilerinde yazıyo zaten göğüslerde büyüme yapar diye :)) sözlükte bırakalı 5 ay olmasına rağmen göğüslerimde küçülme olmadı falan diye yazanlar var diğer haplar 1 kat büyütüyosa yazz 2 katı büyütüyo falan demişler bi bak istersen. 2 ay kullanayım da bırakcam bakalım ne olacak.

yaklaşık 1.5 ay kadar çemeni de denedim 84 cm di 85 cm oldu ama 2-3 kilo aldım bilemiyorum hangisinin etkisi hapa başlayınca bıraktım çemeni haptan sonra belki tekrar başlarım yada lanet edip silikon parası biriktirmeye başlıcam

ya doğrudur ama bildiğime göre insan lar o hapları amacına yönelik kullanacaklarsa bile doktor tavsiye etmeli diyorlar canım ya yani herhangi bi doğum kontrol hapını kullanmak sakıncalıyken sırf göğüs için herkes kullanabilir mi ki

yan etkileri en az olan hap buymuş zaten baya baktım netten. amacına gelincede farzet ki doğum kontrolü için içiyorum sonuçta bu hapları binlerce kadın doğum kontrolü için içiyo zaten öyle düşündüm artı uzun süre kullanacak değilim 1-2 ay kullanmaktan bişey olmaz heralde :)

her eczane de var mı peki bu hap acaba??fiyatı ne kadar
bide bir gelişme olursa dört gözle bekliyorum:) inşallah olur hadi bakalım bol şans..

kızlar doğum kontrol hapları kilo aldırıyo mu acaba bileniniz var mı aldırmıyosa ben de denerim

canım ben de bilmiyorum almaya gitmiş gibi yapıp o anda prospektüs filan iyice bir okuyup karar vermek lazım her ilacın mutlaka bir yan etkisi vardır zaten ama kilo var mı bilmiyorum bu hapta

canım ben de bilmiyorum almaya gitmiş gibi yapıp o anda prospektüs filan iyice bir okuyup karar vermek lazım her ilacın mutlaka bir yan etkisi vardır zaten ama kilo var mı bilmiyorum bu hapta

sağol canım bi arkadaşım kullanmıştı o kilo ve kıllanma yaptığını söylemişti ama ben de tam emin değilim.ben hem kilolu hem kıllı olduğum için daha fazla olmasın yani

sağol canım bi arkadaşım kullanmıştı o kilo ve kıllanma yaptığını söylemişti ama ben de tam emin değilim.ben hem kilolu hem kıllı olduğum için daha fazla olmasın yani

valla ben kilolu değilim ama kıl hiç istemem yani bir de ben başım çatlasa ağrı kesici içmeyen bir insanım hiç tarzım değil..ama minişler de küçük bir tarftan bilemedeim kii..

benimkiler de çok küçük aktardan göğüs büyüten krem almıştım utana sıkıla bi umut ama bi işe yaramadı.ebru şallı sarımsak koyun demişti deneyen var mı bilmiorum

benimkiler de çok küçük aktardan göğüs büyüten krem almıştım utana sıkıla bi umut ama bi işe yaramadı.ebru şallı sarımsak koyun demişti deneyen var mı bilmiorum

canım sarımsağın tüy çıkarma etkisi var biiliyorsun dimi ben ce deneme göğüs uçlarının çevresi de tüylen mesin sonra .ben denemem açıkçası..sen aktardan hangi kremi alp kullandın canım
bir de?

evet canım biliyorum şampuanıma iki üç diş attım zaten saçım da döküldüğü için..ben oestro diye bi krem almıştım asena falan da bundan kullanmış ama ben de gözle görülür bi değişiklik olmadı eczanelerden de breast gain hapını araştırmıştım.tabii kadın olanlara sordum hepsi boşuna alma kızım bi müddet büyütse bile kullanmadığın anda söner gider dediler

ben bugün bir konu başlığında rastladım da arkkadaşın birirnin annesi(46 ya da 47) kullanmış kendisi de kullanacakmış onu bir takip edicem adı da grand gnreux.kadın bırakmış hiç sönmemiş bakalım yaa inşalla büyütcez 1 senedir uğraşıyorummm off

ben de araştırayım işe yararsa onu da denicem.off hiç biyerimden memnun değilim sanki yaa kilomdan memnun değilim rejim yapıorum kıllarımdan memnun değilim oturup kalkıp bioder sürünüyorum saçımdan memnun değilim sarımsağa bulanıyorum bi de memişler küçük ama ona hala çözüm bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…