Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlarr yeni bi tarif buldum galiba kalıcaılık için içerden de destek gerek

ben de hc aldım saç için tüylenme için de ağdadan sonra 20 turunçu(portakala benzer ama yenmez kış mevsiminde akdeniz ege bölgesin de yetişirmiiş) robotta doğrayıp bacaklara streç filmle sarıp 4 saat bekletirsen tüyler bayaa azalıyormuş hem de tek sefer de bıyıklar için de denemişler ben de deneyeceğim valla yani kadın olmaak zor işş herkeste var bu sıkıntılar canım ya

yazz kilo yada tüylenme yapmıyo kızlar. dediğim gibi yan etkisi en az olan hap bu zaten. kullananlarda kilo alımı yada tüylenme gibi bişey görmemişler. yoksa almazdım bende.

aa onu ben de denicem mersindeyim zaten bol olur burda turunç sağol canım paylaşımın için.

bişey diil canım ben bunun işe yarayacağına çok inanıyorum yaa ama tatilden dolayı evimde değilim sabırsızlanıyorum denemek için hem de yumuşacık yapıyor teni demiş arkadaş..

yazz kilo yada tüylenme yapmıyo kızlar. dediğim gibi yan etkisi en az olan hap bu zaten. kullananlarda kilo alımı yada tüylenme gibi bişey görmemişler. yoksa almazdım bende.

bu arada yukar da bi krem adından bahsettim sitesine girince hareketli resim var beni çok etkiledi(tabi uydurmaca da olabilir ama)ama daha çok 46 yaşında gelişimini tamamen tamamlamış olması gereken bi kadında etkisi olması çok umutlandır dı.. nese olmadı senin hapı da kullanırız:)

bunu çok merak ediyorum bioderden daha etkili olabilir yapcam bakalım. zaten bataklığa gir kıllarından kurtulursun deseler onu bile yaparım.

yalnız uyarayım baya canı yakıyormuş ablası yapmış arkadaşın beklerken gözlerinden yaş gelmiş(2 ay da eskisinin %20 si anca çıkmış) ama kendisi daha dayanıklıymış bütün gün deseler bekleyebilir dim demiş

ben de beklerim dayanıklıyımdır yani kolay yanmaz canım ama çok acırsa da artık dayancam napalım

valla ben de yapıcam canım aynen dayanıklıyımdır ben de izmire dönünce neyse ben gittim iyi geceler dilerim..

bi de şu senin söylediğin ürün grand gnreux onu araştırdım.forumda da başlığı varmış zaten.asla kullanmayın diyenler var ama herkes başka bişey söylüyo neye inancaz şaşırdım

valla ben de baktım kullanmayacağım.ya mutlaka bizim yaptıklarımızın(otlar falan) uzun vadede zararları vardır diye de düşünüyorum zaten böle krem hap falan hakkında bu tarz şeyler duyunca hiç cesaret edilesi birşey değil hele..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…