Kizlarr eşim varikosel ameliyati olucak yardim

BenAskMelegi

ol DE olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2006
1.893
1
38
hanımlar merhaba buaralar çok sıkıntılıyız.eşim cumartesi sabahı çift taraflı varikosel ameliyatı olucak çok heycanlıyım ne yapmam lazım onuda bilmiyorum başından böyle şeyler geçenler yardım edebilirmi

cnm eşim geçen mart ayında tek taraflı oldu ..benimkiömründe ilkkez o zaman serum yedi
çok efhamlıydı ...ama oldu birgece yattık eve geldik 2-3 gün evde istiraht etti ama işe özel araba ile gidip geldi çok yorulmdan oturarak çalıştı.....benimki biraz kaprisliydii biraz uğraştırdı dilerim siz çabuk halledersiniz...geçmiş olsun cnmm

aynı şeyleri ben de yaşadım 2007 martında tek taraflı oldu eşim ve iğneden o kadar korkuyor ki iğne olmiim 10 ameliyat olurum diyordu, ben de çok stres oldum o korkunca bir de belden uyuşturacakları için daha da korktuk ama o kadar basit bir ameliyatmış ki öğrendikten sonra bu hastalığı herkesten duyar oldum. bizimki de 1 hafta çok nazlandı ama sorun yaşamadık siz de boşa korkmayın şimdiden geçmiş olsun. hamilelik içinse bizim şu an 5 aylık bir kızımız var, işe yaradı yani.

benim eşimde varikosel ameliiyatı oldu ve o zaman başka bi şehirde çalışıyorduı.çok basit gelmene gerek yok dedi hiç yatmadı hastanede.hatta bikaç saat dinlendikten sonra işyerine geri dönmüş canım sıkıldıgından.bende korkmuştum ama korkmaya hiç gerek yokmuş.inşallah başarılı bi ameliyat olur.

canım benim eşimde çift taraflı ameliyat olduu,,korkulcak bişey yok canım boşuna stres yapmayın çok basit bir ameliyat ,,gerçi ben eşim ameliyata girip çıkana kadar ağlamıştım onabişey olacak diye ama çok basitmişş korkmayın sakınn,, normal ameliyata da benzemiyo normalde ameliyatlılar ağır kaldıramaz ama onların öle bir sıkıntısı yok çok şükürr..şimdiden geçmiş olsunn

benim eşim de ameliyyat olalı 3 ay oldu hem de çift taraflı korkulacak bişey yok.yarım saaat sonra eve geldik.tahliller falan ameliyyat hepsi 1 gün cekdi.10 güne tam ayaklandı.şimdi iyi.Ama hala bebegimiz olmadi ona cok üzülüyorum.İnşallah bu mübarek ayda her kesi sevindirir.Amin!!!Allah yardımçınız olsun kaydirigubbakcemile2

benim eşimde ocak ayında genel anestezi ile ameliyat oldu. tek taraflı. o gün çıktık hastaneden. 1 hafta sonra dikişleri alındı ondan sonra daha rahattı. 10 günde bişeyi kalmıyo zaten. ve ben 6 ay sonra hamile kaldım. kısmetse mart 2009'da doğumum. inşallah sizinde işe yarar.
fidulya canım sende merak etme 3 ay olduğunda bende çok telaşlanmıştım niye hala olmadı diye eşimin dr.u 3 ay daha sabredin bakalım dedi. allah şükür sabrettik muradımıza erdik. inşallah sizinde olacaktır merak etme.

benimde çocuğum olmuyordu gittiğimiz her iki doktorda ameliyat önerdi.
fakat eşim ameliyata yanaşmadı. bir kavonoz mesir macunuyla( reçel kıvamında ) bir kavonoz harnup pekmezi aldım harnup pekmezi keçiboynuzu pekmezi oluyor aynı zamandaher ikisindende eşim hergün bir iki kaçık içti bu yaklaşık bir ay kadar sürdü.
burda dikkat edilmesi gereken bir kaç husus daha var eşinizle adet döneminden sonra birer gün arayla ilişkiye girin ayrıca ilişkideki pozisyonda çok önemli kadının altta olacağı pozisyonu denemenizde fayda var internette kolay gebe kalma pozisyonları diye ararsanız resimli anlatımda var.
ayrıca ilişki sonrası mümkün olduğunca geç banyo yapın yukarıda belirttiğim şekilde bir kavonoz mesir macunu ( reçel kıvamında ) birde harnut keçi boynuzu pekmezi pekmezi kullanmak ameliyattan çok daha basit ve kolay biz bu şekilde sonuç aldık sizede tavsiye ederim.
sakın bu dediklerimi denemeden ameliyatı düşünmeyin daha fazla bilgi için mail adresim aşağıda yazılı herkese geçmiş olsun şimdiden mail adresim.. bana_yaz@windowslive.com
:eek:k:

X