Kızlar Yeni Ameliyat Oldum Eve Kuaför Gelicek Ağda İçin Sizce Oğlum Yanımda Olmalı mı

gulsum5925

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2024
6
-1
Kızlar yaşım 69 rahim ve yumurtalıklarını aldılar mesanemide aldılar yarın eve kuaför çağırdım ağda için yalnızım Bakıcak kimsem yok oğlumdan başka perşembe günü doktor kontrolü var onun çağırmak zorunda kaldım kendi başıma kalkamıyorum dikişlerimden dolayı oğlum bakıyor

Kızlar yaşım 69 rahim ve yumurtalıklarını aldılar mesanemide aldılar yarın eve kuaför çağırdım ağda için yalnızım Bakıcak kimsem yok oğlumdan başka perşembe günü doktor kontrolü var onun çağırmak zorunda kaldım kendi başıma kalkamıyorum dikişlerimden dolayı oğlum bakıyor

Ağda yapılırken odadan çıkar herhalde diye tahmin ediyorum. Ha oğlunuz bişey olmaz tabiki ama yine de geçip izlemesini istemezdim sanırım ben.

Birkimsecik adlı kullanıcın profil mesajına yorum yaptı hatta

Ağda yapılırken odadan çıkar herhalde diye tahmin ediyorum. Ha oğlunuz bişey olmaz tabiki ama yine de geçip izlemesini istemezdim sanırım ben.
Kalkamıyorum Kendim Dikişlerim Çok Hastanede Bile O Baktı Yanımda Neden İstemezdiniz Acaba

Bu kim?
_20240902_175117.jpg

Mental sorunlariniz mi var?

Hayır burda neden insanlara böyle davranırlar ben bunu anlayamıyorum ya

X