kızlar yardım lazım bizeeeeeeee!!!!

canım bende seninle aynı tereddütleri yaşıyorum. oğlum olacak ve adına daha karar veremedik birde bizim kayınbaba sorunumuz var, eşim ilk isminin babasının adı olmasını istiyor. Mehmet. onu da kırmak istemiyorum ama ben oğluma daha yeni isimler koymak istiyorum. benim favorilerime de gelince;
çınar
melih kağan
eymen
tabiki çınar veya eymen olursa ilk isim mehmet olacak.
bu arada birde anket yaptım. oy verirseniz sevinirim.
http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...niz-lutfen-oglum-dogacak-daha-ismi-yok-4.html

canım anketini cevapladım ben içlerinde en çok eymeni beğendim.. umarım içimize sinen isimler olur ..

user : akıllı kişi köken türkçe

utku: Birçok emek ve tehlikelerden sonra ulaşılan, mutlu sonuç, zafer. türkçe

dora Türkçe)1. En yüksek yer, uç.2. Bir şeyin üst kısmı, yukarısı, tepe.3. Dağ doruğu.
sevgilera.s.

canım fikrin için teşekkür ederim .. dora bizim düşündüğümüz isim olan doruk'a çok yakın bir isim ama dora bir kız çocuğuna daha çok yakışır gibi görünüyor.. user çok soğuk bir isim ama anlamı güzelmiş.. utku eski bir isim cnm geçmiş isimlerden birini koymayı düşünmüyoruz..

Dyımın iki oğu var biri Yiğit Anıl, diğeri Yağız Efe...
Hem tek tek kulanıldığında hem de ikisi bir arada anlamlı ve güzel bence....
Yanlız Yağızlar çok yaramaz oluyorlar dikkat edin koyarken :)

kızlar teşekkür ederim fikirlerinize artık son kararımı bebeğim doğduktan sonra vereceğim onun gözlerine baktıktan sonra.. çünkü hala aradığım, duyduğumda işte bu dediğim bir isim bulamadım (
sizlerede ismini mutlaka yazacağım ilginç fikirleri olanlar varsa yinede yardımlarınızı beklerimmm

Canım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.ben iki isim düşünmedim hiç,bana pek kullanışlı gelmiyor.Ben DORUK diyoruma.s.Zaten çizelgedende anlarsın teyzesi...Benim oğluşumun adı da Doruk.Hakikaten bu yıl bir patlama oldu DORUK ta.3yıl önce pek kimse duymamıştı ama olsun.Herkesi DORUK 'u kendine:roflol::roflol::roflol:

ben önüne babasının adını deniz i yanınada ege yi koyacağım.babasıda çağın ege dedi ama dediğim oldu.deniz ege sevgiler.

bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah ben oğlumun ismini KAYRA koyuccam anlamı allahtan gelen büyük bir lutuf iyilik demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…