kizlar yardim edin

Arkadaşim öncelikle çok Geçmiş Olsun. Bence De Bu Olaydan Bu şekilde Bi Sonuç çikarman Iyi Olmuş. Rabbim Sizin Için En Uygun Zamanda Hayirlisiyla Size De Bir Evlatmverecektir. Eğer Sürekli çocuk Meselesiini Düşünür Ve Kendini Buna Yönlendirirsen Stresin Daha çok Olumsuz Etkisi Olur. O Yüzden Zaman Birak Herşey Yoluna Girer.

merhaba kizlar,bu gun sonunda adet oldum,cok rahatladim,cok engiseli idim ne zaman olucam nasil olucam diye,agrim falan var ama yine de olduguma sevindim,arkadaslar gercekten her sey pisikoljikmis,hamile olmadigimi dun oyrendim bu gun adet oldum,kendimizi hamileyim deyip strese sokuyoruz o yuzden adet olamiyoruz,bundan sonra kendime soz verdim hamilelik hakkinda dusunmek yok artik.moral verdiyiniz icin de hepinize tesekkur ederim.

hadi fidancim gözün aydin..psikolojik bakimdan cok zor oluyor canm.bence herseyi normal seyrine birakmak galia

merhaba kizlar,bu gun sonunda adet oldum,cok rahatladim,cok engiseli idim ne zaman olucam nasil olucam diye,agrim falan var ama yine de olduguma sevindim,arkadaslar gercekten her sey pisikoljikmis,hamile olmadigimi dun oyrendim bu gun adet oldum,kendimizi hamileyim deyip strese sokuyoruz o yuzden adet olamiyoruz,bundan sonra kendime soz verdim hamilelik hakkinda dusunmek yok artik.moral verdiyiniz icin de hepinize tesekkur ederim.

canm çok haklısın bende adet olamadm senin gibi hayırlısıyla bende olsam rahatlıycam :bbo:

tesekkur ederim canim,dogru soyluyorsun her seyi oluruna birakmak gerekiyor,bundan sonra boyle,hic bir seyi dusunmuyucez,hayat devam ediyor kizlar yasadigimiz her anin her seyin tadini cikaralim:teytey::teytey::teytey:

canm çok haklısın bende adet olamadm senin gibi hayırlısıyla bende olsam rahatlıycam :bbo:

canim sende kac gun gecikdi.hic dusunmemeye calis tamammi,bir seyler yap kendini oyala.cunki dusundukce insan daha da geriliyor kendini strese sokuyor.ama yine de soyleyemeden gecemiyecem insallah hamissindir canim.kendine iyi bak .opdum hepinizi kocaman.a.s.a.s.

canim sende kac gun gecikdi.hic dusunmemeye calis tamammi,bir seyler yap kendini oyala.cunki dusundukce insan daha da geriliyor kendini strese sokuyor.ama yine de soyleyemeden gecemiyecem insallah hamissindir canim.kendine iyi bak .opdum hepinizi kocaman.a.s.a.s.

canm benim 15 gün geçti 5gün önce kan testi ve idrar testi yaptrdm negatif zaten kendimi ümitlendirmemştima hala adet olamadm streten heralde bir rahatlasam adet olcam

canim benim adetim hep duzenliydi,hic gecikmezdi 13 gun gecikdi,test yapiyordum neqatif cikiyordu,doktora gitdim hamile olmadigimi oyrendim.sonraki gun adet oldum,o yuzden soyluyorum pisikolojik diye hamile olmadigimi oyrendim hemen adet oldum,hic dusunmemeye calis.seni uzmek istemem ama test gostermiyorsa hamile deyilsin,yine de bir kac gun bekle adet olmzsan bir daha test yaparsin.hem de bahar geliyor hormonlarimiz deyisiyor,vucudumuzda yenilenme gidiyor diye de olabiliyor gecikmeler.

X