Kızlar toplaşın!Enfeksiyon(İltihap) illetinden nasıl kurtuldum

Gebe olma ihtimaliniz var mı? Ben de 1 haftafır sarımsak kullanıyorum ama pek söylediğiniz gibi bir durum yasamadım. İnşallah hepimize derman olur bu tedavi☺
Gebe olma ihtimaliniz var mı? Ben de 1 haftafır sarımsak kullanıyorum ama pek söylediğiniz gibi bir durum yasamadım. İnşallah hepimize derman olur bu tedavi☺
Merhaba faydası oldumu akıntı durumunuz nasıl bende başlamak istiyorumda

Bana da maydanoz çok iyi gelmişti 4 5 ay olmadı enfeksiyon amaa sonuç yeniden oldu 😔 ama bunu deneyeceğim inşallah biter ve gider 🥰

Canım bişey sorucam sana ilişkiye girmeden önce iğne batma gibi bişey yaşıyorum bu sendede oluyormuydu sarımsak iyi geldimi 3 gümdür senden gördüğüm için her sabah içiyorum ama bi değişiklik yol henüz

Canım bişey sorucam sana ilişkiye girmeden önce iğne batma gibi bişey yaşıyorum bu sendede oluyormuydu sarımsak iyi geldimi 3 gümdür senden gördüğüm için her sabah içiyorum ama bi değişiklik yol henüz
bende olmuyordu canım ama sende de enfeksiyon var 3 günde sonuç almak.icin çok erken hergün düzenli olarak içeceksin 3 gün yetmez. sonuç alana kadar devamm

Özellikle sabah aç karna mı yutmamız gerekiyor kızlar? Gece yatmadan önce yutsak fayda sağlamaz mi

X