Kızlar toplaşın!Enfeksiyon(İltihap) illetinden nasıl kurtuldum

CiNNET NUR

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
5.740
16.766
Herkese merhaba arkadaşlar ben çok fazla faydasını gördüğüm basit bir öneride bulunucam benim çok işime yaradı inşallah sizin de işinize yarar.
Öncelikle vajinal enfeksiyonla basım belâdaydı kullanmadığım fitil kalmadı fitil bitimin de enfeksiyon gidiyordu ama ne yazık ki tekrarliyordu.

Ben bir büyüğümün önerisi üzerine günlük 1 dis sarımsağı sabahları aç karnına 2 bardak ılık suyla hergün içiyorum. Yaklaşık 2 ay olacak..

Hem akintim azaldı. Hatta yok denebilecek kadar azaldı günde 1 2 damla belki gelir belki gelmez.Bunların dışında
Ilişki esnasında kasıklarımda batma oluyordu gitti.
Vajinal kuruluk yaşıyordum çok sık o da gitti.
Özellikle cinsel istekte ve cinsel işlev de de baya katkısı oldu.
Yani bu sarımsak mükemmel bir şey.

Ben sarımsak yutmanin faydaları adlı videonun linkini buraya bırakıyorum. Izleyin taktir sizin...

Bu linkte de 24 saat içinde sarımsağın vücudumuza etkileri var.

Ben çok faydasını gördüm darısı size arkadaşlar.:KK49:

Cok tesekkur ederim insallahh hepimize.sarimsak dogal antibiyotik eminim cok cok faydasini görücem :KK200:
Sarımsaktan nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden etmiyordum ama gel gör ki gerçekten de doğal antibiyotikmis. Herkes söylerdi de hiç inanmazdım.
Ilk kullandığım zamanlar belirgin bir faydasını gormedigimi dusundugum icin kullanmayi birakacaktim. Eşim engel oldu sabret göreceksin faydasını diye iyi ki bırakmamışım:))

Sarımsaktan nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden etmiyordum ama gel gör ki gerçekten de doğal antibiyotikmis. Herkes söylerdi de hiç inanmazdım.
Ilk kullandığım zamanlar belirgin bir faydasını gormedigimi dusundugum icin kullanmayi birakacaktim. Eşim engel oldu sabret göreceksin faydasını diye iyi ki bırakmamışım:))
Ben cok seviyorumda ah iste kokusu olmasa :)) tüm yutunca kokusu olmuyo ama.kesinlikle düzenli kullanilinca faydasinin olacagina inaniyorum.

faydasını çok iyi biliyorum ama
onu o şekilde yutarsam tansiyon düşüklüğünden kimler tutar beni bilmiyorum ,
soyarken bile tansiyonum düşüyor,gerisini sen düşün

faydasını çok iyi biliyorum ama
onu o şekilde yutarsam tansiyon düşüklüğünden kimler tutar beni bilmiyorum ,
soyarken bile tansiyonum düşüyor,gerisini sen düşün
Bu arada bende daima dusuk tansiyon vardi 9 a 5ler 9a 6lar 8e 5ler :))
Tansiyonu da dengeliyor bence .
Kullanmadan önce baya korkmuştum zaten tansiyonum düşük ya kık kık diyip gidersem diye valla hiçbir şey olmadi. Aksine artık ayağa kalktıgımda gözümün önü falan kararmıyor muhteşem bir şey yaa :halay:

Bu arada bende daima dusuk tansiyon vardi 9 a 5ler 9a 6lar 8e 5ler :))
Tansiyonu da dengeliyor bence .
Kullanmadan önce baya korkmuştum zaten tansiyonum düşük ya kık kık diyip gidersem diye valla hiçbir şey olmadi. Aksine artık ayağa kalktıgımda gözümün önü falan kararmıyor muhteşem bir şey yaa :halay:

ne güzel size fayda etmiş ama inan bana ben mutfaktan salona gidemiyorum yıgılıp kalıyorum

Bende de enfeksıyon var aynı sekılde koyu renk ve kokulu fitil kullandım ama su an tekrarları teşekkürler bunu denicem. İnşallah

X