Kızlar testime bakarmısınız lütfen çok acil

benim 5 ay once bundan daha net bir şekilde olmuştu ama negatif çıkmıştı kanda, aradan 1 ay gecti adet günümde çok agır sekilde ağrım ve çok fazla kanamam oldu iğneye gidiym dedim düşük yaptığımı öğrendim... şuan benimde testim pozitif bende bekliyorum lekelenme yasamıstım ben bakalım hayırlısı kan ver bakalım ne çıkacak herseyin hayırlısı rabbim evlat hasreti çeken herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah

Ben o gün yanılmamışım. Şuan 9 haftalık hamileyim. Adetime 1 hafta kala hamile olduğumu öğrenmiştim. Doktorum bile bir hayli şaşırdı erken döllenme demişti ama erken döllenme de değil. Yumurtlamamın 8. Günü öğrenmiştim. İnşallah sizler de güzel bir haber alırsınız. Rabbimin rahmeti çok büyük. Ben 3 defa düşük yaptım. Bu 4. Gebeliğim. Hep diken üstündeyim. Tek çarem rabbime sığınıyorum. Rabbime güveniyorum. Tek umudum rabbim

insallah canımm bende dün düşük oldu yine adet oldum sandim yine aynisini yaşadım rabbim ne veriyorsa hayirlisini versin insallah

Kaçıncı Düşüğün kuzum
balım düşük değilmiş kanamam oldu bebek yeni doktor ultrasonla bakti bebek daha yeni diye gözükmedi düşük yapıyorsun dedi kan değerime baktı düşmemişti iki gün sonra gel bidaha bakalım dedi yükselmişti değerim şuan hayla yükseliyo bakalim nasip insallah düsmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…