Adete 3 gün kala test pozitif

Ben normalde âdetten bir gün önce karnım ağrırdi. hamile kaldığım ay bir hafta önce ağrıyınca anladım test yaptım âdetten yedi gün önce belli oldu kaset testte. Umutlandırmak istemem biliyorum beklemek zor ama...
Aynnen beklemek zor peki nasıl bir ağrı mide bulantısı halsizlik falan oluyormuydu gün içerisinde ve hamilelik için uzun süre beklediniz mi

Aynnen beklemek zor peki nasıl bir ağrı mide bulantısı halsizlik falan oluyormuydu gün içerisinde ve hamilelik için uzun süre beklediniz mi
canım benim hamileliğin ilerleyen zamanlarında bile mide bulantısı tiksinme falan olmadı. Normal adet ağrısı gibi ağrıdı. kasikta pıt pıt atma vardı geceleri. Ama ben kendimi çok dinlediğim için fark ettim sanırım. bir de âdetten bir hafta önce sümüksü bir akıntı geldi rengi bulanıktı. Halsizlik de hamileliğimde olmadı sadece geceleri çok erken uykum geliyordu. Ama halsizlik zaten yedinci haftadan sonra falan başladı. Dördüncü denemede kaldım hamile canım Allah sana da hayırlısıyla kolaylıkla nasıp etsin 💗💗

yarın bir daha yaparsın. bu arada ovülasyon takibi yapmıyorsan öneririm yumurtlama gününü testle takip edersen birtık daha garanti oluyor hamilelik
Uygulamadan takip ediyorum bakalım hayırlısı artık test yapmayı bırakıcam galiba her çıkan 2.çizgiyi gerçek sanıyorum psikolojik olarak çok yıpratıyor

Bir de sonradan aklıma geldi şu an. Normalde adetten önce meme hassasiyeti oluşurdu. Büyürlerdi. ama hamile kaldığım ay âdetten önce memelerim nasıl desem hamur gibiydi yani yumuşacıktı çok şaşırmıştım. Kiminin de gergin ve hassasiyet oluşuyor yani aslında herkesin belirtisi farklı

Çok fazla silikti 🥰 adetten 5 gün önce kan verdim beta 44du düşün yine de idrara geçmişti. bugün de yaptın mı bugün de silik çıktıysa gebelik vardır diye düşünüyorum inşallah hayırlısıylains

Bir de sonradan aklıma geldi şu an. Normalde adetten önce meme hassasiyeti oluşurdu. Büyürlerdi. ama hamile kaldığım ay âdetten önce memelerim nasıl desem hamur gibiydi yani yumuşacıktı çok şaşırmıştım. Kiminin de gergin ve hassasiyet oluşuyor yani aslında herkesin belirtisi farklı
Ayy canım benim inşallah hayırlısı ile sağlıkla dogurursun dualarını üzerimden eksik.etme inşallah bende bu ay hamile kalırım.😞

Çok fazla silikti 🥰 adetten 5 gün önce kan verdim beta 44du düşün yine de idrara geçmişti. bugün de yaptın mı bugün de silik çıktıysa gebelik vardır diye düşünüyorum inşallah hayırlısıyla
kızlar merhaba bende dün yaptım testi önce tek çizgi 5 dk sonra böyle silik çizgi çıktı ne düşünüyorsunuz seninki de böyleydi

Eklentiler

• 20240913_205633.jpg
    20240913_205633.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 10
X