Kızlar testime bakarmısınız lütfen çok acil

Ümitlenmeyin şimdilik ama yine de dikkat edin kafein alımınıza, ağır kaldırmamaya uzanmamaya çalışın
Kafein ve sigara bağımlısıyım. Ama ikisinide bıraktım 1 hafta önce. Sık sık kasık batmalarım oldu yumurtlamadan sonra ve devam etmek istemedim belki hamileyimdir diye.

hm ben de yanlıslıkla geldı sandım net cıkmayan bı foto olunca bunu yazman bıle ıyı oldu bak kuruma cızgısı gıbı durmuyor.. sankı cok ınce cızgı varmıs gozunden kacmıs da durdukca daha bı netlesır de oyle olmus gıbı. gonlum bundan yana. rabbım hakkında hayırlısını versın.

Çok teşekkür ederim. Merak eden arkadaşlar için konuya güncelleme getireceğim. Zaman ayırdığınız için tşk ederim esen kalın

Belli olmuyor bu işler benim de regle nerdeyse bir hafta varken erken gebelik testinde nerdeyse yarım saat sonradan çok silik çizgi olmustu.
Siz yine de ilaç sigara kafeinden uzak durun netleşene kadar. Bence çizgi var.

Belli olmuyor bu işler benim de regle nerdeyse bir hafta varken erken gebelik testinde nerdeyse yarım saat sonradan çok silik çizgi olmustu.
Siz yine de ilaç sşgara kafeinden uzak durun netleşene kadar. Bence çizgi var.
Yorumunuz için tşk ederim. Siz ne zaman öğrenmiştiniz hamile olduğunuzu

Lütfen sakin olun.Erken gebelik testi mi aldınız yoksa normal mi onu çok anlayamadım.Birde gerçekten çok erken testi almışsınız gecikince alsaydınız en azından hayalkırıklığı yaşamanız belki daha az olurdu.Ben çok anlayamadım hamilemisiniz değilmisiniz diye ama 20 dakika geç bi süre bence testte.Benim bildiğim o sonucu hemen verir diye düşünüyorum.Bu arada umarım hayalinize kavuşursunuz Rabbim sizede nasip etsin

Allah razı olsun güzel dilekleriniz için. Bu test erken gebelik testi. Adete 6 gün kala % 80 kesin sonuç diyor. İnanın çok sabırsızlık yaşadım. Vücudum beni yanıltıyor diye düşündüğüm için yap kız dedim kendime. Sen negatifleri görünce rahatlıyorsun. Yapta anla hamile olmadığını öğren. Psikolojik belirtiler yaşıyorsun diyordum kendi kendime. Şimdi ise beklemek en doğrusu olacak diye kendimi teselli ediyorum

Çok fazla kafaya takıyorsunuz anlaşılan ve stresiniz çok oluyor galiba bu yüzden.Kendinizi biraz rahat bırakın ve sakinleşin.Önce kendinizi toparlamanız lazım yaşadığınız kolay şeyler değil.Herşeyinizle bebeğe endekslemiş durumda gördüm sizi ve bu ne kadar sağlıklı sizin için bilemiyorum.Allah kimseyi bununla sınamasın tabiki sizi anlayamam şuan ama dua ederim sizin için.Kendinizi biraz zamana bırakın bence bu kadar düşünürseniz stresten odaklanamazsınız.Daha gençseniz vaktinizde varsa tez zamanda bulur bence sizi.Bu kadar üstüne düşünce psikolojik olarak çökersiniz.Eşinizinden baskı almıyorsanız bir dönem bence kendinizi rahat bırakın.

Bariz hamilesiniz

Beni 40 yıldır tanıyormuş gibi çözdünüz iki dkda. Helal olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…