kızlar sonunda nihayet hamileyiiim :))

zeynep beni hamişler listesine yazacan mı bacım beni yazmıştın adet günümü hatırlarsan :)))

canım bende yeni üyeyim ilk gebeliğimde adet gecikmesinden sonra ağzımda aşırı sulanma olmuştu bir hafta kadar devam etti...

Allah tamamina erdirsin insallah saglikla kucagina aldigin gunleri de gorursun ...darisi diger arkadaslarin basina...

duygu 5.ayımdı canım tam 5 :)ve çok şükür yarın kan tahliline gidiyoruz inşallah iyi çıkar sonucum canım

hayırlısı olsun canım benim bugün o kadar çok hamile haberi aldımki hem burdan hem çevremden eminim çok güzel bir duygudur allah analı babalı büyütmek nasip etsin bizim içinde dua et hamile insanın duası kabul olur derler.bu arada herhangi bir belirti varmıydı canım kib

eseraras sağol canım iyi dileklerin için inşallah sana da tez zamanda nasip olur gülüm.bu ay o kadar çok belirtim vardı ki ben umutluydum bu ay kasık ağrısı,bacak ağrısı,sırt ağrısı,bel ağrısı,akıntım yok,mide bulantısı,kusma,avuç içimin yanması,ayaklarımın buz gibi olması,üşüme,ateş bunlar canım baya var yani :))

canim evet ama bu ay benim 4 günüm gecti hala test yapmak istemiyorum gecen ayda gecikmisti ama benim iki hafta önce gögüs agrilarim basladi belim cok fena agriyordu ayaklarim cok üsümüstü iki gündür hem corap heme patik giyip geziyorum bide benim gabizlik gibi problemim var ama bilmiyorum bunlar hamileliktenmi diye testi kismet olursa eger pazar günü yapacagim

birgül canım yapsana ne duruyosun 4 gün geçmiş senin ben 4 gün kala yaptım ve de çıktı senin çoktan çoıkmış olması gerekir.bunlar hamişlik belirtileri aynı bende senin gibi oldum bence hamilesin sen arkadaşım inşallah ya yarın yap bana sonucu bildir mutlaka

inşallah canım yaa aminn dua et bizim için ama ismimi söyle kabul olur inşallah ama bu ayda olmazsa 20 ay olacak senin ne güzelll 5.ayında oldu....bakalım biz daha ne kadar beklicez belli değilll

canim gecen ayda böyle gecikme oldugu icin yarin tam ayni gecen aya göre gecikme oluyor eger yarin adet olmazsam pazar günü test yapar onucu bildiririm insALLAH

duygu canım merak etme gülüm sen ismini vererek dua ederim birgüle de dua ederim Allah sizede nasip etsin gülüm benim üzülme sakın daha yaşın genç bak benim yaşım 32 yeni kalabildim bende.Allah büyüktür bol bol dua et ve umudunu kaybetme sakın

birgül inşallah canım bu sefer hamilesindir müjdeli haberi almak nasip olur inşallah canım

asel sağol canım inşallah sizinde olur bi an önce hayırlısı ile gülüm .a.s.

canım tebriklerrrr allah tamamına erdirsinnn darısı isteyenlerin ve benim başımaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…