kızlar sonunda nihayet hamileyiiim :))

sağol elgizcim inşallah canım Allah sana da nasip etsin bu mutluluğu ve olmayan herkese nasip etsin inşallah Rabbim en kısa zamanda .a.s.

ohhh sonunda sende bebeklendin. ben artık kendimden süphe eder oldum. 6. aya girdik ama hala birşey yok. tebrik ederim kuzum senüüü. :teytey:

dıptısım sağol canım arkadaşım inşallah sana da nasip olur bitanem üzme kendini bu arada özlettin kendini bayadır yoktun canım.a.s.Allahım şu anda bu msjımı okuyan arkadaşıma tez zamanda bi bebiş nasip et yarabbim .amiiin

dıptısım sağol canım arkadaşım inşallah sana da nasip olur bitanem üzme kendini bu arada özlettin kendini bayadır yoktun canım.a.s.Allahım şu anda bu msjımı okuyan arkadaşıma tez zamanda bi bebiş nasip et yarabbim .amiiin

janım beniiim. ev taşıyoruz malum net yoktu. sonunda taşındık yerleştik derken kocişi eğitime yolladı banka 15 gün yok benneyaptımki bebek işide 1 ay daha ertelendi anlayacağın laelaelaelaelae

neyse gülüm gelince başlarsınız aylar torbaya girmedi ya :))Allah sana da hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bi bebiş verir inşallah canım arkadaşım

iyi iyi taşındıysanız güle güle oturun tatlım hakkında hayırlısı olur inşallah canım benim belki bu yeni ev sana uğur getirir hamiş kalırsın hemen kim bilir belli mi olur demi ama :)))

tebrik ederim canım hayırlı olsun. allah tamamına erdirsin. ben de bu sabah test yapıp hamile olduğumu öğrendim. çok muhteşem bir duygu. allahım isteyen herkese nasip etsin. sağlıklı hamilelik geçirmeni diliyorum

Canım arkadaşım KARDELENİM
ne kadar sevindim anlatamam
Rabbim sana en hayırlısından, en sağlıklısından nasip etsin inşallah
sağ salim doğurup kucağına almayı ve hayırlı evlat yetiştirmeyi nasip etsin sana
ve biz isteyenlere:emir_bebek:a.s.
Tekrar Tekrar Tebrik ediyorum canım (sigarayıda bırakırsın artık )

bebekpj7.jpg

eslem ve diğer arkadaşlar Allah sizlerde tez zamanda nasip etsin canlarım ben bugün kan testi de yaptırdım 78.82 çıktı değerim 1 haftalıkmış daha çok yeni yani inşallah bu sefer tutunur bebişim çok sağolun arakadaşlar Allah her isteyenin yüzünü güldürsün canlarım

ağlıycamama sana da nasip oldun gülüm sağol iyi dilekelerin için arkadaşım .a.s.

X