kızlar sonunda nihayet hamileyiiim :))

bugun aldigim bilmem kacinci hamilelik haberi ne guzel ya
allahim sen isteyen herkese tattir bu duyguyu insallah
tebrik ediyorum
allah tamamini erdirsin insallah

çok sevindim kardelencim .sonunda sen de bu güzel duyguyu yasadın canım.insallah darısı bizlere.saglıklı bir hamilelık gecırmen dileklerimle tatlım :))

nur canım benim çok sağol çok şükür inşallah sana da nasip olur gülüm bu mutluluk .a.s.

tebrik ederim canım çok sevindim böyle hamiş haberleri çoğaldıkça bende umutlanıyorum mutlu oluyorum rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin amiiiiin

sağol belenaycım Allah sana da ve tüm isteyenlere de nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah canım .a.s.

kardelen ablam inanamıyorum çok güzel yaaaaaaaaaaa HAMİLESİNNNNNN:teytey::teytey::dance::dance: Çook Mutlu Oldum ne kadar çok istediğini biliyorum :sm_cool:

ececim canım benim çok sağol ço şükür dualarım kabul oldu inşallah tez zamanda sana da nasip olur gülüm benim .a.s.

armağanım ve ceylan83 canlarım benim dua etmezmiyim size Allah size de tez zamanda nasip etsin inşallah gülşerim :)ben 1 ay önce en yakın arkadaşımdan ve o da hamile şu an ondan dua aldım ve bu ay nasip oldu bana da hamişlik.inşallah sizlerde öyle olursunuz canlarım

canım tebrikler.ben 2aydır uğraşıyorum.umarım en kısa sürede bende müjdeyi veririm.allah tamamına erdirsin. a.s.

hayırlı olsun canım ama adete dört gün kala pozitif çıkıyomu ne kadar şanslısın allah tamamına erdirsin inş en yakın zamanda bizede nasip etsin

sağolun kızlar tek tek teşekkür ederim canlarım.ilsenim evet canım galiba erken döllenme oldu bende o yüzden bu kadar belirgin çıktı canım bu arada sen hamile değilmiydin öyle hatırlıyorum yanlış mı hatırlıyorum yoksa:uhm:

canim tebrikler ALLAHim kucaginada almayi nasip eder insALLAH benim sana bi sorum olacakti hamilelik belirtisimi acaba bilmiyorum ben agzim sulanmalar oluyor ve yediklerimin hic tadi olmuyor bu hamilelik belirtisimi

güya belirtilere takilmayacaktim:)) ama cevablarsan sevinirim

birgül sağol canım Allah sana da nasip etsin ağızdaki sulanmaları tam olarak bilmiyorum ama yediklerinin tadı olmuysa bu bi belirti olabilir zaten ağızda metalik gibi bi tat oluyomuş inşallah hamilesindir gülüm ne yapacan sorcan tabi bi umut arıyosun gülüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…