Kızlar sizce neden ben ?

Sanki evlenince statü atlanıyor gibi bir algı var yahu. Geçen başka biri küçük yaşta evlendiğini ovunerek anlatıyordu sanki erken evlenince başları göğe eriyor:işsiz:
Türk kadınının tek hedefi bu hayatta yani çoğunluk böyle boşanıyorlar ikinciye hazırlık yapıyolar benim bildiğim sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer ama ne hikmetse bizim ülkemizde eski deyişler gibi hiç bişey eskisi gibi değil erkekler pırlanta maşallah

Evlilik tabi ki bir statü değil fakat bekarlığın da ( yalnızlıktan sıkıldığın sürece) sultanlık olduğuna inanmıyorum. Aslında benim konum evlilik bekarlığın dışında duygusal paylaşımı yakalayabilecek birinin olmamasının boşluğu belki de. Yani evet sağlığım yerinde, işim ailem arkadaşlarım var keyifli bir hayatım da var belki kendime göre ama günün sonunda duygusal boşluğu da hissetmiyor değilim.
Genel olarak kadınlar bu imajı çiziyor ondan bahsediyorum. Yoksa hissettikleriniz normal. Bu durumda da gayet olgun davranıyorsunuz bence. Bazı arkadaşlar bana aşık ben eminim falan diyorlar ya nasıl inanıyorlar anlamıyorum...

X