Kızlar sevdiğim çocuk beni evine davet etti! Yardım edin.

Ay dayanamiycam ayol hakket ten gidicen mi?sonra sonuç olarak ne bekliyosun peki tek taşla evlilik teklifimi :işsiz::KK20:kadın ol derdi eltime hep kV ccim oğlumda olsa kendine tuvalet muamelesi yaptırma hacet bırakıp bırakıp gitmesin derdi hASA

Aha vallaha aynisini benim arkadasim yasadi o eve gitti 2 ay sonra bebek haberini aldik zorla evlendirildi sirazesi kaydi kopek gibi de pisman diyor ve cekiliyorum.. Ha bide senle sevgili olmadigi hic bir sifati olmadigi halde seni evine cagiran adamin altinda art niyet aramayip da hala nasil etkileyebilirim diye dusunuyosan hic nasil davranayim diye sorma bile sen zaten vermissin kararini .

Sakın gitme. En büyük yanlışı yaparsın. Başka yer mi kalmadı. Yanlış izlenim bırakırsın. Gidersin bir şey olmaz ikinci gün yine çağırır ve istemediğin şeyler yaşayabilirsin. Sana kalmış..
Sonra sağda solda "kız neyime güvenerek evime geldiyse falan der" benden söylemesi

ben üniversitedeyken bir arkadaşım böyle davet etmişti, bende aynı sınıftayız birşey olmaz diye güvenip gitmiştim. baktım halleri hareketleri konuşmaları değişti. bende ikaz ettim, bilseydim gelmezdim diye. sonra bana dedi ki "o zaman niye geldin?". işte sen başka düşünüyorsun,erkek başka düşünüyor. bencede gitme, dışarıda bir ton yer var.

Yaş kaş 15, 16 ? Kızım saf mısın bu kadar ? Niyeti belli işte uzaklaş hemen. İyi niyetli olsa dişarıda buluşmak isterdi.

Sevgili değiliz ama iki taraftada var bir hoşlantı. Panik biri değilim normalde ama çok geriliyorum sizce nasıl davranmalıyım ya da onu nasıl etkileyebilirim? Tüyo verin lütfen.

Arkadaşım, çocuğun niyetini %100 bilemeyiz günahını da almamak lazım ama 2 haftalık bir ilişki için -ki daha sevgili bile değilsiniz- eve çağırması pek hoş değil. Bence onu da kırmadan eve gitmek istemediğini, bunun için henüz erken olduğunu, birbirinizi bir süre daha dışarıda tanımanın daha doğru olacağını anlat.

Bu devirde kimseye güvenmemek lazım, minibüste tek kaldı diye tecavüze uğrayıp öldürülen kadın arkadaşlarımız var Özgecan gibi... O yüzden tam tanımadan, kimdir nedir bilmeden kimsenin evine gitme.

Sevgiler:KK200::nazar:

Saçmalamasın o çocuk,sen de sakın gideyim deme,ha bişey yapacağından değil belki gerçekten masumca çağırdı ama sonunda bi gün kafana kakar,"demek ki sen böyle bi kızsın her çağırana gidersin,ben dediğimde de hemen gelmiştin" faland er,üzülürsün...Ayrıca belki duymak istediği cveap "hayır"dır,yani sana zarf atmış olabilir...

X