Kızlar sevdiğim çocuk beni evine davet etti! Yardım edin.

papatyapiremses

balzamin
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2016
5
75
Sevgili değiliz ama iki taraftada var bir hoşlantı. Panik biri değilim normalde ama çok geriliyorum sizce nasıl davranmalıyım ya da onu nasıl etkileyebilirim? Tüyo verin lütfen.

bence gıdebılırsın.. eve gıtmek ılla bısı olcagı anlamına gelmıyor zaten. fılm ızlersınız yemek yersınız vs

Bence açıkça ifade edilmemiş duygular varken birinin seni evine davet etmesi normal değil. Açıkçası ne kadar hoşlansamda biri bana böyle yaklaşsa ben uzaklaşırdım (tabi benim aradığım böyle biri değil). Önce bir yerlere çıkmak biraz daha tanışmak daha normal değil mi?? Karşıdaki etkilemeye değer hareketler içinde mi?? Bence bunları sorgulamak lazım:)

git bakalim ama yakınlaşma falan olursa çantayi indir kafasına başlangıçta fevrilik iyi :KK11: çünkü daha sevgili degilsiniz herşeyi bianda sindirilirse o ilişki bitmeye mahkumdur...

Sevgili değilsiniz, daha sana açılmaya cesaret edememiş bir adam, seni evine davet ediyor. Sence de alakasız ve saçma olmamış mı biraz :) Ben şahsen bir erkek olsam, daha sevgililik teklifi edemediğim, sevdiğimi söyleyemediğim kızı evime davet etmezdim. Ve bu durumda beni bir erkek evine davet etse, bana sevgisini itiraf edemeyen adamın da evine gitmezdim. Hatta sevgisini itiraf etse bile yine gitmezdim. Bu kadar hızlı olmayın yahu biraz sakin :)

Evine davet ediyorsa atlayacak demektir :KK70:
Kimse kusura bakmasın eve gidince masum masum film izlenmiyor. Hepimiz biliyoruz...
doğru söze ne denir haha bazı çocuklar çok seviyeli gerçekten öyle hemen atlama falan olmuyor ama bazısı diyorum bak parmakla sayılacak kadar az :super:

doğru söze ne denir haha bazı çocuklar çok seviyeli gerçekten öyle hemen atlama falan olmuyor ama bazısı diyorum bak parmakla sayılacak kadar az :super:

Ayy benimki o parmakla sayilacak cocuklar arasina girmis yahu ne güzel :) :cool:ders bile calisirdik hemde ailesi sehir dışına gittiğinde :KK70: simdi o kadar masum durmasakta :KK31:

Aklın varsa gitme bacim erkeklerin yüzde doksansekizi etçil dir sebze seven az bulunur yani et zor cignenir zor hazm edilir sebze lup ağzında lup migdende lup klozette...anladın umarım!şiddetli uyari

Sana hoslandigini soyleyemiyor ama evine çağıracak kadar curetkar sen peşinden gidersen canım hoslanacagi yerler sınırlı yok stop haddini bil dersen ben atık madde değilim dersen sen kazanırsin hertürlü

Daha önce dısarda görüştyseniz (halka acık yerlerde) evine gidebilirsin panik yapmana da gerek yok. Zaten etkileme olayını başarıyla geçmişsin, cünkü etkilenmese eve cağırmazdı:dondurma:

Etkilenmez olur mu başı dönüyorum şimdi ziyafet sofrası hemde bedava hiç bişey olmazssa bi aparatı çıkar diyodu sadece :kk77:

X