kızlar önemli yeğenimden idrarının yanından akıntı geliyor

secanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
125
0
40
merhaba kızlar..sizi uzun zamandır takip ediyorum,benımde 28/11/08 sabahı yeğenim oldu ablama yardımcı olması acısından hep yazılarınızı okuyup takip ettim..bebeğimiz daha 3 günlük..hastaneden cıktık sezeryanla doğum yaptı ablam,dün aksamdan beri idrarıyla beraber akıntı gıbı bısey gelıo bebegımızden,sizdede böle olan varmı yoksa doktora goturmelımıyız??

canım geçmiş olsaun
biz çok şükür böyle bir sorun yaşamadık
ama önemli olabileceğini düşünüyorum
bence bir dr.a göstermelisiniz
en azından sağlık ocağına gidip bir danışın
inşallah önemli bir şey değildir ama tedbirli olmakta fayda var tekrar geçmiş olsun

benim kızımdan da geldi o canım sölemesi ayıp sümük kıvamında ama önemli bişe diil
zaten bir kere geldi o da

içim rahatladı şimdi,anneme goturelım dr a dedım onemlı bısey diil gelir bebeklerden dedi ablam zaten cok panik..bende bı sızınle paylasmak ıstedım..teşekkürler..

Benim kıızımda da olmuştu hatta ben küçükken bende akıntıyla kan da olmuş :) Telaşlanmana gerek yok normal bir durum oldıuğunu söylemişti bana dr.

benım bebeğimde kız. benımkınde kan gelmişti 1 kez .annenın hormonlarından dolayı oluyor.devam ederse dra goturun.

benim kızımdanda ilk doğduğunda geldi bi kaç kere.Annem de normal dedi.
Hatta bugün tekrar gördüm aynı akıntıdan.Gittiğimizde doktoruna soracağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…