Kizlar nihan doğuma girdi....

kalachakra

2 Prenses Annesi+Yeni Pozitif 🤗
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
899
17
Ayy kızlar ne dyeceğimi bilemiyorum...Elim ayağım titriyor...Tam pcyi kapattım işlerime bakıyım diyodum Nihandan (Elvin)den telefon geldi...Sabah 9:30 da suyu gelmiş..Hastaneye gitmişler.3 cm açıklık varmış. Şimdi ara ara sancıları varmış, sırasının gelmesini bekliyormuş. Biraaz sonra doğuma giricem sen forumdakilere haber verirsin dedi... Ayy inanmıyorum yaa...Hemen sizlerle paylaşmak istedim...Ne diyeceğimi bilmiyorum şuan şoktayım. Elvinciğime de moral veremedim, yaşadığım şokla geçmiş olsun demişim (
Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin Elvinimizi... Doğumdan çıkınca ben haber veririm dedi... Haber alır almaz yine sizlere yazarım kızlar...

İnanmıyorum yaa açtığım topiğe bakarmısınız... Ne kadar basit bi topic olmuş.. Yvaş yavaş şoku atlatınca anladım ne saçma bii başlık olmuş.... ELVİNİMİZ GELİYOR Yazmamışım daa :)))

Son düzenleme:
hadi hayırlı doğumları olsun inşallah ...biz kadınlar nasılda duygusalız tanımıyorum arkadası ama bende cok heyecanlandım....

ayy çok şaşırdımm yaa inş hayırlısıyla doğar elvinimizzz annesinin kucağına:teytey:

bende çok şşakınım şuannnn..
canım haber için tşk.lera.s.

nihanla hep havanın sıcaklığından konuşurduk bugün ist da hava yağmurluu.dün çok sıcaktıııı.elvinimiz yağmurlu bir günde dünyaya gelecek inşş

Son düzenleme:
aaaaaa inanmıyorummmm başlıgı görünce şok oldum şaka yapıyosun sandım... inş..dogumu ii geçer saglıkla elvinimizzi kucagına alır

ayyy kızlar ben bi hoş oldum valla... elim ayağım titriyor... off tansiyonum düştü herhalde... ben biraz yatıp dinleniyim...

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin kendisini tanımıyorum ama şu anda tüm dualarım onunla rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin sıra bizede geliyor yavaş yavaş:)

allah yardımcısı olsun arkadaşımızın. sırayı bozdu desenize. Rabbim kolay doğum nasip etsin. Konuşanlar selam sölesin

allah güzel bir dogum nasip etsin inşallah.yavaş yavaş başlıyo artık dogum haberleri...

Bende cok sasirdim, cok mutlu oldum ayni zamanda dua edicem onlar icin....sanirim dogum tarihlerimiz birbirimize yakindi ama temmuz annesi oldu yada olucak suanda hayirlisi, gelismeleri bekliyoruz canim....

ay canım yaa şaşırdım birden topiği görünce:1shok:alışkın değiliz bu sayfada böle topikler okumaya kalbime iniyodu valla:1shok:allahım yardımcısı olsun nihancığımın,umarım herşey yolunda gider,sağsalim alır kucağına elvinini inşallah:asigim:

Hadi bakalım Allah yardım etsın . En kısa zamanda hayırlı haberlerını almayı umıt edıyoruz
ve artık sıra sıra başladık desenıze kızlar...
bıraz da sıcaklar etkılıyorsa kısa zamanda başka bır dogum haberı daha alabılırız desenıze..
hayırlısı olsun

vallahi gelir gelmes forma baktım başlıgı görünce şok oldum allahımmm elvinimiz gelio :) allahım yardımcısı olsun saglıcakla kavuşsun bebişine canım arkadaşimiz:)

havvaa şok oldum valla allhım yardımcısı olsun nihancığımın şooooooook yaşıyorum

dualarımız seninle nihancım. iyi yürekli arkadaşım allah yardımcın olsuun. elvinimize kavuşuyoruz..:hooray:

havva duyunca şookk oldum walla hayırlısı olsun.. nihancığım allah bi avazda kurtarsın inşş cnmm yaa, elvinimiz sağlıklar gelsin bitanemm coksekeriremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…