Kizlar nihan doğuma girdi....

rabbim kolaylık versin ...
hayırlısyla yavrusunu kucagına alır inşallah....

neden geliyormuş erkenden cadı allah yardımcısı olsun bir nefeste kurtarsın rabbim
darısı bekleyen herkesin başınaa

KIZLAR HABERLER GELDİİİİİİİ. :teytey:
ELVİNİMİZ DOĞMUŞ AZ ÖNCE NHANLA GÖRÜŞTÜM...
1:10 DA DÜNYAYA GELMİŞ.. ÇOK TATLI BİŞİ YAAA...
2 KİLO 570 GRAM DOĞMUŞ. KÜVEZE ALMAMMIŞLAR ÇOK ŞÜKÜR :teytey:
EMZİRMİŞ BİLE ŞİMDİ YANINDAYMIŞ .. KİME BENZİYOR DİYE SORDUM BEN BABAMIZA BENZETTİM AMA GÖRENLER TEYZEME BENZETİYOR DEDİ.. EVİNE GİDİNCE RESİMLERİNİ ÇEKCEK...
AYYY KIZLAR DUALARIMIZ KABUL OLDU. ÇOK ŞÜKÜR ELVİNİMİZ DÜNYAYA SAĞ SALİM GELDİİ.
NASIL DUYGULANDIM ANLATAMAM

Normal doğumdu sanırım. Ne diyelim darısı başımıza...
En kısa zamanda doğum hikayesini bekliyoruz....

ayy çok sevindim maşaallah elvinimize haftasına göre çok nomal kilosu ne güzel küvezede girmemiş .nihancımız ne mutludur şimdi hiç beklemediği bi anda oldu ama şüürki bi sorun çıkmadı. havvacım normal dogummu yapmış?

yok canım sezeryan olmuş...

ağustos bebekleri çok yayamaz...teker teker geliyolarrr:teytey:

hadi hayırlı olsunn nihancımm..Allah analı babalı büyütsünn..

aramıza hosgeldın elvıncım gecmıs olsun nıyancım sıkıntılar bıttı artık canım allah analı babalı saglıklı buyutsun canım

Birisi de Elvincigimizin resimlerini koysa ne kadar guzel olur..Cok merak ettim zilli cadiyi..
Allah uzun omurler versin dunya sekeri Elvinimize..

hoşgeldin dünyaya küçük kız.hoşgeldin teyzecim.hoşgeldin annesinin bitanesi.hoşgeldin yaramaz.hoşgeldin elvinimiz

ağustos anneleri bölümünde bir doğum haberi görünce şok oldum :1shok: Allah tamamına erdirsin. inşallah sorunsuz sıkıntısız rahat bir doğum olur da bebişini kucağına alır. :1rolleyes: ben de bugun kendimi pek iyi hissetmiyorum ama daha cok erken :bbo:

hadi bakalım ALLAH yardımcısı olsun 3. bebişde geliyo kalachakra sakin ol bence dua edelim bir an önce bebişini kucağına alsın

ayy inanamıyorum iki gündür foruma girmedim neler olmuş böyle nihancığım seni kutluyorum hayatıma.s..allah analı babalı büyütsünnn.çooookkk sevindimmmm.elvinimiz hoşgeldinnn sendeeeŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…