Kizlar nihan doğuma girdi....

ERTUĞ cum isim neydi Tuğba mı? diye hatırlıyorum??
Senin şafak kaç canım. Göbiş baya olmuş. Hayırlısyıla kavuşalım bebişlerimize.

cnm benim çok tşkkr ederiz,şükür huzurlu bir bebek,Allah nazardan saklasın...hep öle uyuyo teyzesi.darısı başına,eşine slmlar,öpüyorum cnm a.s.

elagözlü783 çok sagol canım evet tugba oglum buaralar hiç durmuyo maş.mideme yapışıyo bide geriyo kendini göbegim patlıcak gibi oluyo teyzesi.şafak belli degil canım ayın 5 inde kontrolüm var kısmet bakalım sezeryan istedigim için 5 inden sonra heran dogurabilirim.yarın nts ye gircem gerçi bugün oldu artık hayırlısı canım.sag salim alalım bebeişlerimizi kucaklarımıza saglıcakla inş.öptüm

çok sagol canım yarın nts ye gircem uyku yok gözümüzde eşim xbox oynuyo ben siteye takıldım eşiminde eşine ve sana çok slm var.hayırlısıyla gidip gelseydim strese griyorum ne zaman doktora gitsem.ertug umda içerde böyle yatıyo teyzesi hep elleri kulagında birini indirse hemen öbürünü koyuyo maş.bu aralar çok gergin hep aşagıda taşıdım 15 gündür mideme yapıştı oglumda sezeryan istiyo galiba onaylar gibi tekmeledi canım oglum maş.bende senin gibi hayrlısıyla kucagıma alsaydım.elvinimi öp benim ve eşim için.iyi günler canım

elvincim neslihancım allah analı babalı buyutsun....nete çok fazla giremiyorum....yeni gördüm dogum yaptıgınızı :) ayyyy agustos anneleri dogum hikayelerini okuyorum bi tuhaf oldum:) bende yazıcam hayırlısıyla insallah...eşinizle ve bebeinizle MUTLULUKLAR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…