Kizlar nihan doğuma girdi....

canım tebrik ediyorum seni.prensesinle sana mutlu huzurlu uzun yıllar diliyorum:dance:.
hoşgeldin elvin bebeka.s.

aradım nihanı açmadı cnmm şimdi msj attı elvinimiz uyuyormuş şimdi :asigim: minicik siyah saçlı,pembe,beyaz bi cadı bu coksekeriremsu diye yazmış mesajdaa ayy yerim o cadıyı ben allahım ne büyük bi mutluluk şimdi Nihan'ın herkeze selamı var kızlarr :teytey:

Bir ağustos annesi daha temmuza kaydı demek.Çok şaşırdım Elvin bebeğin bu kadar aceleci davranmasına.Kız çocukları erken doğar der hep annem inanmazdım:)))
Nihan a bebişiyle mutlu ve huzurlu bir gelecek diliyorum...Darısı bizim başımıza...
Buarada siteye girmeye korkar oldum hergün biri doğuruyor,sıra bendemi acaba diyorum:)))))
Sevgiyle kalın Nihan ve elvin bebek...

Allah bağışlasın canım..tebrik ederim..darısı başımıza..
Rabbim uzun sağlıklı ömürler versin elvine sizinle birlikte..

nihanıııım canım tebrikler arkadaşım. elvinimiz bekleyemedi bu sıcaklarda annemi yormayayım dedi demekki.
allah tüm sevdiklerinle büyütmeyi nasib etsin kuzucuğunu.....

maşallah ya valla bebeğin accık erken olması da iyi oluyor..artık gün saymayacak ne güzel..bebeğin sağlığıda iyiymiş..Allah hayırlı etsin..

çok çok tebrikler, daha iyi işte erken olmuş...oldu da bitti...tüm hayalleriniz gerçek olsun!!!

Nihancığım çok sevindim sağsağlim doğurmuşsun...Ağustos bebekleri tek tek keliyor..İnşalah hepinizde hayırlısı ile sağlıkla doğum yaparsınız kızlar..

Kızlar nihandan haber yokmu..hastanedelermi daha bebişylee.evlerine geçtilermi yoksa merak ettim:1hug:

Eve geçiceklerdi canim geçmiştir büyük ihtimal elvinimiz maşallah sürekli annesinin göğsündeymiş oyüzden rahatsiz etmek istemedim ama bi boşlukta gelir nihanciğim bizi merakta birakmaz inş.

ya bende 1 haftadır giremiyodum foruma maşallah allah analı babalı büyütsün nihancım darısı bizlerin başına........

canlarım benim hepinize çok teşekkür ederim,Elvin'im yemeğini yedi,şu anda uyuyor.ben de fırsat buldukça sizinle hasret gidermeye çalışıyorum.
havva'cım cnm bana sayfa açmışsın çok teşekkür ederim,görünce gözlerim doldu walla :) hepinizi çok seviyorum.bazıları kızımı teyzesine benzetiyorlar demiştim sen benim teyzem anlamışsın :)))) yani kız kardeşime benzetenler var.ama ben babasına benzetiyorum,e tabii daha minicik zamanla kime benzediği daha da çıkacak ortaya.bugün doğum hikayemi yazacağım.hepinize tekrar teşekkürler güzel dilekleriniz için harika ağustos annelerim!!!!

canım benim ne mutlu sana ki kızını sağ salim kucağına aldın. sen Allahın her kadına nasip etmediği bir duyguyu yani annelik duygusunu tattın.darısı bizlerin başına inşallah.
elvini görünce duygulandım çok. bian kendimi senin yerine koyup annelik duygusunu tattım kendi çapımda...
elvinimi canım yeenimi benim yerime koklaya koklaya öp tamam mı tatlım...:1hug:

canım geçmiş olsun ..allahım analı babalı büyütsün bebişini...sanırım aynı gün doğum yapmışızz ne mutlu bebişinlesinn...ben daha kucağıma bile alamadımm:1no2:

havvacım saol birtanem benim.öper koklarım teyzesi kızımı senin için,şimdi okuyabildim,uyuyor şu anda uyansın dicem havva teyzen kokluyor seni :)

canım geçmiş olsun ..allahım analı babalı büyütsün bebişini...sanırım aynı gün doğum yapmışızz ne mutlu bebişinlesinn...ben daha kucağıma bile alamadımm:1no2:

neslihancım ben 16sında yaptım sen 17sinde yapmışsın sanırım? neden bebeğimi alamadım diyosun ki?

ay maş. ya şu elvinin yatşına hasta oluyorum.akşam eşimede gösterdim bayıldı bayıldı ne güzel yatıyo diye.arada siteye girip sırf elvine bakıp kapatıyoruz canım arkadaşım allahım saglık versin nazardan saklasın sen bi nazarlık tak ben gözüm degecek diye çok korkuyorum.darısı benim ve tüm hamişlerin başına saglıkla inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…