kızlar müjde

ne kadarlık hamiş oldun sen bakiym:1hug:

ewt canmmm 4 haftalık hamileyim yeni ögrendm canm yaaaa çok saollll

canm bn evde yaptım 2 çizgi çıktı 2 gün daha bekleyim kan vermek için diyoomm bakalımm canmm rabbm kucagmza almayı nasip etsnn inşşşşş

şeker benden sana tavsyie, sakın bekleme, hemen git doktora kan testini yaptır, bak gebeliğin ilk haftalarında allah korusun hormon yetersizliği yüzünden de bebek düşebiliyomuş, benim eski doktorum söylemişti, doktorun belki de sana hormon takviyesi verecek, genelde ilk zamanlarda progestan veriyolar, ben kıçımdan iğne yedim 12. haftaya kadar, hatta vaktin varsa hemenşimdi bi randevu alıver doktordan heemen git, ay kıyamam kız sana, içimi bi hoş ettin deli kız a.s.

canmm kan verdimm degerler normal çıktııı benm tandgm başhemşire 10gün daha bekle dedi ama ben cuma dr gitcemmmm bhcg 965.13 çıktı canmmmm normal yaniiiii ayy canm benm yaaaaa kıııss bende bi sene denzlide kaldım çok svyorum orayıııı :lepi:

aaaaaaa gel kıj buraya bebişinle sana cici mamalar ısmarlayım kız, ay bebişinin seni deli gibi tepiklediği günleri de görürsün inşallaaaaaaaaahhhhhhhhhhh, benim sıpayla oynaşcam derken zaten uykusuz kaldım bu gece, inşallah sen de bebişinle oynaşcam derken uykusuz kalırsın işallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, işalllaahh sabah seninkisi de benim sıpa gibi tepikleriyle uyandırır da guguklu saat gibi seni uyutmaz işallaaaaaaaaaaaa :roflol:a.s.Şeniz

canmm yaaaa senağlama senağlama çok duygulandımm yaaaa valla bi hoş oldum inşş o günleri benm gibi herkes görr en çok ondan korkuyom amaa bebegim beni bırakmıcak biliyorum bana sımsıkı baglandıı sesini duyyorum bebegimnn anne merak etme 9 ay 10 gün sonra kucagındayımm diyorrrrr

piskolojini yüksek tut yavrum bu aralar, bak düşük tehlikesi 12. hftaya kadar var, 18. haftaya kadar çok az bi risk var ama 18. haftadan sonra da tamamen ortadan kayboluyor, bak şekerim sakın kendini zorlayım deme, oturup kalkışına dikkat et bu aralar, hoplayıp zıplama, bi de benim şu söyledğimi de bi ciddiye al yani, çünkü bebişler ilk anne rahmine düştüklerinde yumurtalıklardaki hormonlar tarafından büyütülüyomuş, gbek kordonu ve plesenta oluşana kadar bu şekilde gidiyo yani, allahım güzel allahım kuru ağaca can veren rabbim inşallah kucağına aldırır da bugünlerini unutursun inşallah, ay inşallah doğurursun da geceleri bebiişin yüzünden uykusuz kalırsın kıızzzzzzzz naniknanik

ayyy kıııısssss inşşşşş hayırlısıylaaaa canmmm ewt söledklerini dikkate almazmıyımm canm yaaaa muhakkah dikkatederim bu aralar dügün vardı dikkatediyim barii oynamayımmm canm pekii bişey somştum bhcg hakkında bilgin var mııı canm :1hug: :1hug:

ya sonunda oldu temmuzda çift çizgi görmek istiyodm başardmm hamileyimm kıızzzlarrrr yaşasınn kısmetse anne olcammm rabbm herkese tatdrsnnnnnnnnnnn

canım tebrikler çok sevindim senin adına
darısı başımıza:CüvCüv: gamyoncuiremsu:lepi:
:dance::teytey::sm_cool:

nasıl yani şekerim anlamadım

canm anlamdgn bhcg olayımı kan da çıkıyo ya hamile oldgmz onu diyorum int araştrdm bebegin saglık durumunuda gösteriyomş dogrumu diyorum mesala hamilesn ama degerin düşük onunn gibi bişey deger düşükse tehlikede mii

şekerim bununla ilgili bilgiler vardı internette bi aralar okumuştum ama aklımda kalanları söyleyim, şimdi bir kadının vücudunda sadece ve sadece hamile olduğu zaman salgılanan bi hormon var, yani beta hcg, bu da hamile olduğun andan itibaren kanda salgılanmaya başlanırmış, her geçen gün bu hormonun seviyesi daha da yükseliyor, zaten senin ne kadarlık hamile olduğunu filen bu hormonun yüksekliğine göre anlıyolar, onun için günün geçince doktorlar kan testi (beta hcg) isterler, bi de şu var doktorlar ilk seferde de kanda beta hcg hormonunu görseler bile ultrasonda keseyi görmedikten sonra bebek var demiyolar, kesieyi gördüler mi hıh senin bebeğin var diye sana garanti veriyolar, yani allah korusun yolk gebeliği olabilme ihtimalini d eğerlendiriyolar, ama bence pek yüksek bi olasılık değil bu, bu hormonun bebeğin sağlık durumunu gösterip göstermediğini bilmiorum, o konuda bi araştırma yapmamıştım ama haftana göre kandaki beta hcg seviyesi artıyosa eğer bence bu bebeğinin de güzel güzel büyüdüğüne işarettir,

canm peki bu degerin artması nasl ögrencem kiiiiiii benm deger şimdi normall

yav sen msn adresini özel mesajla bana yllasana, buraya yazma ama ban yersin, özel mesajla bi at da msnden konuşak kız zor oluyo burdan takiibi :)

canm diyokii sitemiz özel msj kapalıdr canm sohbet odasına girsenn gebelik bölümüne orda yazsam özeldeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…