kızlar müjde

ya bikaç yerde seni tebrik etmiştim ama esas topiğinde etmemişim burdada etmezsem çatlarım:))))tebrikler hayatım duaların bizlerden eksik etme Allah tamamına erdirir inşallah

çok tşk ederim sağol söylediklerin için..hayırlı sağlıklı hamilelikler sana canım...

ya sonunda oldu temmuzda çift çizgi görmek istiyodm başardmm hamileyimm kıızzzlarrrr yaşasınn kısmetse anne olcammm rabbm herkese tatdrsnnnnnnnnnnn :lepi: :teytey: :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN CANIM..GÖZÜN AYDIN..a.s.

tebrikler cnmm cok güsel bi duygu anne olmak , bende 10 hafta 3 günlük hamileyim en son gittigimizde doktoruma oynadigini gördük ama hayla hissetmiyorum ... allah herkeze saglikli hayli evlat nasip etsin

her seferin de de ilişkiden sonra yarım saat filan yattın mı birde beline yastık filan koydun mu? hep öyle diyorlarya.

ne guzel bir duygu tebrik ederim darisi isyeten herkesin basina bende agustos ve eylul gibi cok istiyorum olmasini umarim olur hersey gonlunce olsun cnm.

tebrikler cnmm cok güsel bi duygu anne olmak , bende 10 hafta 3 günlük hamileyim en son gittigimizde doktoruma oynadigini gördük ama hayla hissetmiyorum ... allah herkeze saglikli hayli evlat nasip etsin

canm bebeginiin kalp atışı ne zamn duyulduuuu allah yardmcn olsn kucagına almayı nasip etsnn canmmm:asigim:

her seferin de de ilişkiden sonra yarım saat filan yattın mı birde beline yastık filan koydun mu? hep öyle diyorlarya.

yani canm herseferinde belime yastık koydum ayaklarımı diktimm bide gün aşırı ilşkiye girdk akşam olmadı pekk

ya sonunda oldu temmuzda çift çizgi görmek istiyodm başardmm hamileyimm kıızzzlarrrr yaşasınn kısmetse anne olcammm rabbm herkese tatdrsnnnnnnnnnnn :lepi: :teytey: :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

hayirli olsun canim gözün aydin...rabbim bebeğinede sanada sağlik versin

tebrıkler a.s.
Rabbım saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın

Kizlar hayirli olsun dualarimiz herzaman bebek isteyenlerle bende7+3 hamişim allah bu mutluluğu herkeze nasip eder inşallah ekim.29 allah gönlüne göre verir inşallah

canım tebrik ederim bende temmuzda hamile kaldım .Allahım sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza almayıda nasib eder inşallah. tekrar seni ve eşini tebrik ederim

canım tebrik ederim bende temmuzda hamile kaldım .Allahım sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza almayıda nasib eder inşallah. tekrar seni ve eşini tebrik ederim

t.ederim canmmm bende seni ve eşini tebrik ederim rabbm cümlemize nasip etsnn nasl canmm ii geciyomu hamileligin ben kan testi yaptrdgmda deger 965.13 çıktı 3 gün sonra tekrar giitimm 1931 e çıktıı galiba gelişiymş dr öle dedii ama ultrasyonda gözükmezmiş bakmadııı canm rabbm kucagmza almayı nasip etsn inşşşş :lepi:

massalllah cok tebrik ederim insallah hayirlisiyla saglikli bebislerimizi kucagimiza aliriz
darisi tum bekleyenlerin isteyenelrin basina

Tebriklerr canım hayırlı olsun.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn.Darıısıı başımıza inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…