kızlar müjde

ya sonunda oldu temmuzda çift çizgi görmek istiyodm başardmm hamileyimm kıızzzlarrrr yaşasınn kısmetse anne olcammm rabbm herkese tatdrsnnnnnnnnnnn :lepi: :teytey: :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ALLH TAMAINA ERDİRSİN HADİYİN BÖLE MUTLU HABERLER BEKLİYORUZZZZZZZZŞenizŞeniz

temmuz ayı baya bereketli çıktı bakalım ağustota da bu kadar bereketli olacakmı... tebrikler kızlar bizlere dua edin ...

canım kutlarım. sağlıklı bir gebelik dilerim.
belirtilerinin tamamını detaylı yazabilir misin_

Tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Darısı da bizlerin başına. Bizlere dua edin tamam mı çiçeği burnunda hamişler..

ekimcim cnm hayirli olsun allah kucagina lamyida nasip eder isallahhhhhhhhh

ben yeni üye oldum.bilmiyorum daha biraz kuracalarken sizin heyecanlı yazınızı gördüm hayırlı olsun ben sözlüyüm.en çok istediğim şey anne olmak.hayırlı olsun:1hug:

ya sonunda oldu temmuzda çift çizgi görmek istiyodm başardmm hamileyimm kıızzzlarrrr yaşasınn kısmetse anne olcammm rabbm herkese tatdrsnnnnnnnnnnn :lepi: :teytey: :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Çok tebrik ederim.Allah hayırlı ve sorunsuz hamillelik geçirmeni nasip etsin inşallah :dance: Tabi darısı tüm bebiş isteyenlerin başına inşallah a.s.

Canımm tebrik ederim bende temmuzda anne olanlardanım..Allah hevesimizi kursağımızda bırakmasın inş....

Senide tebrik ederim MTS umarım herşey yolunda ve sorunsuz giderde bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah.Tüm bebiş isteyenlere dualarınızı eksik etmeyin ama yerimseniben

ben bütün hamilelere hayırlı ve sağlıklı hamilelikler diliyorum...
burada hamileyim başlığını okuyunca, inanın çok heyecanlanıyorum ve eskiye gidiyorum hemen...
anne olmak isteyen herkesin de Rabbim bu mübarek günde dualarını kabul eder ve o güzel duyguyu isteyen herkese yaşatır...
sevgilerimle...

saoln kıızlar hepinize çok t.ederimmmm canm belirtimm gögüs ve kassk agrısıı oldun başka belirtim yoktu gögüs ucum karardıııı öptm kızlar inşş sizlerinde olur en kısa zamndaaaa

canm ben normal yolla kaldım ama hep günaşırı ilşkiye girdk bu ayy 2 gün geçtiiii canmmmm

bende çok tebrik ederim.hayırlı hamilikler geçirisin inşallah. ben de birşey soracağım ama cvp verirsen. en son ne zaman adet olmuştun . birde adetinden kaç gün sonra afedersin ilişkiye girdiniz. bir de bir defa yaptığınızda mı oldu.

CANM EN SON 29 HAZİRANDA OLDUM CANM ADETİMN SON GÜNÜ İLİŞKİYE GİRDİM YOK CANM HEMN HEMN HERGÜNE YAKINDI VE BEN BU AYY SIRFFF GÜNAŞIRI İLŞKİYE GİRDİMMM DENE SONUÇ ALIRSN İNŞŞ CANM İNŞŞ EN KISA ZAMNDA SENNDE HABERLERİNİ ALIRIZZZZ

kızlar ya bişey daha sorcammm benm bhcg degeriii 965.13 çıktı dr hamilesn dedi ama ben int baktım bu degerlerle bebeginn saglıklı oluşuna ve gelişimnn düzgün oldgunuda gösteriyomşş dogrumuu benmki normal degerlerde ne eksik ne fazlaaaa şimdiden çok t.ederimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…