Kizlar MAC de dugun makyaji yaptiran var mi? En iyi kim yapiyor?

javiera

kukum var, kadinim.
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
1.315
1.453
Kizlar merhaba,
yazin olacak olan dugunum icin yillardir MAC de makyaj yaptirmak istiyorum. Yillardir boyle istiyordum, hep cok mukemmel yaptiklarini duydugum icin.. sanirim Gelin makyaji 600 TL imis. Yaptirmis ve memnun kalan arakaslar varmi? MAC de dugun makyaji yaptirip, memnun kalmayan var mi? Ben istanbul avrupa tarafinda oturuyorum, en iyi makyozu kimdir MACin bilen var mi? Sonucta iyi bir para verecegim icin en iyi kimdir bilmek istiyorum..

Canım reklam mı oluyor bılmıyorum gec mi kaldım onuda bılmıyorum ama özgür var istinyeden instagramdan filan bakabılırsın yaptıgı makyajlara bence gayet başarılı bi göz at istersen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mac 'te tanıdığım birisi yok ama ben koşuyolun 'da bir yerde makyaj yaptırdım gerçekten çok profesyoneldi..Zaten sonrasında araştırdım yurt dışında dereceli bir makyöz Hacer Göktaş..Ürünleri gerçekten çok profesyonel tekniği bilgisi eli gerçekten şahane fiyatlarıda Mac'e göre çok çok uygun şiddetle tavsiye ederim..Face book : Koşuyolu güzellik salonu ınstagram :kosuyolubeautyhouse mutlaka özel günlerde deneyin..derim..

X