Kızlar lütfen yardım edin

Arkadaşım böyle bir durum içerisinde olduğunu şimdi öğrendim denk geldi…

Asla umutsuzluğa sürükleme kendini
Belki denk gelmemişsindir diye yazıyorum, eş kaynaklı yedi yıldır çocukları olmayan bir arkadaş vardı son bileziğimi kullanacağım olmazsa kabullenip hayatımıza bakacağız dedi ve tedavi oldu tuttu kızı iki yaşında
Geçen gün burada bunu anlattığım bir arkadaşta hamile kaldığını söyleyip telkinlerim için teşekkür etti

Rabbimden sakın ümit kesme gücüne gider ama bir noktadan sonra (biliyorum çevresel faktörler var ama) akışına bırakman gerekiyor zannımca o dönemde oluyor…

Seni dualarıma dahil edeceğim inşallah Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun

Çok teşekkür ederim. Benim gibi anne olmak için yanıp tutuşan herkes için, hepimiz için aynı iyi dilekleri geçiriyorum içimden. Siz de en yakın ve güzel zamanda sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız umarım.

Rabbimden ümidimi kesmedim canım. Kabullendim tüp bebekle anne olacağıma Rabbim nasip ederse
Ben kendi kendime umutsuzluğa kapılabiliyorum bazen canım, yani her olayda biraz böyleyim yapı meselesi.
Olursa zaten açtığım her konunun altına yazarım hamileyim diye
Dua etmene çok sevinirim, sağol Rabbim herkesin duasını kabul etsin

Tez zamanda hayırlı zamanda inşallah

Bende bazen bunu söylemek istiyorum. Soran biri olursa ya bizim çocuğumuz olmuyor veya Allah bize vermiyor çok istiyoruz ama yapacak bişey yok demek istiyorum. Bi gün yaparım gibime geliyor. Çok doluyum
Nasılsınız hangi aşamaya geldiniz? Sanırım opu olacaktınız

Merhabalar, yazınızı okuyunca bende içimi dökmek istedim. Sizinle aynı yaştayım. 8 yıllık evliyim. Eşimde azosperm olduğundan dolayı çocuğumuz olmuyor. Her şey çocuk demek değil ama bir kadın olarak içim yanıyor. Yaşıtlarımın 2.çocuğu oldu. Kimileri gerçekten anlayışlı ama kimileri de salt kötü(çocuğunu gözüme sokuyor). Veren de Allah alan da..Nasıl bir mucizeye sahip olduklarının farkında değiller ve nispet yapıyorlar. Sessiz bir insan olmadığım için akrabalarımız da dahil çoğu insanı hayatımdan çıkardım. En son yakın zamanda kayınvalide,görümce ve 2 elti toplanıp(hepsinin 2 şer çocuğu var benim kardeşlerim bekar olduğu için beni kısır sanıyorlar olabilirdim de Allah vergisi oğullarına toz kondurmuyorlar) neden çocukları olmuyor tedavi olsunlar olmuyorlarsa eşimden için boşasın çocuğu olan biriyle evlensin ona boşa para yediriyor gitsin çalışsın benim çocuğumun parasını yemesin demişler. Bu arada bende 2 üniversite mezunu iyi bir meslek sahibiyim. Bende aradım kayınvalideyi siz Allah mısınız kim oluyorsunuz. Bundan sonra benim evime ayak basamazsın yüzsüz al doğurgan gelinlerini, kızını otur. Bir daha işime karışma sizi fena yaparım. Kısır olan senin oğlun bütün herkese yayarım utancından çıkamazsın bir yere. Seni de oğluna diyeceğim gör gününü hadsiz pislik dedim. Yaşatmaya çalıştıkları şey çok korkunç. İnşallah yaşattıklarının daha fazlasını tez zamanda yaşamadan ölmesinler istiyorum. Dediğim gibi Allah'a havale ettim şimdi de hepsinin kafasını asfalta sürtüp bir taraflarından kıvılcım çıkartıp bir taraflarına bazı şeyleri monte edeceğim. Normalde sinirlenince ağzımdan çıkanı kulağım duymaz küfürlü de konuşurum. Ama burda çizgimi bozmadan sakince yaşadıklarımı anlatmak istedim. Rabbim bende dahil hak eden iyi olan tüm kızkardeşlerime tez zamanda hayırlı, sağlıklı, tatlı, güzel bir evlat nasip etsin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…