Kizlar lutfen yardim edin

O zaman inşallah bişey var olup minnacık bir sürpriz olur benim reglerim düzenliydi, o yüzden 1 gün geçince test yaptım canım
Ay canımsın cok tesekkur ederim bende ılk evledıgımde dogum kontrl hapı ıle korunuyodum onu kullanırken hamılelık olustu sonra kımyasal gebelıkmıs ondan sonra ılacı bıraktım bır muddet duzenlıydı adetlerım sonra uzamaya basladı araları bende kötü bır etkı bıraktı keske kullanmasaydım dedım ıkı yıllık evlıyım nerdeyse onumuzdekı bır ıkı ay ıcerısınde bebıs dusunuyoruz bakalım ınsallah cok bekletmez

Inşallah istediğiniz zaman olur ya ben daha 6 aylık evliyim. 2 aydır korunmuyoruz. Doktora 4. ayda gecikme nedeniyle gittim. Bişey çıkmadı. Yumurta takibi yapalım dedi. 2. ayda oluverdi fasulye Ama yaşım var 29 yaşındayım. Prolaktin sorunu var ve ailede 3 teyzemde de gebelik olmadı. O yüzden ailem biraz da erkenden olsun Riske girme dediler.

En guzelını yapmıssın yasında öyle cok yok ya en guzel yasındasın en bılınclı zamanındasın hıc öyle dusunme . Fasulye saglıkla buyusunde gelsın ınsallah evet hanı bılımsel kısmını bılmıyorum genetıklerde bı problem vs olustururmuydu ötelesen ama sen en guzelini yapmıssınnnn hangı sehırdesın canım bu arada ısmım mübine

İnşallah sağlıklı bir şekilde doğar ama insan ailede de olmayınca tedirgin oluyor açıkçası. Her gün bir teyzem arıyordu " var mı, gebe misin, doktora git " bir süre sonra gülüyordum artık azıcık sabredin demekten yoruluyordum inan ki İstanbul dayım canım. Sen nerede ve kaç yaşındasın ?

Ya çok haklısın Âmin inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini Evet sürekli sorulmasıda insanda bir zaman sonra psikolojikmen bir baskı hissettiriyor ve uygulamaya gecıyorsun :))) bence ıyı anlamda bı baskı yapmıslar hahah bende ıstanbuldayım 26 yasındayım canım yaa ınanılmaz bı göğüs hassasıyetı var sagdan sola döndum acıyı tarf edemem resmen gözumden yas aktı

Aynen iyi yönde bir baskı oldu demek ki benim göğüs ağrısı çok olmadı. Sadece şişkinlik ve böyle damar damar oldu Hatta göbeğin yanlarından başladı damarlar. Kasık ağrısı ve bacaklara öyle vuruyordu ki kasık ağrısı gece uyandırıyordu. Birde çok ateşlendim. Zaten bişeyler olduğunu yumurtlamadan sonra anladım. Ve iki kere çatlama oldu. Bu ay öyle karmaşık oldu ki sanki olacağının sinyalini vermişti.
Ama belirtiler kişiden kişiye değişiyormuş, mesela bakıyorum iştahım açıldı diyorlar aksine benim iştahım kapandı. Mide bulantım yok. Sadece ağzımda metalik bir tat var ve çok sulanıyor. inşallah olur sürpriz sizede

Pko olduğu için çok değişiyor mesela 2-3 aydır gecikmelerim dört beş gündü geçen ay 8 gündü
Düzensiz olduğu için net yorum da yapamıyorum ama betaya bakınca geç döllenme olmuş olabilir. Doktora gittiğinizde anlatın durumunuzu. Gerçi pazartesi günü gittiğinizde yüksek ihtimalle vajina ultrasonla bakacak. Bana öyle dedi çünkü salı bakıcam. Değerlerin iki günde bir iki katına çıkmalı. Mesela 100 se 2 gün sonra 200 daha sonraki 2 gün 400 gibi. Bunu da takip etmelisin.

Evet canım vücudun resmen kendisini hazırlamıs :)) bak metalık tadı genelde duyuyorum hamılelerden ve sanırım en yaygın belırtılerınden ya birde regl oncesi belirtileri ıle cok benzıyor ya tamamen hissiyatla da biraz insan son noktayı koyuyor ay hadı bakalım ınsallah saglıkla devam eder gebelıgın bende yarın sabah doktra gıdicem söylerim onsallah ne olup bittiğini

Bugün kan verdim tekrardan 113 olan değerim 393 olmuş nasıl sence 2 kattan fazla artmış

Bekliyorum canım inşallah hayırlı bir haber alırsın bize de verirsin

Bence çok iyi canım. Cuma da baktır. Benden 1 ya da 2 gün öndesin. O zaman karşılaştıralım. Bana cuma baktır dedi doktorum.
Oh çok şükür evet aynıyiz buradaki takvim 6 haftalık diyor ama ben tahminen yaptığım için sanırım artık doktor söyler en iyisini sağ salim kucagimiza alalim inşallah nasılsın peki belirtin var mı

Çok şükür Bende buradaki takvime göre yaptım. Benimki senden biraz fazla çıkmış ama kişiye göre değişir. Doktor ultrasonla görmeden net bişey demiyorum. Artışa bakalım dedi. 1000-1200 de ultrasonla bakacak.
En büyük belirtim yumurtlamadan sonra aşırı kasık ağrısı ve ayağa vurması vardı. Ve ıslaklık. Adetin günü çok sancı oldu, batmalar vs.
Senin nasıldı ?

Hadi inşallah hemen görürüz bende belirti çok olmadı göğüslerim ağrıyor birazcık o kadar birde kalkarken başım dönmüştü birkaç kez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…