Kizlar lutfen yardim edin

Canim bende dun yaptim kaset test negatif cikti. Bugun de agrim var gelen yok ama seninde agrin olmusmuydu :KK43:
Canım benim yaklaşık 12 gündür ağrım vardı. Kasık bacak ağrısı ilk önce sağ sonra sol, göğüslerde ağrı, şişkinlik, bugün de baktım damar damar olmuş. Hafif bulantı var ama kusma yok. Bugün adet olacak gibi olan ağrı kesildi gibi, gece çok ateşlendim.
Ben bı keresinde 37. gün hastalanmıştım test yapmıştım 3 kere sonra doktora gitmiştim. Gebelik yok dedi. Ondan sonra zaten yumurta takibi oldu. 2. ay oldu.
Bence sen de git doktora.
Birde bende prolaktin sorunu da var. Rahimde de terslik var ama bu sorun olmuyor gebelikte.

Canım benim yaklaşık 12 gündür ağrım vardı. Kasık bacak ağrısı ilk önce sağ sonra sol, göğüslerde ağrı, şişkinlik, bugün de baktım damar damar olmuş. Hafif bulantı var ama kusma yok. Bugün adet olacak gibi olan ağrı kesildi gibi, gece çok ateşlendim.
Ben bı keresinde 37. gün hastalanmıştım test yapmıştım 3 kere sonra doktora gitmiştim. Gebelik yok dedi. Ondan sonra zaten yumurta takibi oldu. 2. ay oldu.
Bence sen de git doktora.
Birde bende prolaktin sorunu da var. Rahimde de terslik var ama bu sorun olmuyor gebelikte.
Gecikmenin kaçıncı günü canım

Evet hamilesin, maşallah 🥰 benim de beklenen adete 2 gün kaldı, dün yaptığım erken gebelik testi negatif hala sol kasığımdaki ağrı devam ediyor.
Adetten iki gün sonra erken gebeliği yaptım ben canım. Kaseti dün yaptım silikti işte. Arkadaşlarım geçince yap demişti erken gebeliği, inşallah senin de olur canım ya. Iki gün sonra yap bide canım 😊 Kim istiyorsa Rabbim herkese nasip etsin 💕🤲🤲

Adetten iki gün sonra erken gebeliği yaptım ben canım. Kaseti dün yaptım silikti işte. Arkadaşlarım geçince yap demişti erken gebeliği, inşallah senin de olur canım ya. Iki gün sonra yap bide canım 😊 Kim istiyorsa Rabbim herkese nasip etsin 💕🤲🤲
Amin canimm, senin yumurtlamanın üzerinden kaç gün geçti?

Benim 3 canim dun yaptim cikmadi yoktur diye esime de söyleyemiyorum o uzulmesin diye napcam bilmiyorum
Ben seni çok panik gördüm canım, biraz rahatla. Ben de çok üzülüyorum ama bu kadar panik hiç iyi değil. Biraz kendini sakinleştirecek birşeylerle oyalan. Kaç yaşındasın ve kaç yıllık evlisin?

Kizlar 11 subatta adet olmam gerekiyodu. Olmadim bugun gecikmenin 2. Gunu test yaptim negatif :KK43: cok uzuluyorum erken mi yapiyorum bilmiyorum nolur yardim edin idrarda cikmayan gebelik olur mi erken mi yapiyorum :KK43:
Bı kaç gün daha bekle eğer olmazsa kan da baktır en dgru sonuç öyle olur. Bende geçen ay senin gbiydim adet olmadım ama idrar testleri hep negatifti kanda baktırdım yine negatif sonrasında doktora gittim pcos lu olduğumu ogrendim

X