Kizlar lutfen yardim edin

Öncelıkle herkese hayırlı aksamlar kızlar hamıle olanlara hayırlı olsun saglıkla afıyetle kucagınıza alırsınız bebek bekleyen olmasını ısteyenlerınde Rabbım bıran once kucaklarını doldursun benım bır sorum olucak sizlere . Kızlar genel olarak 31/35 gunde bır adet oluyorum son adet tarıhım 6 ocak beklenen adet tarıhım 10 şubat gerı cekılme ıle korunuyorum eşimle fakat bekledıgım regl tarıhınden yaklasık bır hafta once asırı bır kasık agrısı bel agrısı göğüs agrısı yasamaya basladım cok afedersınız fazlaca gaz ve cıkarırken canım kasık bölgem acıyordu vs derken şüphelendım ve 8 şubatta kan verdım negatif agrılarım devam edınce 11 şubatta doktra gttım benı muane ettı korkulcak bısey olmadıgını söyledı tam 4 cm lik bır yumurta var rahımde normalden birazz buyuk olgunlasmıs cok guzel dedi bu agrı yapıyor dedı vs şuan hıc bısey yapmıcaz sen harektlerıne dıkkat edıceksın egılırken otururken kalkarken dedı agrı kesıcı mınoset kullanıcaksıj vitamın kullanıcaksın vs böyle bana kendımı sankı olusmaua baslayan bır gebelık var gıbı hıssettırdı ama asla böyle bısey söylemedı bır hafta sonra kan testı tekrarlıcaz dedı bugun 41. Gun bitti hala regl olmadım o yogun kasık agrım mıde bulantısı ıle bı kac gun devam ettı ve bitti derken bu sefer göğüslerim o kadar agrıyokı egılırken falan yatarken vs dokunamıyırum bu persembe kontrlm var ve bu arada biraz gec yumurtlamıssın dedı bırde cok afedersınız benım vajınamda süreklı ıslaklık hissi var beyaz uzayan bazrn yogun bazen az akıntım var kokusz sizce nedır bu durumu yasayam varmı yumurtsm catlamıs yumurtlamam olmus regl olmuyorum kan testı beklenen adetten once negatıf cıktı ıkı gun once bes lıralık testte bısey cıkmadı kafam cok karısık bu durumu yasayan veya bılgısı olan varmı cok uzun yazdım kusuruma bakmayın arkadaslar şimdiden tesekkur ederım ekledıgım de ultrasyon göruntum

Eklentiler

• 85456B44-566C-4DE8-9E71-C80E627534D7.jpeg
    117,6 KB · Görüntüleme: 29
Kac gun gecikmisti acaba bende mi pcos var :/ anlatir misiniz biraz
Ben bir gün gecikti test yaptım evde negatif çıktı sonra beşinci gün olmayinca kan testi yaptırdım oda negatif çıktı . 11. Günümde hafif bir leke gördüm pembe ilk defa oldu bu tekrar bi kan testi verdim oda negatif çıktı. Sonrasında randevu aldım doktora gittim ama adetim 20 günün üstünde geçmişti ve daha olmamıştım tarlusal başladı doktor kist var dedi muayenede. İlacı kullandım 11. Gün adet gördüm . Adetin 3. Günü hormon testi istedi benden FSH vs onları verdim. Pcos ckti şuan Folik asit kullanıyorum gebelik düşündüğüm için ama bu doktoru beğenmedim ilgisiz ve bilgi vermedi hiç. Smdi başka doktora randevu aldım ona gidicem . Bu şekil oldu benim

Canım 4 cm yumurta olup çatlamamışsa o folikul kisti olabilir. Doktorun bişey demedi mi bu konuyla ilgili. Ve başka yumurtan oluşup çatladı mı ? Bazen bir yumurta çatlayıp diğeri çatlamayınca kist yapabiliyor o yüzden bekleyelim demiş olabilir

Cok gecmis olsuun❤

Canım çatlamış yumurtlamam olmuş doktrum kist degıl olusan guzel bır yumurta dedı sadece hıc bısey anlamadım kafam com karısık

Canım çatlamış yumurtlamam olmuş doktrum kist degıl olusan guzel bır yumurta dedı sadece hıc bısey anlamadım kafam com karısık
4 cm yumurtayı ilk kez duydum canım. 28-30 mm den sonra eğer çatlamamışsa kist yapabiliyor demişti doktorum. Ihmal etme canım onu, riske girme Allah korusun...

4 cm yumurtayı ilk kez duydum canım. 28-30 mm den sonra eğer çatlamamışsa kist yapabiliyor demişti doktorum. Ihmal etme canım onu, riske girme Allah korusun...
Evet canım cok haklısın bnde ılk kez duydum yanı ıntrnette bıle arastırıyorum hıc benımkısı gıbı bı durum yok :) buyuk ıhtımalle kuculdu cunku yaptıgı baskı ve agrı yok denecrk kadar az doktr takıbındeyım persemne randevum var ınsallah cevabım ıcın cok tesekkur ederim

Rica ederim canım. Inşallah hayırlı bir haber alırsın Perşembe günü

Rica ederim canım. Inşallah hayırlı bir haber alırsın Perşembe günü
Amin canım benım hepımız ınsallah sağlıkla bebıslerımız kucagımıza alırız ben dusunuyorum kendıme cok stres yaptım aslında 35 günde bir adet oluyorum bır hafta gecıkmem var bakınca yanı ıdrar testınde negatıf cıkıp persembe kanda cıkabılır Rabbim eğer bir ruh üfledıyse ıcıme Allah ısterse hersey olur dıyorum içim rahatlıyor ama yoksada zaten planlayıp yaptıgımız bı durum yok ortada uzulmem gereken sadece 4 cm olayı kafamı bulandırmıstı kötü bı durum olsaydı doktrum gecen hafta söylerdı smdı buyuk ıhtımalle hormonlarıma bakmak ısteyecek kanda gebelık negatıf cıkarsa ben okudum butun mesajları ama ısımlere dıkkat etmedım oyuzden soruyorım kusuruma bakma sen bebıs mı beklıyosun ne durumdasın

Canım senın testin baya pozitif sohbetlerı gerı dönup okudum kendımın gıbı mutlu oldum valla saglıkla gelsın meleğin kan da baktırdın mı

Büyük ihtimalle hormonlara bakar. Inşallah o 4 cm den bişey çıkmaz. En iyisi o zaten stres yapmamak. Ağrın yoksa zamanı bekleyeceksin. Inşallah Pozitife döner
Ben gebeyim canım daha minnacık

Büyük ihtimalle hormonlara bakar. Inşallah o 4 cm den bişey çıkmaz. En iyisi o zaten stres yapmamak. Ağrın yoksa zamanı bekleyeceksin. Inşallah Pozitife döner
Ben gebeyim canım daha minnacık
Yaaaa yerim onu minik fasulye ınsallah cıkmaz canım amin bakalım bısey varsada sürpriz olucak senın regl tarıhlerın nasıldı duzenlımıydı canım

Sağ ol canım inşallah 303 pazartesi günü kan tahlili verdim.
Bende pazaetesi kan verdim 113 cikti birsey sorcam pko var bende geçen ay ocak 13 adet günümdü dongum uzun olduğu için telefondaki takvim 16 şubatı gösteriyordu sence adetim geçmiş miydi yoksa 1-2gun önce mı öğrenmişim ben daha doktora gitmedim

Canım senın testin baya pozitif sohbetlerı gerı dönup okudum kendımın gıbı mutlu oldum valla saglıkla gelsın meleğin kan da baktırdın mı
Baktırdım canım. Pazartesi gittim 303 Cuma bı daha kan vericem. Doktorum öyle dedi. 1000-1200 arası olması gerekiyormuş. Çok şükür oldu. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Yaaaa yerim onu minik fasulye ınsallah cıkmaz canım amin bakalım bısey varsada sürpriz olucak senın regl tarıhlerın nasıldı duzenlımıydı canım
O zaman inşallah bişey var olup minnacık bir sürpriz olur benim reglerim düzenliydi, o yüzden 1 gün geçince test yaptım canım

14 ocakta benimdi. Aşağı yukarı aynıyız. Kaç günde bir oluyorsun ortalama? Takvimde 1-2 gün oynayabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…