Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

saol canim katiliyorum sana vallaben soyle dusundum kuc,keten tohumu yiyecegim issirgan , ogul otu , bide senin su cay vardi ya hafize miydi onu dusunuyorumda o caydan vazgecemiyorsun gibi etkilimi?

etkili mi daha bilemiyorum ama içinde bizim burda oğulotundan çemendi bir sürü bizim konuştuğumuz şey var aktarda satılıyor işte o kadar çok şey var ki karışık çay işte

etkili mi daha bilemiyorum ama içinde bizim burda oğulotundan çemendi bir sürü bizim konuştuğumuz şey var aktarda satılıyor işte o kadar çok şey var ki karışık çay işte

Buda sallama mi? Acik olarak varmi acaba bir fikrin varmi bu konuda

Saol canim kucu zaten uyguluyorum keten tohumunuda senden aldim listeme

Al canım umarım işe yarar:) içinde en çok östrojen bulunan bir keten tohumu ikincisi soya ürünleri canım keten tohumunu ben hiç uzun süre kullanamadım bu sefer kullanırız inşallah:)

Kızlar yakında adet olucam ama bu ay göğüslerim çok acayip oldu. 2-3 defa üst üste şişti resmen. Dün dayanamayıp ölçtüm. Bu gerçek ölçüm değil, bilincindeyin, adetten sonra hepsi gidicek bunu da biliyorum fakat ne kadar bir göğüs beni mutlu eder, bunu tespit etmek istedim. Alt ve üst ölçüm arasındaki fark 7 cm'den 10 cm olmuş. Bu bile yeter bana. Kızlar bu kez peşini bırakmayalım. 6 ay içelim, yiyelim ne varsa. Yapalım, birbirimize destek olalım. Bu kez olsun artık. Çok istiyorum.

Bende istiyorum canım birbirimize destek olucaz bırakmicaz , sen neler yapıyodun canım programın neydi?

Bende istiyorum canım birbirimize destek olucaz bırakmicaz , sen neler yapıyodun canım programın neydi?

Küçe başladım tatlım, 3 gün falan olmuştur. Isırgan çayı, şerbetçi otu çayı, ve evdekiler bitsin diye adaçayı, rezene. Fakat adaçayı ve rezeneyi şerbetçi otunun içine ekliyorum. Bir de arada hafize çayından içiyorum fakat bitmek üzere diye az içiyorum ondan.

Bende merak ettim şimdi senin adetten sonra ölçün kaç çıkıcak canım:)

ben yaşadım canım, bende ergenlikteyim bu yağları kullandım diye oldu sandım, meğer büyümeymiş, ama sonra yağ markamı değiştirince söndü şimdi aynı marka alcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…