Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

Ben adacayına başladım bugün 😄😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar bisey sorucam ya ogul otunun tipi nasil bisey benim aktara ugradim bugun ogul otu ile melisa ayri seyler dedi yesil caya benziyor biraz bide icinde ostrojen bulundurmaz bu bitki damar tikanikligi icin dedi melisayi tavsiye etti birde cemen tozu verdi bana yogurt bal yada pekmez ile tukete bilirsin hormon tedavilerine birebir dedi ( ogul otunu kullananlar sekli yazabilirmi yada resmini paylasabilirmi ).

Son düzenleme:
Kizlar bisey sorucam ya ogul otunun tipi nasil bisey benim aktara ugradim bugun ogul otu ile melisa ayri seyler dedi yesil caya benziyor biraz bide icinde ostrojen bulundurmaz bu bitki damar tikanikligi icin dedi melisayi tavsiye etti birde cemen tozu verdi bana yogurt bal yada pekmez ile tukete bilirsin hormon tedavilerine birebir dedi ( ogul otunu kullananlar sekli yazabilirmi yada resmini paylasabilirmi ).

Canım melisayla oğul otu farklı işte tamam oğul otunu alıcaktın sen zaten onun yabancı adı melissa, oğul otunda östrojen var canım çemen tozuda yiyebildinmi bende var ama ağza alınacak gibi değil toz olduğu için çemen baharat biliyosunuz çok acı iğrenç sen nasıl neyle kolay yiyorsun canım? Benim oğul otum otlar parçalanmış öğütülmüş biraz o yüzden belirgin şekli gözükmüyor

Canım melisayla oğul otu farklı işte tamam oğul otunu alıcaktın sen zaten onun yabancı adı melissa, oğul otunda östrojen var canım çemen tozuda yiyebildinmi bende var ama ağza alınacak gibi değil toz olduğu için çemen baharat biliyosunuz çok acı iğrenç sen nasıl neyle kolay yiyorsun canım? Benim oğul otum otlar parçalanmış öğütülmüş biraz o yüzden belirgin şekli gözükmüyor

Tamam yarin alicam onuda birde keten tohumumuydu ya :KK43: onuda alicam kilo vermek icinde kullaniliyormus o kilo problemimde var offf ya ne cok derdim varmis benim ya ... cemen otunuda yiyemedim ya yogurtlada ballada simdi peklede deniyorum ama oluru yok migdem duzelsin iceceklerle denicem birde

Hoşbuldum wowo000 mobil uygulamadayım alıntı yapamadım :)) 2. Günüm 😊😊😊😊

Bu keten tohumunun kullanim miktarini ogrenebilirmiyim ve ne ile tukettiginizi :-)

Bu keten tohumunun kullanim miktarini ogrenebilirmiyim ve ne ile tukettiginizi :-)

Tamam yarin alicam onuda birde keten tohumumuydu ya :KK43: onuda alicam kilo vermek icinde kullaniliyormus o kilo problemimde var offf ya ne cok derdim varmis benim ya ... cemen otunuda yiyemedim ya yogurtlada ballada simdi peklede deniyorum ama oluru yok migdem duzelsin iceceklerle denicem birde
Keten tohumu bağırsakları çalıştırdığı için kilo vermek için çok kullanılıyor canım ama kilo vermek istiyorsun keten tohumunu toz haline getir (karabiber öğütücüleri varya küçük onlarlada yapabilirsin yada öğütülmüş olarak al toz halinde yemen lazım) yoğurtla yiyordum ben ama artık tek başına yiyorum ağzıma atıp yutuyorum sen kilo vermek için bol suyla yutman lazım canım bol suyla ve miktar olarak 1 yemek kaşığı , 2 tatlı kaşığı... yani 2 yemek kaşığına kadar yiyebilirsin sen bilirsin bende değişiyor bazen daha az bazen daha çok yiyorum

Son düzenleme:
Keten tohumu bağırsakları çalıştırdığı için kilo vermek için çok kullanılıyor canım ama kilo vermek istiyorsun keten tohumunu toz haline getir (karabiber öğütücüleri varya küçük onlarlada yapabilirsin yada öğütülmüş olarak al toz halinde yemen lazım) yoğurtla yiyordum ben ama artık tek başına yiyorum ağzıma atıp yutuyorum sen kilo vermek için bol suyla yutman lazım canım bol suyla ve miktar olarak 1 yemek kaşığı , 2 tatlı kaşığı... yani 2 yemek kaşığına kadar yiyebilirsin sen bilirsin bende değişiyor bazen daha az bazen daha çok yiyorum

Saol canim ben cekilmis aldim zaten dun gecede basladim miktari bilmedigim icin bir tatli kasigi almistim sabahta ayni aksamda alirim 2 tatli kasigi kafi olur herhalde :-)

3. Günden selam olsun 😇😇😇

Sürekli birşeyler duyuyoruz hepimiz gidip alıyoruz yenisini duyunca onu bırakıp yenisine başlıyoruz olmuyor kızlar herkesin bir programı bir düzeni olsun aşağıdaki listeden HERKES KENDİNE UYGUN OLANI,İSTEDİĞİNİ seçer uygular (yani listenin tamamı bir kişinin programı değil:KK9: ) ama başladığımız şeyi 6 ay devam ettirelim belkide 2-3 ayda bile olacak şey değil belki biz acele ediyoruz biraz sabredelim yoksa bu şekilde zaten hiç olmayacak ... Bugüne kadar hem araştırmalarımız hemde duyduklarımız etkileri kanıtlanan şeyler aşağıda kızlar ama lütfen birbirimize destek olalım kimsenin bırakmasına izin vermeyelim 2 ay geçse sonuç almasakta devam edelim belki 3. aydan sonra olacaktır hep konuştuk ergenlikte kaç senede olan şey bir anda olmaz sabredemiyoruz sorun burda , hadi bakalım :)

• maydonoz suyu yada kendisi*
•oğul otu(melissa) çayı*
•şerbetçiotu çayı*
•rezene çayı*
•ısırgan çayı*
•keten tohumu yada yağı*
•çörekotu yağı*
•susam yağı yada kendisi*
•küç*
•küç yağı yada nar yağı*
•soya sütü yada peyniri
•mercimek
•adaçayı
•saraçoğlu kürü yada göğüs büyütme çayı
•hayıt tohumu çayı
•en az 20 dk masaj
•masaj sonrası buz yada soğuk su*
•en az haftada 5 gün(1 ay çemen maske*,1ay ginseng maske,1 ay şerbetçi maske*)
• hurma*
•haftada 3 gün(haşlanmış nohut üzerine bol kimyon,yarım avokado,kuru veya yaş üzüm çekirdekli)*

(Listeye eklenmesini istediğiniz unutulan birşey varsa söyleyin ekliyim kızlar:))
Ben rezene kaynatip iciorum. Karauzum ckirdegi tozunu hayit tohumunun icine katip kaynatiorum iciorm. Corek otunu yogurtla yiorum. 2. Gunum. Bakcez artikiiinnnn

Bugün göğüslerimde ufak bi ağrı oluştu duşa girerken sutyeni çıkardığımda ağrı arttı 😕😕😕

Bugün göğüslerimde ufak bi ağrı oluştu duşa girerken sutyeni çıkardığımda ağrı arttı 😕😕😕

Kac gun olduki sen sen baslayali ? İnsallah buyumenin sinyalleridir bu :-) olculerini almismiydin baslamadan ...
KİZLAR BU ARADA BENİM SİZLAMALAR ARTTİ İYİCE AMA OLCMUYORUM HİC BİR OLCSEM Mİ ACABA ?

Kac gun olduki sen sen baslayali ? İnsallah buyumenin sinyalleridir bu :-) olculerini almismiydin baslamadan ...
KİZLAR BU ARADA BENİM SİZLAMALAR ARTTİ İYİCE AMA OLCMUYORUM HİC BİR OLCSEM Mİ ACABA ?

Daha bu 4. Gün sanmıyorum büyüme oldugunu ya hasta olacagım ya da başka bir şey büyüyor olamaz 😊😊

Bu arada başlarken ölçüm evet :)

X