Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

Bende kesin bişey değil kendi düşüncemi söyledim ama ben artık 1 ayada güvenmiyorum öyle olunca 1 ayda gelişme yok diyip bıraktım hep bu sefer 1 ay da sonuç beklemicem altı ay yapıcam mayıs başlangıçtı umarım olur nereye baksam 3 aydan sonra fark edilir sonuç yazıyo ve 6-9 ay süre veriliyor inşallah dayanabiliriz o kadar süre , bu sefer daha uzun süre ve daha düzenli yapmak istiyorum ama ısırgan ve oğul otundanda umutluyum ben sızlamada bende en son ne zaman oldu hatırlamıyorum bile ilk defa olunca iki gündür o yüzden işe yaradıklarını düşündüm tabi tek bu ikisini yapmıyorum

Şerbetçiotu kremimi tekrar yapmalıyım bugün ama çok üşeniyorum çok sıkıldım bunlardan

Haklısın canım ... Sıkılmamak mümkün değil , şerbetçiyi yeni formülle yapsana elinde çörekotu yağı varsa şerbetçiotunu çörekotu yağıyla karıştırıp 1 hafta güneşte beklet sonra sürmeye başla bu formülü aktarlar birliği başkan yardımcısı televizyonda söyledi, bikaç yağ daha vardı ama onları şuan hatırlamıyorum ve özü bu ikisi zaten ben çemenim bitince bu şerbetçiotu maskesini yapıcam kozalak çiceğiyle

Zaten katıcam ondan ve çemende katıcam büyüten herşeyi koyucam

nasıl yani kaynatmadan krem olmadan sırf yağla?

Evet, şerbetçiotunu hiç bir işlemden geçirmeden yağların içine atıyosun o otu güneşte bekletiyorsun bir hafta onlar özdeşleşiyor şerbetçiotuyla, kaynatınca o soğuduktan sonra bütün etkisini kaybediyor kaynatmakta yok kremde yok krem yerine yağ var işte

Kremedemi katmayayım

Kremedemi katmayayım

Hayır canım yağlar ne güne duruyor bu formül böyle bence mantıklı olanıda bu diğeri kaynatınca bir işe yaramıyordu şimdi işe yarayacak,

Formülü veriyorum tv de dinlediğim:
pirinç kepeği yağı+ karite yağı+ Tarçın yağı+Şerbetçi otu +çörekotu yağı= 1 hafta güneşte beklet sora süzüp sür (tarçın yağı ve karite yağı güneşte bekletildikten sonra eklenecek en son)

yani kaynatmaktan iyidir bunlar çemenide o zaman öyle katayım tabi bende bi çoğu yağ yok bu aralar alamamda zaten onları elimde olanla idare ederim

yani kaynatmaktan iyidir bunlar çemenide o zaman öyle katayım tabi bende bi çoğu yağ yok bu aralar alamamda zaten onları elimde olanla idare ederim

Bendede yok o yağlar canım çörekotu yağı en önemlisi zaten kadın öyle dedi güneşte şerbetçiotunun özünü o çıkarcakmış

Bendede yok o yağlar canım çörekotu yağı en önemlisi zaten kadın öyle dedi güneşte şerbetçiotunun özünü o çıkarcakmış

hmm anladım canım o zaman öyle bi kaba koyarım balkona koyarım güneş alır herhal ama ne bilem ya benim pek aklım yatmadı gibi

hmm anladım canım o zaman öyle bi kaba koyarım balkona koyarım güneş alır herhal ama ne bilem ya benim pek aklım yatmadı gibi

Programı kendin izle istersen ama hani bunu yapmak zorunda değilsin diğer kremli olanı yap istersen

selam kizlar yeni programa baslamissiniz bende bayagdir salla parti yapiyordum bu isi yeni program 1. Sayfadaki gibimi yoksa ... zahmet olmazsa yeni programlarinizi yazabilirmisiniz bende biraz degistirmek istiyorum

Programı kendin izle istersen ama hani bunu yapmak zorunda değilsin diğer kremli olanı yap istersen

bilmiyorum yani bunda nedense hoşuma gitmeyen bişiler var

selam kizlar yeni programa baslamissiniz bende bayagdir salla parti yapiyordum bu isi yeni program 1. Sayfadaki gibimi yoksa ... zahmet olmazsa yeni programlarinizi yazabilirmisiniz bende biraz degistirmek istiyorum

hoşgeldin canım bende senin gibi saldım gitti herşeyi ama bendede daha bi program yok bulsak iyi olucak aklımıza yatan bişiler

Son düzenleme:

hoşgeldin canım bende senin gibi saldım gitti herşeyi ama bendede daha bi program yok bulsak iyi olucak aklımıza yatan bişiler

Tatlım hoşuna gitmediyse sen bildiğin gibi yap eski kremli olanı yap kafan rahat olsun

Ben keten tohumu küç ısırgan çayı oğul otu çayı çemen maske yapıyorum

Tatlım hoşuna gitmediyse sen bildiğin gibi yap eski kremli olanı yap kafan rahat olsun

herhalde onu yaparım canım ama daha belli değil halen hangi çayları içeceğime karar veremedim yani ısırganotu ve hafize çayı var listemde ama başkada bişi yok şimdilik ama çok az bu bukadarlarla olmaz biraz daha lazım bana

saol canim katiliyorum sana vallaben soyle dusundum kuc,keten tohumu yiyecegim issirgan , ogul otu , bide senin su cay vardi ya hafize miydi onu dusunuyorumda o caydan vazgecemiyorsun gibi etkilimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…