Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

Hanimlar en guzeli spor. Tek gecerim. Benim de cok kucuktu sonra duzenli spor yapmaya basladim gogus kaslarini calistiran hareketler yaptim en fazla o bolgeye yuklendim, sporla birlikte daha duzgun beslenmeye basladim. Hem biraz kilo aldim hem de goguslerimi gelistirdim. İlk zamanlar sisti acidi agridi dogal olarak ama devam ettirdikce spor yapmayi o aci sislik gecti ve daha dolgun olmaya basladilar. Spor yapmanizi oneririm canlarim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet canım belirtiler oluyor demekki doğru yoldayız bakalım fark olckmı pozitif dsünelm😄

Nerdeee ck zor azcik dogunlastiramiyoruz ki wowocm ki bu kdr buyutcez

Eklentiler

• $image.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 50
  • $image.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Kızlar herkes bıraktı mı programlarını ?

Ben yaz sonu başlayacam şerbetçiotu çayı hayıt çayı oğul otu çayı içicem birde keten tohumu yicem düzenli olarak

Büyütenler oluyo bizim niye büyümüyo

Düzlükten kurtulsak yeter bana artık bedenini santimini geçtim en küçüğü olsun ama yuvarlak düzgün kadın göğsü gibi olsun böyle erkek gibi düz olmasın destekliler bile ufak gösteriyo :'(

Nerdeee ck zor azcik dogunlastiramiyoruz ki wowocm ki bu kdr buyutcez

O kadar göğsüm olsa mutluluktan ne yapıcağımı şaşırırım :'(

Evet ordaki büyütmeden önceki hali kadar olsa bize yeter .......... :'( benimkide senin o gösterdiğine benziyo hatta biraz daha küçük olabilir ondan benim biri büyük biri küçük göğüslerimin tabi büyük dediğime bakmayın büyük olan bile küçücük işte .......

Ben bıraakmadım tatllım telkin ve tibet yogası yapıp,ısırgan ve şerbetçiotu çayı içiyorum hergün. Gelişme olmasını bekliyorum buraya yazmak için bence sen de yazı boş geçirme en azından bi sallama adaçayı falan iç tatlım, moralini bozma.

Ben şimdi adaçayıyla felan hiç uğraşmycam canım yaz sonu bomba gibi başlycam sen ne zamandır şerbetçiotu içiyosun hiç gelişme var mı?

Kızlar göğüs büyümesi için sadece östrojenin artması değil östrojen ve progesteron hormonlarının birlikte artması gerekiyomuş o yüzden hayıt lazım yani hayıt ve şerbetçiotunu oğul otunu keteni birlikte kullanınca olacak bence istediğimizde çok bişey değilki burda 10-15 cm büyütenler vardı

merhabaa konuya göz gezdirdim de bende bi aralar başlamıştım konum falanda vardı hatta taki ediyodum ama bi türlü devam edemedim çok sabırsızım egzersiz yapıyodum soya sütü falan içiyodum. gögüslerim şu şekilde

yattıgım zaman iki yana kaçıveriyolarr benim merak ettiğim ne kadar büyütürsem büyütüm bu şekilde mi olur hep yani yani sabit durmasını sağlamak için bişiler yokmu bilginiz varmı acaba 75 beden destekli kullanıyorum o şekilde gayet hoşlar dışarı taşıyor 80 dolguyu dolduruyor ama hafif boşluk kalıyor ama bakınca şöyle bi gözle yine de çok küçük gözüküyolar gözüme

Bu senin kendi göğsün mü? :-O bu göğüs 75 destekli göğüs mü? :-O benim bu kadar göğsüm olsa ohoo bu gayet iyi süper hatta

Bu senin kendi göğsün mü? :-O bu göğüs 75 destekli göğüs mü? :-O benim bu kadar göğsüm olsa ohoo bu gayet iyi süper hatta

yok canım tabiki benim değil
bu gögüste 75destekli taşıyor 80 destekliye tam oluyor gibi
ama dediğim gibi yatınca hopp yana kaçıyolar dümdüz oluyor

haklısın tatlım ben de yaza erteledim hep daha önceleri de içiyodum şerbetçi otunu da 1 haftadır çok düzenli içiyorum gelişme yok henüz daha doğrusu yeni adet oldum bakalım ne kadar sönücek o zaman anlıycam. Progesteron içeren herhangi bi besin bulamadım ben araştırdım ama sadece sentetik oarak ilaçların içinde var onu da kullanmam tabikii. Ama hayıt flan progesteron üretimini düzenliyo bi de B vitaminin türlerinden biri destekliyodu hangisydi unuttum şimdi. B complex vitamini diye not almışım listeme. Düzenli yapınca 3-5 ayda olucak ya canım ben inanıyorrum

yok canım tabiki benim değil
bu gögüste 75destekli taşıyor 80 destekliye tam oluyor gibi
ama dediğim gibi yatınca hopp yana kaçıyolar dümdüz oluyor

Hayatım benim de böyle göğüslerim ve eskiden bu resimdekilerden büyüklerdi yine de yatınca dümdüz oluyodum. :2:Sırtım geniş biraz ondan heralde Yapı meselesi ama dıştan içeri doğru masaj yaparsan dairesel hareketlerle hem büyümesine yardımcı olur hem de biraz içeri doğru toparlanır diye düşünüyorum.

Kızlar bir sitede bunu gördüm bu karısımı deneyen var mı ?

Bitkisel kompozisyon damiana, melek otu (Dişi Ginseng), oğul otu, aslan kuyruğu, bostan otu, testere palmiyesi, yams kökü, kara hindiba bitkileri karışımını içermektedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…