Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

Haklsn matem masaj yag pompa kur ivir zivir duzenli saatli bi program yapmak lazm kesin karar verip

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yeni programımı yaptım canım ben bi bak istersen kendine göre olanları uygularsın.

Aynen 1deki gibi varla yk arasi uyg layalim smdi yaz kisa kadar net bi program hazirlayip azimle yapalim

Evet 1 deki gibi canım simdi yazın yapmıcak mısınız bir sey ?
bir de saracoğlu kürü hakkında bir kür kac ay gidiyomus fiyatı nedir bilgilendirirsen eğer cok mutlu olurum

Yaz sonu başlıcam çok düzenli olmak için yazın düzen oturtamam saraçoğlunun kürü 3 ay gidiyo sanırım ama tam bilmiyorum fb10br.

O sayfayı okumadım matem bilmiyorum kremin reklamı gibi evet

Kızlar ben havuzdan denizden soğudum sapık gibi göğüslerine bakıyorum herkesin millette ne göğüs var şaşırıyorum moralim bozuluyo gördükçe diyorum sağlığımız yerinde şükretmek lazım ama göğüslüleri görünce kıskanmadan edemiyorum çok güzel duruyo düz olmak hiç güzel değil :'(

C cup hayal ama B cup yapabiliriz diye umuyorum zaten B cupun altı düz bizim gibi ama B en azından küçükte olsa göğüs olmuş olcak çok düzenli olmamız lazım ben yağ sürmicem artık çünkü bende küçük tüyler belirginleşti küçük göğüslerim birde kıllı olcak nerdeyse keten tohumu ve çaylarla halletmemiz lazım uzun sürede ben işe yarıyacağını düşünüyorum

Matem senin programına baktım ama çok dolu canım onu 6-9 ay en az yapmamız lazım programlarımızı ben o kadar dolu olsa yapamam gibi geliyo ben sabah akşam 1 er kupe ve 1 er yemek kaşığı yiyip içicem

Ve cm olarak ölçmicem görüntüde fark etmesi lazım hedef sütyeni alıcam B cup bez sütyenler varya ondan alıcam görüntüye bakıcam cm olarak değil artık büyüsün yeter ben kilo da alıcam ama kilodanda çok umudum yok bizim şanssızlığımız ergenlikte aşırı zayıf olmamızdı

Kime baksam kocaman memesi var bana kocaman geliyo tabi hepsi üçgen bikinileri giymişler ortada kocaman çatal ben üçgen bikini giyince dümdüz oluyorum :'( :'( :'(

üçgen ipli falan giysem bende dümdüz olurum sana tavsiyem pentide dolgulu bikiniler var onları dene istersen benimkileri aşırı gösterdiği için almadım ben düşün bendede yok ama kafam kadar gösterdi

üçgen ipli falan giysem bende dümdüz olurum sana tavsiyem pentide dolgulu bikiniler var onları dene istersen benimkileri aşırı gösterdiği için almadım ben düşün bendede yok ama kafam kadar gösterdi

Zaten ben destekli bikini giyiyorum canım ne mayo nede üçgen bikini giyemiyorum dümdüz oluyo senin göğsünü çok merak ediyorum bence iyidir seninki 20cm fark var canım sönük mü duruyo ondan mı rahatsızsın sen

Evet sönük duruyor sanki biri içini boşaltmış gibi üst kısımda kemiklerim görünüyor kilo gidince baya kötü oldu

kızlar ben programımı hazırladım simdi cok dolu durucak fakat ben hem kilo almak hem uzamak hem de göğüs büyütmek icin bir program hazırladım yani uzamak derken ergenlik döneminde olduğum icin belki bi kaç cm uzarım balık yağı hapından uzamax hapından falan simdi rezene cayı bitince ben serbetci otu cayı icicem ve hayıtla oğul otunu ve keten tohumunu değistire değistire yapıcam yani su an programımda serbetci otu keten tohumu ve hayıt otu oğul otu yok onları daha sonra alınca eklicem ama programın genel hali böyle

Eklentiler

• $image.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 48

Eklediğin resmi ben göremiyorum canım telefondan girdiğim için

Kızlaaaaar ortaya bomba gibi attım büyüdü az memişler diye sonra bilgisayarım bir bozuldu koşuşturmalı bir dönemime denk geldi bir de bilgisayarı yaptırmam çok uzun sürdü yazamadım ne zamandır. Telefondan takip ettim ama oradan nasıl cevap vereceğimi bulamadım

Canım baya yoğun bir program hazırlamışsın. Kararlılıkla devam et bırakma inş büyüyecekler hatta ben de senin programından bir şeyler ekleyebilirim

wowo000'cum Ben de programı biraz azalttım ancak bırakmayı düşünmüyorum bir miktar büyüme elde ettim zaten yazmıştım.gitmesinden korkuyorum ama sen yapamam doğru düzgün diyorsan hiç başlama çünkü fark oluşması için aksatmamak gerektiğini konuştuk hep. Aksatarak uzun bir dönem de geçirince o bizim inancımızı kırıyor halbuki biz aksattığımız için büyümüyordu belki de :44:

Bu arada ben doğduğum günden beri hiç bir zaman zayıf bir insan olmadım 8. sınıftan beri de 175 boy 65 kilo civarları bence herkesin büyümemesinin farklı nedeni var canım inş seninki kilodandır da kilo alınca büyürler

Senin de program yoğun olmuş canım. Ama anladığım kadarı ile her gün bunları kullanmayacaksın? değiştire değiştire kullanırsan farklı bir yöntem denemiş olrsun. biz de deneyimleriden faydalanırız

inş büyüteceğiz kızlar ben gerçekten inanıyorum.

Kızlar bu konuda benimde yardıma ihtiyacım var 75 i bile dolduramıyorum dün başladım bebe yağı ile masaj yapmaya adaçayı da almayı düşünüyorum bahsettiğiniz diğer ürünlerden ve maskelerden hangisini kullanmalıyım sizde lütfen yardımcı oluunnn

Canım ben ergenlikte zayıftık diye mi gelişemedi dedim yoksa şuan zayıfız kilo alsak büyür demedim, keşke kilo almakla çözülebilecek olsa ama ne kadar kilo alsamda yine küçük olucak biliyorum... Ben yaz sonu çaylara ve ketene başlicam bırakmicam , plajlarda öyle kızlar gördümki göğüsleri beni çok şaşırttı bendeki gibi düz göğüslü birini görmedim plajlardan soğudum zaten gitmek istemiyorum artık... Gerçekten o göğüsleri görünce inanamadım gözlerime hep böyle oluyo zaten ben sanıyorumki yine iyidir bizimkiler herkesinde çok büyük değil zaten sanıyorum bikinililerin göğüslerini yazın görünce dank ediyo herkesin nasıl büyük diye düşünüyorum

Canım şerbetçi otu hayıt otu oğul otu ve keten tohumu kullanıcam ben en etkili bunların olduğunu düşünüyorum, şu dümdüz tahta gibi olmaktan bir kurtulsam artık

wowo000' cum ben de ergenlikte de zayıf değildim işte :) plajda dolgulu falan giyip büyük gösteriyorlardır bence o kadar kocaman olamaz herkesin. Sonra estetik yaptıranı da var bi de biz kaçıyoruz plajlardan yani en azından ben kaçıyorum. Dolgusuz mayokini giyiyordum geçen sene dümmmdüzz oluyordu çok sinir oluyordum. Bir de annem ve ablamın kocaman onlar da taşmasın diye nereye sıkıştıracaklarını bilemiyorlardı tam bir tramva Ben de bir türlü çayları ekleyemedim programa bakalım eklersem her gece bir bardak çay iyi olacak :) ama sıcakta da içilmiyor aranmıyor sanki :26:

Üçgen bikini varya desteksiz ince bez onlarda destek yok çoğu öyleydi ve ortada kocaman bir göğüs... 90-100 beden olan genç kızda gördüm 75-80 olup taş gibi olanda gördüm ama benim gibi düz görmedim... Ve gayet doğallardı burda birçok estetiklinin fotoğraflarına baktım hiç onlara benzemiyorlardı senin ablanla annen gibi işte doğal olup göğsü olan çok kadın var bir biz böyleyiz şanssız

biz bir de kocccaman istemiyoruzz ki azıcık dolgun olsun kadına benzeyelim. şanssızız anacım şanssızzz

psikolojikmidir nedir serbetçiyle çmen kullanalı göğslerimde kasıntı var😄

şerbetçi otunu hergn 2 kez içiyorm canım çemen ununuda yoğurtla karştrp yiyorum

evet acı ama yoğrta biraz şeker kat 1 kasıkta çemen seker bastırıyor bastırıyor üstüne bir bardkta su iç napcn cnm mecburen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…