Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

En onemlisi masaj caylar ve duzenli beslenme haftaya doktora gidicem yine genl kintrole bu kinuda detayli bi bilgi edinicem niye buyumuyorlar diye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

En onemlisi masaj caylar ve duzenli beslenme haftaya doktora gidicem yine genl kintrole bu kinuda detayli bi bilgi edinicem niye buyumuyorlar diye

öğrenince bizede yaz canım...burda 15 cm -10 cm büyütenler gerçekmi yoksa bizmi çok umutsuz ve tembel davranıyoruz..

Tamam yazarim tabikii 17 sinde randevum bakalim ne diycekler ultrasyona falanda giricem soyliycemde biktim iyoce kurlerden ya

Ne zaman ölçüceksin canım belki cm olarakta değişmiştir :) programını hergün uyguluyomusun hepsini yapıyomusun hergün düzenli ? Benim hepsi bi arada olmuyo hergün

Ne zaman ölçüceksin canım belki cm olarakta değişmiştir :) programını hergün uyguluyomusun hepsini yapıyomusun hergün düzenli ? Benim hepsi bi arada olmuyo hergün

Canım salı günü ölçeceğim ben her gün düzenli yapmaya çalışıyorum ama bazen kaçıyor. Sabah ve akşam yiyemeyebiliyorum. Ama en azından günde bir kere yiyorum.cm olarak da çok meraklıyım ay bu gece ölçeyim ben :))))

Ölçtüm ölçtüüüüüm canım sen sorunca ben de dayanamadım ölçtüm. Alt 77.5 üst 89.5 cm olmuş. yani neredeyse bir ayda 2.5 cm büyümüş ama bana büyümemiş gibi geliyordu :)))) son zamanlarda ilk günler kadar düzenli kullanmadığım için büyüme yavaşlamış ama ben bu gazla artık hiç aksatma yediklerimi. bol bol da çay eklerim bi 4-5 cm daha büyüseler 6 ayda yeter bana ben de deneyimlerimden yola çıkarak diyorum ki düzen her şey. sıkı sıkıya bir disiplin ile takip etmek gerekiyormuş programı. hadi kızzlar pes etmeden devam edelim. ben masajı biraz daha tutacağım her gece yağ karışımı ile masaj yapıp yatarım zaten karışımın kokusu çok güzel sabaha kadar iyice emer yıkarım sonra da.. küç keten tohumu ve hafize sultan macunu sabah akşam birer kaşık.

1 cm in beni bir gün bu kadar mutlu edeceğini bilmezdim

sizin bedeniniz normalde 75 beden olmuyormu?
benim 74 cm e 81 cm..
90 cm olsaydı ne güzel olurdu..
zaten önemli olan aradaki fark oluyor yani 20 cm bence ideal ...
buraya bi gün 10-15 cm büyütenler gelse ne mutlu olurum...ama hepsi gitmişler..

Canım süperr programını ayrıntılı ve tamamını bi yazar mısın canım? Bide hani bazen aksadı diyosun ya yinede hergün yaptım diyosun sen sabah akşam mı yapıyodun ben anlamadım büyüyo demekki seninkide büyümüş hangisi büyüttü acaba benimkilerde bi büyüse artık

75 oluyor ancak benim göğüslerim önceden şekilli değildi yani vardı bi kabarıklık ama biri sağa atmıştı kendini biri sola göğüs çizgisi falan yoktu hiç. şimdi bu programla birlikte toparlandılar memeye benzedi yahu şimdi canım benim boy 1.75 kalça 98 cm bel 75 göğüs altı 78 e meme de 88-89 olunca böyle bir orantısızlık var senin dediğin gibi 20 cm fark olsa yani süppppper olur ben de onun için uğraşıyorum ama arada 16-17 cm olsa da bana uyar

Yazayım hemen canım
Sabah 1 tatlı kaşığı küç
1 tatlı kaşığı keten tohumu
1 tatlı kaşığıhafize sultan macu

akşam 1 tatlı kaşığı küç
1 tatlı kaşığı keten tohumu
1 tatlı kaşığıhafize sultan macu
ve üzerinde göğüs bakım losyonu yazan aktardan aldığım yağ karışımı

aksattım dediğim sabah mesela okula giderken unutuyordum içmeyi ama akşam mutlaka içiyordum o şekilde aksadı bazen özellikle son iki üç hafta yağ masajını çok aksatmadım arada bir iki gün kaçmış olabilir. Bu şekilde yapıyorum ben canım. Sen de çok şey denedin deniyorsun da mutlaka sana da iyi gelen bir yöntem bulursun canım sonuçta her bünye farklı olduğu için herkeste farklı şeyler işe yarıyor

2 buçuk cm az değil canım süper benimde büyür inş :) ben bu ay sonunda saraçoğlunun çayından sipariş vericem , senin program dolu gerçekten ve hem sabah hem akşam yapıyosun süper bu , ben günde bi kere yapmaya çalışmama rağmen zor oluyo fırsat çok bulamıyorum :) keten tohumu ve küç yemiyorum mesela ama evde var yemeye başliyim de tatilde şehir dışına çıkmalar olunca yinr aksayacak yada 15 gün ara vermek zorunda kalıcam 15 gün ara versemde en azından çaylara devam ederim şu düzeni tutturmak önemli olan bi tuttursam tutturabilsem

ben başlayalı 3 gün oldu programımı yazıcam 16 yaşındayım belirtiyim ve kilo alarak büyütmeye çalışıyorum 3 gün olmasına rağmen böyle nasıl anlatsam dolu dolu geliyo sanki programımı yazıyorum ;

sabah;
1 adet balık yağı hapı
1 tatlı kaşığı kara üzüm çekirdeği tozu
1 tatlı kaşığı keçiboynuzu tozu
1 çay bardağı pekmez (bardağın 3te 1i pekmez olucak şekilde suyla karışıtırıp içiyorum)

öğlen;
rezene çayı

akşam;
1 tatlı keçiboynuzu tozu
1 adet uzamax
çemen maskesi (bunu daha programa katmadım fakat yapıcam)

Buz masajn unutma cnm bi gun rezene bi gun ada cayi ic surekli ayni cay bagisiklik yapar bi sure etkisini yitirir degistirerek ic serbetci otu hayit tohumu bunlarida ekle

Kızlar göğüs büyütmede en önemlileri

Masaj
Şerbetçiotu

Daha sonra

Hayıt
Oğulotu
Çemen
Keten tohumu

Bunlardan hangisi olursa artık ama programımızda mutlaka olmalı bunlar en etkilileri bunlar çünkü. Adaçayı ve rezenenin etkisi geçici malesef kızlar o yüzden o ikisinden çok bişey beklemeyin kiminkini büyütmüşse geri küçültmüş rezene ve adaçayı.

Bizim için anahtar role sahip olan kesinlikle şerbetçiotu+masaj ..........

Son düzenleme:

şerbetçiotu krem şeklinde mi krem yapıp masaj mı yapalım ve hayıt oğulotu çemen keten tohumu bunları nasıl tüketmeliyiz söylersen canım rezene yerine bunları yaparım o zaman

şerbetçiotu krem şeklinde mi krem yapıp masaj mı yapalım ve hayıt oğulotu çemen keten tohumu bunları nasıl tüketmeliyiz söylersen canım rezene yerine bunları yaparım o zaman

Çemen tozunu zeytinyağıyla karıştırıp 1 hafta güneşte bekletip sürüyosun göğsüne , şerbetçiotunu da aynı şekilde yapıyosun yada şerbetçiyi çay olarakta içebilirsin , hayıt tohumununda çayı içiliyo , keten tohumunu toz halinde suyla yutuyosun yada yoğurtla karıştırıp yiyosun 1 tatlı yada yemek kaşığı canım

canım bişi daha sorucam şerbetçi otunu aynı şekilde zeytinyağına koyup bekletip mi süriyim yoksa şerbetçi otu kremi vardı bu sitede biri yapmıştı intromtrack onu mu yapıyım ?

canım bişi daha sorucam şerbetçi otunu aynı şekilde zeytinyağına koyup bekletip mi süriyim yoksa şerbetçi otu kremi vardı bu sitede biri yapmıştı intromtrack onu mu yapıyım ?

İstersen onuda yapabilirsin canım ama ben o yönteme pek güvenmiyorum şerbetçiotunu kaynatılıyo sonra soğuyunca etkisini kaybeder o ama sen bilirsin

İstersen onuda yapabilirsin canım ama ben o yönteme pek güvenmiyorum şerbetçiotunu kaynatılıyo sonra soğuyunca etkisini kaybeder o ama sen bilirsin

canım annem bu ara çok bitkisel şey alıyosun dedi şimdilik rezene içmeye devam edicem ama çemen maskesi yapıcam rezene bitince hayıt çayı içerim bir de internette bitkisel ürün satan yerlere baktım hep bizim kullandığımız şeyler var çemen,hayıt,keten tohumu var bence büyütücez ama kesintisiz yapmalıyız

Evet canım kesintisiz ve uzun süre yapsak işe yaricak zaten ama ben tembelliğimden yapamıyorum aksıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…