Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

cevapların için çok teşekkür ederim çok naziksin cidden.affına sığınarak son bişey sormak istiyorum.içmeyi ya da sürmeyi bıraktığımızda küçülecek mi tekrar?

Rica ederim:) elmasekeri şerbetçiotuyla 7cm civarı büyütmüştü bırakınca bikaç cm gitmişti 4 cm kalmıştı sanırım yani bırakınca biraz küçülme ihtimali var ama uzun süre kullanıp kalıcı hale getirelim :) tabi bende henüz büyüme olmadı :KK43:

Kızlae yaptınız mı bugun programlarınızı çaylarınızı masajlarınızı maskelerinizi ? :) kaçıncı gününüzdesiniz? :)

Ben 22. günümdeymişim :KK52: hiç fark etmedim. Bu sabah keten tohumu küç yedim birer tatlı kaşığı. Hafize macunu da yedim. Birazdan bir daha yiyeceğim. Bir bardak da oğul otu içeceğim :) Adet dönemimdeyim geçsin 10 gün sonra ölçüm yapacağım. Ya bende cm olarak büyümese de şekillenme oldu ve içleri doldu :KK8:

Canım niye boşluyosun bırakırsak olmaz ama :KK43: hemen gidip yap iç çaylarını masajını gün daha bitmedi :)

Ne bilim bugun ruhen cokuk bi haldeydim onceden ilk isim cay masaj olurdu bugun bi tuhafimm yaz depresyonumu ne artik anlamadim pompa aldim ablamdan sozde yapmadm daha

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım 75ten 80 e mi çıkardın sadece hayıtla mı?? Kaç ay içtin ? Cm olarak kaç cm büyüdü?
Canım sen 17miydin 18ini doldurmadığın için büyümüştür belki :KK43: bizler 20lerdeyiz :KK43:

canımm sonradan söndü ama birazz yani o dolgunlukk herzman kalmıyoo uygulamadığın sürece oyüzden yaşa bağlayamıyorum.ama bunu yaparken birde pekmez içiyodum düzenli olarak hayıtı bir ay kullandım ama çok düzenli bir şekilde artık annem babam yeter diyodu sabah akşam üşenmeden yapıyodum yararınıda gördüm sadece göğüslerimde değil adetim düzene girdi tüylerim uzaması yavaşladı arkadaşlarım yüzümde bi dolgunluk bi güzelleşme olduğunu söylüyolardı.tabi bunlar hayıtı bıraktıktan bi süre sonra sona erdi 6 ay kadar kullanılması gerekiyomuş hatta altı aydan sonra iki ay daha devam edip ara ara tekrar uygulanmalıymış.:KK53:

Ben 22. günümdeymişim :KK52: hiç fark etmedim. Bu sabah keten tohumu küç yedim birer tatlı kaşığı. Hafize macunu da yedim. Birazdan bir daha yiyeceğim. Bir bardak da oğul otu içeceğim :) Adet dönemimdeyim geçsin 10 gün sonra ölçüm yapacağım. Ya bende cm olarak büyümese de şekillenme oldu ve içleri doldu :KK8:

Yani 1 ay sonunda ölçüm yapıcaksın bende merak ettim şimdi canım programında dolu dolu :) evet cm olarak büyümesede göğüs büyüyebiliyo canım doğru diyosun

Ne bilim bugun ruhen cokuk bi haldeydim onceden ilk isim cay masaj olurdu bugun bi tuhafimm yaz depresyonumu ne artik anlamadim pompa aldim ablamdan sozde yapmadm daha

Canım geçti mi depresyon halleri :) geçsinde bırakma programımızı hadi :)

canımm sonradan söndü ama birazz yani o dolgunlukk herzman kalmıyoo uygulamadığın sürece oyüzden yaşa bağlayamıyorum.ama bunu yaparken birde pekmez içiyodum düzenli olarak hayıtı bir ay kullandım ama çok düzenli bir şekilde artık annem babam yeter diyodu sabah akşam üşenmeden yapıyodum yararınıda gördüm sadece göğüslerimde değil adetim düzene girdi tüylerim uzaması yavaşladı arkadaşlarım yüzümde bi dolgunluk bi güzelleşme olduğunu söylüyolardı.tabi bunlar hayıtı bıraktıktan bi süre sonra sona erdi 6 ay kadar kullanılması gerekiyomuş hatta altı aydan sonra iki ay daha devam edip ara ara tekrar uygulanmalıymış.:KK53:

Anladım canım yinede bizden şanslısın 18i doldurmadığın için :) bizdede işe yarar inşallah yaptıklarımız :)

Kızlar biz kilo aldakta göğsümüz aynı kalıyo diyoruz ama ben anlamadım erkekler bile kilo alınca göğüsleri yumuşuyo yağlanıyo bizim nasıl aynı kalıyo mantıken tamam yediğimiz kalçaya gidiyo olsa bile az da olsa göğsüde büyütmesi gerekmez mi anlayamadım ben şimdi 10 kilo alıcam göğsüm hiç farketmicek mi ?

Hafize hanimdan gecen yil 4 sise bitirdim bi ise yaramadi

Arti bide arkadaslarimada aldirdim aktar baya ovmustu alirken onlardada bi ise yaramadi hepsi sana uyduk yedik deyip durdular

Bi arkadadim deovel bant aldi ise yarasa bende alcam bakalim

Arti bide arkadaslarimada aldirdim aktar baya ovmustu alirken onlardada bi ise yaramadi hepsi sana uyduk yedik deyip durdular

Bi arkadadim deovel bant aldi ise yarasa bende alcam bakalim

Bende saraçoğlunun çayını alıcam %60 başarı oranıymış işe yarasın artık bişeyler ya

Ne cayi nerde satiloyor ise yararsa bende alim bende

Hmmm bi bakim bende ya eti puf gbi yumusacik oldular mnciklaya minciklaya boyitta fark yok

Yani 1 ay sonunda ölçüm yapıcaksın bende merak ettim şimdi canım programında dolu dolu :) evet cm olarak büyümesede göğüs büyüyebiliyo canım doğru diyosun

Canım bence büyümede cm olarak pek bir şey yok daha ama çok güzel toparlanma ve dolma var. Şekli belli oldu biraz. Utanmasam foto atacağım ancak ben anneme bile gösteremiyorum. Bi ben bakıyorum bir de mezure :KK9: işte artık ölçüleri yazarım. Ben de heyecan ile bekliyorum :KK31:

Hafize hanimdan gecen yil 4 sise bitirdim bi ise yaramadi

Canım iyi demişsin ama ben işe yarayacağına inanmak istiyorum :KK8: benim de aktar al dedi. Bir de her bünyeye farklı şey etki eder. Etmez mi :26:
Bilemedim ki şimdi ama ben iki üç ay kullanacağım o macunu bakalım ben de deneyeyim görelim :KK70:

Canım bence büyümede cm olarak pek bir şey yok daha ama çok güzel toparlanma ve dolma var. Şekli belli oldu biraz. Utanmasam foto atacağım ancak ben anneme bile gösteremiyorum. Bi ben bakıyorum bir de mezure :KK9: işte artık ölçüleri yazarım. Ben de heyecan ile bekliyorum :KK31:

Canım iyi demişsin ama ben işe yarayacağına inanmak istiyorum :KK8: benim de aktar al dedi. Bir de her bünyeye farklı şey etki eder. Etmez mi :26:
Bilemedim ki şimdi ama ben iki üç ay kullanacağım o macunu bakalım ben de deneyeyim görelim :KK70:
İyi de her bunye ayni degil 3, kisi kullandik aksatmadan oda arkadaslarimla ucumuzunde mi bunyesi bir onlarda etki ederdi alan alsin ben deneyimimi yazdim sadece etrafimdakilerde bi ise yaramadi sonucta

İyi de her bunye ayni degil 3, kisi kullandik aksatmadan oda arkadaslarimla ucumuzunde mi bunyesi bir onlarda etki ederdi alan alsin ben deneyimimi yazdim sadece etrafimdakilerde bi ise yaramadi sonucta

Anladım tamam kızma hemen ben de yaramayabilir ama yarasın istiyorum dedim kendimce bahane ürettim işte her bünye aynı değil diye. Ben bir çok şey kullanıyorum zaten gelişme de var ama hangisindendir bilemem.

Son düzenleme:
X