Kızlar korkuyorum çok acil yardım

Dün geceden aklımda kaldınız noldu diye bakayım dedim.doktorun tavrına sinir oldum :sinirli: üstünde durun nolur nolmaz en azından kafanızı rahatlatmış olursunuz başka bi doktora gidin mutlaka.
Jinekolog ultrasonla baktı sabah idrar ve kan vermeye gideceğim sağlık ocagına . Devletteki genel cerrahide ilaclı rontgen verdi salı gününe kadar bekleyeceğim malesef

merhaba kızlar , şuan bu korkum yüzünden üyelik aldım bana yardımcı olun hastahaneyede gidemiyorum.

Dün aksam kabızlık problemim yüzünden acı çehre tohumundan iki tane çiğneyip yuttum genel olarak bunu deneyip başarılı olmayan yokmuş. Ama bende aksam guruldamalad olup yani bağırsaklarda hareketlilik vardı ama tuvalete çıkmadım.

Sanırım etki etmedi dedim pek umursamadım ama şuan başıma gelenin bununla ilgisi varmı diye bu kısmı anlattım daha iyi yardımcı olursunuz diye.

Az önce tuvalette idrarımı yaptıktan sonra kurulanırken afedersiniz isal oldugumu farkettim daha doğrusu öyle sandım , makatımı sildim ve peçete kupkuru vajinamı sildim isal gibi böyle anlatamıyorum ama özür dilerim böyle anlatmak istemezdim ama endişeliyim.

Peçeteyi çok hafif ileri itip cıkarınca gercektende vajinadan geldiğini anladım. Dışkı ordan geliyor yani.

Çok endişeliyim , biliyorum doktora gidin diyeceksiniz ama korkumdan söyliyemiyorum anneme babamda zaten sorumsuz beni alıp doktora götürmez.
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim
Internette bazi siteker var doktora soru soruyorsun ordan sor istersen doktorlara

Ecem ben o kadar olamaz dedim. Hatta olabilir yazmışlar, verilen linklerde de buna bağlı enfeksiyon olabilir yazıyor. Yani hiçbir şekilde dışkı gelemez. Keşke direk o otu kullandığını sonra vajinandan yeşil bir akıntı geldiğini söyleseydin. Neden ısrarla dışkı diyorsun hala? Onlarda dışkıya takılmıştır ama yaptıkları kabul edilemez. Şikayet ederdim ben olsam. Başka bir doktora git lütfen...

Ecem ben o kadar olamaz dedim. Hatta olabilir yazmışlar, verilen linklerde de buna bağlı enfeksiyon olabilir yazıyor. Yani hiçbir şekilde dışkı gelemez. Keşke direk o otu kullandığını sonra vajinandan yeşil bir akıntı geldiğini söyleseydin. Neden ısrarla dışkı diyorsun hala? Onlarda dışkıya takılmıştır ama yaptıkları kabul edilemez. Şikayet ederdim ben olsam. Başka bir doktora git lütfen...
Ya olabiliyormuş, yabancı kaynaklar da diyor, doğum veya başka bir aşırı zorlamadan ötürü duvarında bir delik oluşabilir diyor ve açık açık idrar ya da dışkı vajinadan gelir diye yazmış adamlar. :KK43:

Acil şifalar konu sahibi; inşallah böyle bir durum değildir sizdeki

Cok doğru gercekten anlamıyorum evet doktorsuz olmaz ama eşinde dostunda bu olsa bana yaptıgını yaparmıydı cok merak edşyorum. Velevki ben yanlıs gördüm insan bi bakar bi tahlil ister kesinlikle korktugum inşallah başıma gelmez ama gelirse o doktoru derhal şikayet edeceğim.
Dalga geçtiyse hoş değil tabi ama bakire olduğun için sonuçta sadece karından usg yapmıştır. Tahlil yapacak başka bir durum yok zaten.
Genel cerrahi zaten mr istemiş, salı gününe erken yine randevu almışsın başka da yapacak bir şey yok.
Belki kolonoskopi olabilir bir ihtimal ama fistül varsa orda görünür mü bilemiyorum

Ya olabiliyormuş, yabancı kaynaklar da diyor, doğum veya başka bir aşırı zorlamadan ötürü duvarında bir delik oluşabilir diyor ve açık açık idrar ya da dışkı vajinadan gelir diye yazmış adamlar. :KK43:

Samson'cum bende sezeryan doğum da yanlışlık yapıldığını ve bunun yüzünden direk vajinadan geldiğini okudum, senin söylediğin şeyde olabilir ama bu kadar küçük bir ihtimal umarım Ecem'e rastlamamıştır ve basit bir enfeksiyondur diyorum. Öyle umuyorum en azından.

Samson'cum bende sezeryan doğum da yanlışlık yapıldığını ve bunun yüzünden direk vajinadan geldiğini okudum, senin söylediğin şeyde olabilir ama bu kadar küçük bir ihtimal umarım Ecem'e rastlamamıştır ve basit bir enfeksiyondur diyorum. Öyle umuyorum azından.
Evet canım ya, inşallah öyledir. Ne kadar zorlamış olabilir ki ve umarım şu içtiği şeyin de bu kadar etkisi yoktur. Ya nasıl cesaret ediyorlar milletin tavsiyesiyle onu bunu yutmayı. Yapmayın arkadaşlar.

Dalga geçtiyse hoş değil tabi ama bakire olduğun için sonuçta sadece karından usg yapmıştır. Tahlil yapacak başka bir durum yok zaten.
Genel cerrahi zaten mr istemiş, salı gününe erken yine randevu almışsın başka da yapacak bir şey yok.
Belki kolonoskopi olabilir bir ihtimal ama fistül varsa orda görünür mü bilemiyorum
Mr da varsa görünür zaten öyle düşünüyorum , yoksa yarın vereceğim idrar ve kandada enfeksiyon varsa belli olur diye düşünüyorum. Bel ağrılarımda var anlamadım ben zaten bel agrılarımın kesin bir tanısı koyulmadı 1 yıla yakın ara ara cekiyorum bu ağrıyo zaten

Evet canım ya, inşallah öyledir. Ne kadar zorlamış olabilir ki ve umarım şu içtiği şeyin de bu kadar etkisi yoktur. Ya nasıl cesaret ediyorlar milletin tavsiyesiyle onu bunu yutmayı. Yapmayın arkadaşlar.
Ya ben zararını duymadım kullanan kişide var oldugu icin bana verdi keske yutmasaydım cok pişmanım coook

Samson'cum bende sezeryan doğum da yanlışlık yapıldığını ve bunun yüzünden direk vajinadan geldiğini okudum, senin söylediğin şeyde olabilir ama bu kadar küçük bir ihtimal umarım Ecem'e rastlamamıştır ve basit bir enfeksiyondur diyorum. Öyle umuyorum en azından.
Ben okuduklarıma göre bekar birini görmedim kk da konu acab bayan da sezeryanla doğum yapmıs bir enfeksiyonda benim gördüklerim olur mu onuda bilmiyorum

İnşallah cok endişeliyim

Akıntım yeşil değildi kahveye yakın sarılı inanın o evhamla tam detaylı bakamadım ama icinde dışkı gibi şeylerde vardı gördüm yani söyldim zaten acı cehre yedim ve böyle oldu dedim bunun onunla bir ilgiai yoktur bu vaka ishalle ortaya cıkar , o ishal yaptıgı icin ortaya ckmıs olabilir. Bagırsak enfeksiyonu gecirdin mi diye sordu buda bir nedenmiş bu sekildede boşluk olusabiliyormus

okumadım sayfaları ama gitmediyseniz mutlaka doktora gidin, bekaret vs den önemli bu anlattığınız olay, kızlık zarını falan unutun şimdi, eğer barsaktan vajinaya bir yol olmuşsa buna fistül denir, vajina enfeksiyonu rahim enfeksiyonu yumurtalık enfeksiyonu yaparak kısır bile kalabilirsiniz, öyle çekinecek utanacak bir durum yok sakın korkmayın hemen gidin doktora. kadın doğum ya da genel cerrahiye gidin eğer rahat hissetmezseniz kadın doğuma gidin durumu olduğu gibi açıklayın alttan muayeneye de izin verin. dediğim gibi şakaya gelmez.

Akıntım yeşil değildi kahveye yakın sarılı inanın o evhamla tam detaylı bakamadım ama icinde dışkı gibi şeylerde vardı gördüm yani söyldim zaten acı cehre yedim ve böyle oldu dedim bunun onunla bir ilgiai yoktur bu vaka ishalle ortaya cıkar , o ishal yaptıgı icin ortaya ckmıs olabilir. Bagırsak enfeksiyonu gecirdin mi diye sordu buda bir nedenmiş bu sekildede boşluk olusabiliyormus

Yeniden mi gittin yoksa yönlendirdiği kişiler mi söyledi bunu?
Nereye yönlendirdi?

X