Kızlar korkuyorum çok acil yardım

Velvette Velvette burdamisin bi bakarmisin konuya

Doktor değilim maralcım ancak fizyoloji bilgim var evet :)

Arkadaşlar yazmışlar zaten böyle bir şeyin olabildiğini, umarım konu sahibi de acile gitmiştir bir an önce :/
Sen de yazmışsın dışkının ağızdan çıkabilmesi bile mümkün
Umarım konu sahibi iyidir!

okumadım sayfaları ama gitmediyseniz mutlaka doktora gidin, bekaret vs den önemli bu anlattığınız olay, kızlık zarını falan unutun şimdi, eğer barsaktan vajinaya bir yol olmuşsa buna fistül denir, vajina enfeksiyonu rahim enfeksiyonu yumurtalık enfeksiyonu yaparak kısır bile kalabilirsiniz, öyle çekinecek utanacak bir durum yok sakın korkmayın hemen gidin doktora. kadın doğum ya da genel cerrahiye gidin eğer rahat hissetmezseniz kadın doğuma gidin durumu olduğu gibi açıklayın alttan muayeneye de izin verin. dediğim gibi şakaya gelmez.
Yaaa hayır tabiki izin vermem doktorlarda teklif etmedi zaten

Yeniden mi gittin yoksa yönlendirdiği kişiler mi söyledi bunu?
Nereye yönlendirdi?
Kadın doğum bakmadı ihtimal bile vermed bekaraın doğum yapmamıssın münkün değil dedi ve dalga gecti sonra ben genel cerrahiye gittim orada anlattım cok şaşırdı hemen bi mr cekelim bakalım dedi , mr istemimi yaptı o sırada genel cerrahideki doktorla konustum

Arkadaşlar yazmışlar zaten böyle bir şeyin olabildiğini, umarım konu sahibi de acile gitmiştir bir an önce :/
Ya bunu okumus ken hani agızdan acı su gelir ya yediklerin aynı öylebir şey düşünün tam anamıyla öyleydi doktora gittim mr sonucunu bekleyeceğim ve bel ağrım var suan

aklimda oyle kalmis benim canim kusura bakma
neyse dr da fizyoloji okuyior zaten :)
tabi bu durum daha çok anatomik duruyor ama neysee:KK51:

Ya bunu okumus ken hani agızdan acı su gelir ya yediklerin aynı öylebir şey düşünün tam anamıyla öyleydi doktora gittim mr sonucunu bekleyeceğim ve bel ağrım var suan
canim agizdan kaka gelmesi braber kusma vs bagirsak dugumlenmesinin belirtisi
i$ oraya kadar gelince hasta zaten agir bi vaka oluyor, sendeki mide eksimesi gibi bisey olmali
bizim basettigimiz duurmdaki hasta kendinde deil artik hayati tehlikesi falan oluyor

Canım böyle birşey fizyolojik olarak mümkün elbette . Vajina ve anüs kısmındaki duvar öyle cok kalın değildir . Yalnız bekarsın anladığım kadarıyla bu tarz şeyler genelde normal Doğum yapan Kişiler de ortaya çıkar . Muayene ile anlaşılır ama bekar olduğun için muayene edip riske atmazlar . Kabız bile olsan o kadar zorlayamazsın mümkün değil yani . arkadaslardan bazıları olayı bağırsak düğümlenmesene kadar götürmüş ama alakası Yok . Bence sen tuvaletten sonra silerken bir miktar bulaştırdın gördüğün o . Ama tani ki ihmal etme mr ını muhakkak çektir . Kaldı ki birşey cıkmaSa bile aynı görüntüyle karsılasırsan hemen git baska bir doktora.

Canım böyle birşey fizyolojik olarak mümkün elbette . Vajina ve anüs kısmındaki duvar öyle cok kalın değildir . Yalnız bekarsın anladığım kadarıyla bu tarz şeyler genelde normal Doğum yapan Kişiler de ortaya çıkar . Muayene ile anlaşılır ama bekar olduğun için muayene edip riske atmazlar . Kabız bile olsan o kadar zorlayamazsın mümkün değil yani . arkadaslardan bazıları olayı bağırsak düğümlenmesene kadar götürmüş ama alakası Yok . Bence sen tuvaletten sonra silerken bir miktar bulaştırdın gördüğün o . Ama tani ki ihmal etme mr ını muhakkak çektir . Kaldı ki birşey cıkmaSa bile aynı görüntüyle karsılasırsan hemen git baska bir doktora.
Dışkı hic yapmadım ama , şuan hersey yolunda görünüyor

canim agizdan kaka gelmesi braber kusma vs bagirsak dugumlenmesinin belirtisi
i$ oraya kadar gelince hasta zaten agir bi vaka oluyor, sendeki mide eksimesi gibi bisey olmali
bizim basettigimiz duurmdaki hasta kendinde deil artik hayati tehlikesi falan oluyor
Hayır ağızdan değil vajenden gelen ona benziyordu demek istedim :/

Anal fissur makatta yırtık demek normal doğumda yanlış ve fazla ikinmaktan yırtık olmuştu tuvalete gitmek ihtiyaç görmek işkenceydi zaten her tuvalette kanama oluyordu en son ameliyat oldüm kurtuldum...senin olayın bence çok farklı...

Biraz detay vererek acıklarmısınız lütfen ciddi birsey mi ?
Fistül, anal kanal ve dıştaki cilt dokusu arasında bir kanal oluşmasıdır. Fistül kabaca, anüsden bir iki cm uzakta olan, cilt içine yerleşimli, ağrılı şişkinlik ve akıntılara neden olabilen kanal şeklinde oluşumlara denir. Fissür ile karıştırmaýın o çatlak demektir. Daha once başıma geldi biliyorum tedavisi zor bir hastalıktır zor derken ameliyat olursunuz tam kurtuldum derken tekrar başlar.

Ailen neden bu denli ilgisiz canım belki paylassan annen yanında olur bu denli sınır dışı bırakma bence en azından bilsin başına gelenleri yine ilgilenmezse ilgilemmesin ama herseyini paylasmalisin tatlim

X