Kızlar korkuyorum çok acil yardım

Sen bekarsın imkansız dedi doktor gülerek o tavırları görmeniz lazımdı herkes gülüyor felan. Bu kadın doğum doktorlarını bu kadar havalandıran nedir acaba ? Şikayetim var gelmişim muayene et enfeksiyonsa enfeksiyon de ben direk genel cerrahiye iniyorum suan burada. Cıkınca yazıcam size teşekkür ederim

Allah eksik de etmesin onları muhtaç da malesef çok kötü davraniyor bazıları allahım vicdan merhamet versin inşallah ama kadın dagumla da ilgili olmayabilir onlar anlamayabilir bu konudan o yüzden genel cerrah doğru tercih canım geceden bu yana bir daha geldi mi peki bahsettiklerinden

Ah ablacım inan doktorla bile benimle dalga gecerek münkün değil sen bir vaka olursun dedi gülerek ve dalga gecerek yerin dibine girdim resmen ve beni muayene etmedi
Sağlık ocağı muayene etmez. Polikliniğe gitmen gerek ama inan hangisi olduğunu ben de bilmiyorum ama annem bağırsakları ile sorunu olunca gastroenterolojiye gidiyor. Bir devlet hastanesine gidip randevu al. İnternetten almadıysan ayaktan da alıyorlar randevu için. Ya da hala akıntın varsa acile git. Onlar yönlendirir. Sağlık ocağı, aile hekimiyle olmaz o iş.

Sen bekarsın imkansız dedi doktor gülerek o tavırları görmeniz lazımdı herkes gülüyor felan. Bu kadın doğum doktorlarını bu kadar havalandıran nedir acaba ? Şikayetim var gelmişim muayene et enfeksiyonsa enfeksiyon de ben direk genel cerrahiye iniyorum suan burada. Cıkınca yazıcam size teşekkür ederim
Terbiyesizler. Kadın doğuma gitmişsin mesajı yeni gördüm. Ben de her hafta gidiyorum jinekologlara edepsizi de var insanı da. Okumakla vicdan sahibi olunmuyor işte. Biz neler yaşıyoruz o ebelerden, ukala doktorlardan. Azarlayanı mı, çok bilmişi mi hepsinde var. Eşek semer ilişkisi. Genç bir kız yardım istiyor işte senden ne gülüyor, rencide ediyorsun? Bu ülkenin eğitim sistemine lanet olsun.

İyi bir Genel Cerrah Bu sorununuzu çözecektir. Geçmiş Olsun

Daha çok, iltihabi bağırsak hastalığı olan olgularda, bunun temelinde yatan sorunu tespit ederek tedavi etmek gerekir. 5-asetil salisilik asit, kortizon, sulfasalazin, infliximab ve total parenteral beslenme tedavisi gibi destekle ile beraber, ameliyat öncesi hastayı hazırlamak gerekebilir.

Bazı hastalarda altta yatan sorunu tedavi etmek gerekir ve bağlamda, 5-asetil salisilik asit, kortizon, sulfasalazin, infliximab ve total parenteral beslenme tedavisi gibi desteklerle ameliyat öncesi hastayı hazırlamak gerekebilir.

Bazı hastalarda leğen kemiği içinde apse (pelvik apse) gelişimi söz konusu olabilir ve bu apsenin boşaltılması yararlı olur.
Bu hazırlıklar sonrasında hasta ameliyata hazır hale gelir ve rektovajinal (rektovaginal) fistüllerin kesin tedavisi ameliyat ile olur.

Arkadaslar imkansiz deyil kuzenim kanserdi ve buyuk tuvaleti onunden geliyordu oluyo yani insallah bu kardesimiz yaniliyordur da biseyi yoktur ama kesinlikle dogru duzgun bir doktora git muayne ol benim kuzenim her gittiginde agri kesici igne yapip yolladilar daha sonra semiar testi yaptirdi temiz cikti rahim agzi kanseri oldugu 4. Evrede oldugunu 4 yil sonra ogrendik!bide utanmadan bu kadar ilerleyene kadar hic mi fark etmedi diye sordular bize!

merhaba kızlar , şuan bu korkum yüzünden üyelik aldım bana yardımcı olun hastahaneyede gidemiyorum.

Dün aksam kabızlık problemim yüzünden acı çehre tohumundan iki tane çiğneyip yuttum genel olarak bunu deneyip başarılı olmayan yokmuş. Ama bende aksam guruldamalad olup yani bağırsaklarda hareketlilik vardı ama tuvalete çıkmadım.

Sanırım etki etmedi dedim pek umursamadım ama şuan başıma gelenin bununla ilgisi varmı diye bu kısmı anlattım daha iyi yardımcı olursunuz diye.

Az önce tuvalette idrarımı yaptıktan sonra kurulanırken afedersiniz isal oldugumu farkettim daha doğrusu öyle sandım , makatımı sildim ve peçete kupkuru vajinamı sildim isal gibi böyle anlatamıyorum ama özür dilerim böyle anlatmak istemezdim ama endişeliyim.

Peçeteyi çok hafif ileri itip cıkarınca gercektende vajinadan geldiğini anladım. Dışkı ordan geliyor yani.

Çok endişeliyim , biliyorum doktora gidin diyeceksiniz ama korkumdan söyliyemiyorum anneme babamda zaten sorumsuz beni alıp doktora götürmez.
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim
Ben bir kere bitane yedim mahvoldum. Ölüyorum sandım dikkatli olun. Organları kasıp kavuruyor. Bobrekte su bırakmıyor bobreklerde hasar oluşuyor. Aman dikkat

sonuçta vajinden gelen birşeyler var. kız kadın doğuma muayene işlemini yaptırmış, dr un yanına gitmiş. nasıl oluyor da hiç muayene etmeden genel cerraha gönderiyor anlamadım. insan bir bakar ne var ne yok

Ah ablacım inan doktorla bile benimle dalga gecerek münkün değil sen bir vaka olursun dedi gülerek ve dalga gecerek yerin dibine girdim resmen ve beni muayene etmedi
Canım eve gider gitmez hemen SABİM e şikâyet ediyorsun!!!!! Mutlaka!!! Terbiyesizler. Yanlış bile olsa insan muayene eder. Belki başka birşey var.

Canım eve gider gitmez hemen SABİM e şikâyet ediyorsun!!!!! Mutlaka!!! Terbiyesizler. Yanlış bile olsa insan muayene eder. Belki başka birşey var.
Kesinlikle edeceğim özele geldim birde kadın doğuma görüneyim , devlet salı gününe ilaçlı mr verdi , böyle beklemek cok kötü

Terbiyesizler. Kadın doğuma gitmişsin mesajı yeni gördüm. Ben de her hafta gidiyorum jinekologlara edepsizi de var insanı da. Okumakla vicdan sahibi olunmuyor işte. Biz neler yaşıyoruz o ebelerden, ukala doktorlardan. Azarlayanı mı, çok bilmişi mi hepsinde var. Eşek semer ilişkisi. Genç bir kız yardım istiyor işte senden ne gülüyor, rencide ediyorsun? Bu ülkenin eğitim sistemine lanet olsun.
Cok doğru gercekten anlamıyorum evet doktorsuz olmaz ama eşinde dostunda bu olsa bana yaptıgını yaparmıydı cok merak edşyorum. Velevki ben yanlıs gördüm insan bi bakar bi tahlil ister kesinlikle korktugum inşallah başıma gelmez ama gelirse o doktoru derhal şikayet edeceğim.

Böyle bi konu daha önce de okudum bdv de. Mümkün olabilir,bilgim yok. Acilen ama acilen başka bir jinekologa gitmeni öneririm, salgının tespiti yapıldıgında şayet dediğin gibi dıskı ise onlar seni gastroentrlojiye yönlendirirler saniyorum. O doktor, insan olamamış malesef. Eğitim kütükleri yontuyor doktor ediyor ama kütük yine kütük. Doktoru şikayet etmelisin tabii ki ama bunlardan önce lütfen kendi muayeneni yaptır. Konuyu takip edeceğim geçmiş olsun.

Dün geceden aklımda kaldınız noldu diye bakayım dedim.doktorun tavrına sinir oldum :sinirli: üstünde durun nolur nolmaz en azından kafanızı rahatlatmış olursunuz başka bi doktora gidin mutlaka.

Lütfen yanlış bilgilendirmeyelim. Bilmiyorsak doktora yönlendirelim.

Sanırım rektovajinal fistül vakası görmemişsiniz veya o dersi kaçırmışsınız.
Bir konuda daha bilgilendim teşekkürler.
Konu sahibinin yediği şeyle ilgisi yok değil mi
Merak ettim

Başka bir jinekoloğa gittim özel'e. Ultrasonla bakıp hic birsey olmadıgını yumurtalıkların felan normal dedi benmi anlamıyorum yoksa doktorlarmı sacmalıyo anlayamadım

X