Kızlar korkuyorum çok acil yardım

merhaba kızlar , şuan bu korkum yüzünden üyelik aldım bana yardımcı olun hastahaneyede gidemiyorum.

Dün aksam kabızlık problemim yüzünden acı çehre tohumundan iki tane çiğneyip yuttum genel olarak bunu deneyip başarılı olmayan yokmuş. Ama bende aksam guruldamalad olup yani bağırsaklarda hareketlilik vardı ama tuvalete çıkmadım.

Sanırım etki etmedi dedim pek umursamadım ama şuan başıma gelenin bununla ilgisi varmı diye bu kısmı anlattım daha iyi yardımcı olursunuz diye.

Az önce tuvalette idrarımı yaptıktan sonra kurulanırken afedersiniz isal oldugumu farkettim daha doğrusu öyle sandım , makatımı sildim ve peçete kupkuru vajinamı sildim isal gibi böyle anlatamıyorum ama özür dilerim böyle anlatmak istemezdim ama endişeliyim.

Peçeteyi çok hafif ileri itip cıkarınca gercektende vajinadan geldiğini anladım. Dışkı ordan geliyor yani.

Çok endişeliyim , biliyorum doktora gidin diyeceksiniz ama korkumdan söyliyemiyorum anneme babamda zaten sorumsuz beni alıp doktora götürmez.
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim

Burada vakit geçireceğine, hemen acile gitsen ya. Bağırsak delinmesi gibi bir durum olabilir. Acı çehre nedir ya neden yapıyorsunuz şunu ve bağırsakları mahvediyorsunuz?

Kanamada olması lazım. Var mıydı böyle birşey?

Sonucu merak ettim. Dr a gidip lütfen sonucu buraya da yazar mısın?

Hadi bakalım geçmiş olsun şimdiden bizide korkuttun inşallah bişeyin çıkmaz haber ver ne olduğunu geceden beridir takip etmeye çalışıyorum allahım yardimcin olsun ama çok kızdım sana sabahi oydu buydu derken etmişsiniz ve Dr gitmemissiniz sağlık hiçbir zaman ertelemeye gelmez

Bak canim ben Hemsireyim ve diski olamaz. Eger bu durum devam ediyorsa bence enfeksiyon kapmissindir. Mesane enfeksiyonu olmussundur. Ama bu normalda sari ve intihapli bir salgi olur. Sirtinda agri varmi ? Eger varsa cigerlerinede enfeksiyon bulasmis olabilir. Sayet yoksa belkide bu vajinanizin florasini korudugu vucut salgisidir. Eger adet oldugun 14 gecmisse. Yumurtaliklarinin olustuguna ve dogurganligin en münkün oldugu sirada bu salgi daha belirli olur. Merak ettim yasin kac kücük bir kizsin sanirim ?

geçmiş olsun ya kötü oldum ben burdan. umarım sadece akıntı vsdir. vajinadan dışkı geldiğini duymadım hiç. mutlaka sonucu buraya yaz E ecemm1ilter bi sıkıntı yoktur inşallah.

Bak canim ben Hemsireyim ve diski olamaz. Eger bu durum devam ediyorsa bence enfeksiyon kapmissindir. Mesane enfeksiyonu olmussundur. Ama bu normalda sari ve intihapli bir salgi olur. Sirtinda agri varmi ? Eger varsa cigerlerinede enfeksiyon bulasmis olabilir. Sayet yoksa belkide bu vajinanizin florasini korudugu vucut salgisidir. Eger adet oldugun 14 gecmisse. Yumurtaliklarinin olustuguna ve dogurganligin en münkün oldugu sirada bu salgi daha belirli olur. Merak ettim yasin kac kücük bir kizsin sanirim ?

Bu arada ben kötüyü düsünmedim Füstül diye bisey var. Insallah öyle bisey yoktur o ayri konu.

Lütfen yanlış bilgilendirmeyelim. Bilmiyorsak doktora yönlendirelim.

Sanırım rektovajinal fistül vakası görmemişsiniz veya o dersi kaçırmışsınız.

ordan dışkı gelmez endişelenme. eğer bağarsakta bi tıkanıklık falan mevcutsa dışkının geleceği yeri ağız yoludur. en kötü ve en ileri durumda ağızdan gelir yani. Vajinadan muhtemeen akıntın geliyordur, enfeksiyon ya da adet sonra tortular olabilir. yine de böyle kendini rahatlatamazsın korkmadan doktora git. gerçe bağarsakta hareketlilik varsa eli kulagında demektir

Herkes doktor olmuş vajinadan dışkı gelmez diyor. Biri hemşire olmuş fistüle füstül diyor. Hepimiz doktor, hepimiz hemşireyiz. Cehalet midir, cahil cesareti midir anlamıyorum. Bu internetin faydasından çok zararı var ya.
Ah ablacım inan doktorla bile benimle dalga gecerek münkün değil sen bir vaka olursun dedi gülerek ve dalga gecerek yerin dibine girdim resmen ve beni muayene etmedi

X