Doğuma Hazırlık kizlar ki ve erkek bebislerinizde ne hissettiniz(cinsiyet icin)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ÇOK ÜZGÜNÜM LORAAAA senağlama ISIMI ÖLÇTÜM 36.6 ÇIKTI...DÜŞTÜ YANİ...ADET SANCILARIMDA BAŞLADI..GENE OLMADI YA MORALLER SIFIR ANLIYCAĞIN...DEMİNDE EŞİM HEYECANLA ARADI ISIN KAÇ ÇIKTI DİYE DÜŞTÜ DEDİM..NE DİYCEĞİNİ BİLEMEDİ..ÇOK ÜZÜLDÜ YİNE...OFFFF YAAAAAA...İÇİM DARALDI VALLAAAAAA... :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

canim ya uzulme bekle biraz daha belki birden yine yukselir isallah olmazsin bitanem.bak bende adet olacagim gun adet sancim vardi belki hamileliktendir 36.6 cok dusuk bi isi degil cnm yarinda olc eger dusmeye devam ederse o zaman uzul ama ayni kalirsa iyiye isaret

SAĞOL CANIM..BUGÜNÜ ATLATABİLİRSEM İNŞALLAH O ZAMAN UMUT EDEBİLİCEM...a.s. a.s.

loracım ben de aynı şekilde ilk hamile olduğumu öğrendiğimde kesin kız demiştim ilk bir ay falan hep öyle hissettim. sonra yavaş yavaş hissim azalmaya başladı etraftakilerinde etkisiyle tabi. eşim de kız diyordu, o hamile olduğumu öğrenmeden bir-iki gün kadar önce öyle görmüş rüyasında. Ben de hamileyken iki kere gördüm ikisinde de oğlum vardı aynı senin gibi, ama içimden kız daha çok geçiyordu bilmiyorum artık, şuan 14+6 haftalık hamişim, yarın 16. haftaya giriyorum. Haftaya cuma gideceğim doktora sizce belli olur mu cinsiyeti :)
sudenazım üzme kendini umutsuzluk çok kötü, adet olana kadar bekle bence, adet olursan bir şekilde toplamaya çalış, stresin ne kadar kötü etkisi olduğunu defalarca konuştuk zaten

16. haftada belli olusyomus cnm hatta erkek bebeklerde 12. hafta bile ogrenen varmis sen en cok ne istiyosun tabiki saglikli olmasi yeter ama ne bileyim iste insan bir tanesini daha cok ister ya ondan diyorum

16. haftada belli olusyomus cnm hatta erkek bebeklerde 12. hafta bile ogrenen varmis sen en cok ne istiyosun tabiki saglikli olmasi yeter ama ne bileyim iste insan bir tanesini daha cok ister ya ondan diyorum

13. HAFTADA GİTMİŞTİM CANIM BELLİ OLMADI, bu gidişimde 17. haftanın başı olacak umarım öğrenirim, herkes merak etmeye başladı çünkü beni de heyecanlandırıyorlar. Valla güzelim oğlum olacağını düşününce de heyecanlanıyorum, kızım olacağını düşününce de. Ama ne bileyim kız olması daha bir sempatik geliyor şuan, daha çok istiyorm gibi sanki. ama dediğim gibi arada çok küçük fark var, ben hep abim olması hayal ederdim isterdim küçüçkken, o yüzden bazen acaba oğlum mu olsa diye geçiyor, ama en çok istediğim kız şuan. yani kıza karşı daha bir meyilliyim.

benim hissimi sana soyleyimmi senin icin cnm bence senin bir kizin olacak bak lora demisti dersin sonraaa

SAĞOL CANIM....BİLİYORUM AMA KENDİME ENGEL OLAMIYORUM İŞTE....NEYSE İNŞALLAH İSTEDİĞİN GİBİ OLUR CANIM..ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....a.s.

bakalım Lora'cım Allah'ım sağlıklı evlatlar versinde önce bunu istiyorum. Yakın zamanda açıklarım inşallah ben de cinsiyetini bildiririm size :) ben daha seninki ile ilgili birşey hissedemiyorum yaa ağırlıklı olarak kız gibi geliyor ama yine de çok güçlü değil hislerim. Bakalım senin bebişin de biraz büyüyünce tahminler yürütürüz, sen de yazarsın cinsiyetini buradan.

SAĞOL CANIM....BİLİYORUM AMA KENDİME ENGEL OLAMIYORUM İŞTE....NEYSE İNŞALLAH İSTEDİĞİN GİBİ OLUR CANIM..ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....a.s.

Sağol güzelim inşallah senin de istediğin gibi olur. Rabbim sana da hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip eder. Senin de hamiş haberlerini buradan okuyacağız canım benim yakın zamanda, o günler çok uzakta değil hiç merak etme sen, umudunu yitirme olur mu?

benim karnım 16.haftada baya belli oluyordu.görenler oğlun mu olacak diyo hep.şaşırıyorum doğrusu.hiç inanmazdım böyle şeylere ama insanların bi bildiği var demekki.

falla ben hep ekşi yedimm halada öle kokuladan iğrenmiştim( parfüm tursul sampuan gibi) kalcalarımdan cok kılo aldım karnımda yuvarlak herkes kızın olucak dedı am benım oglusum olucak:)

Arkadaşlar bende 10 haftalık hamileyim. Bulantım ve tiksinmem olmadı iki kızımda da çok aşırı bulantım vardı ilk kızımda bulantı ve tiksinmeden hastanede serumla beslendim. Şimdi ekşi, acı ve tuzlu yiyorum ilk zamanlar et yedim şimdi canım istemiyor. Sizce çocuğumun cinsiyeti ne olabilir.

bende 9 haftalık hamileyim bulantı tiksinti aşerme gibi durumlarım olmuyor gayet rahatım beyaz peynir çok yiyorum.ilk hamileliğimde kız dı ondada rahattım zeytin bol tükettim sadece.ama burdaki arkadaşlarımın birinin oğlu oldu tatlı çok yedi ama çok kilo aldı gören kız düşündü.diğeri ise ayvaya aşerdi ekşiyle beraber tatlıda yedi karnı sivriydi gören oğlan dedi ama kız oldu.herşey allahın taktiri

Selam Kızlar,

Ben yemeklerle cinsiyetin bir ilşkisi olduğuna inanmıyorum.Bu zaten yazılan cvplardanda belli.Kimi oğlanda ekşi yemiş kimi kızda.Sadece gögüs ucu kararmasını cok duydum evet oğlu olcak arkadaslar gögüsler nasıl olmustu?

ilk 3 ay ayva elma çok yedım yaz geldi erik elimden düşmedi hiç ttatlı canım istemedı bebiş kız:)

ilk 3 ay ayva elma çok yedım yaz geldi erik elimden düşmedi hiç ttatlı canım istemedı bebiş kız:)

hayalcim bende seninkinin aksine hep elmadan midem bulandi kokusu bile uzaktan tiksindirici geliyordu erik ilk gunlerde istedim ama daha sonra yine yiyemedim tatliyi hala canim ceker bebis erkek:))

Kızlar,

Benimde cnm hep tatlı istiyor ve öğürtü kusma yok ama yeni başladı midem hep bulanıyor.
Göğüs uçlarım biraz koyulaştı gibi ama cok genişledi ve pütürler şişti etrafındaki.Cok dolmadı gögüslerim.Karnım fırladı bir anda.

slm kizlar bedne 10hafta 5günlügüm benimde midem cok bulandi ama su ikigündür iyiyyim kokulara cok hassaslastim ben tiryakiyidim ama simdi sigara kokusuan tahammüll bile edmeiyorum:icecream::icecream:limon yemek favorimdi ama tatlida yedim ara arajeyyarjeyyarben hersey yedim gerci midem bulaninca ackaldim ogünleri gögüs uclarim kalinlasti ve rengi karardi bide halkalari genisledi bazen kabarciklar da cikiyor.kizlar sizce neyim olcak.benim icin farketmez ama merak iste sekerlerimhepimizin bebisleri saglikli olmasi dilegiyle

arkadaslar bende 10 haftalık 6 günlük hamisim..ya benim canım böyle bol tuzlu seyler istio hep.ne bilim böle yemeklere bile çok fazla tuz atıorum.tuzlu tuzlu.ama öle bi zaman gelio ki canım tatlı vs istio.ama çoğunla tuzlu istiom.mayhos seyler.benimde göğüslerim büyüdü kabarcıklar çıktı koyulastı.damarlar belli..ya acaba ne olacak o kadar merak ediyorumki bebeğimi..bi fikri olan varmıııı????? sanems senin kız olacak gibi doğdu içime yaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…