Kızlar kasım ortasına kadar batı olanlar gelsin belirtilerimizi paylaşalım

günaydın kızlar benim adet tarihime 1 hafta var ara ara kasıklarımda seyirme gibi bir şey oluyor ama belirtimidir bilmiyorum :KK43:

mrb kızlar benin bat 8 kasım belimde aşırı bir ağrı var ve ara ara kasıklarımda batmalar oluyor 11, denemem pko hatasıyım eğer bu ayda olmazsa detaytlı bir dr kontrolğne giriem ek olarak soğan kürü yapıyorum bu ay çarşamba günü bitiyor hakkımızda hayırlısı anlar Rabbim isteyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:

Mrb kizlar benim bat 4 kasim ama bende yerleşme kanaması filan olmadi ne zaman olmasi gerekiyor benide bilgilendirin lutfen.. :KK43:(

cnm yerleşme kanamsı adete 1 hafta yda 3 4 gün kala oluyo bende cok merak ettim bende olacak mı diye ama olmadı hamileyim şuan herkeste olacak diye bişe yok ki

Kızlar bir sorum olcak çatlatma iğnemden sonra 10.günüm test yapmak için çok mu erken ? adetime 1 hafta var sabırsızlanıyorum

Ben galiba adet olacam ağrılar var adet gibi
ama baktim bisey yok offff allahım ne olur olmayayim artik hamile kalmak istiyorum :mad::mad:

güzel haberler gelsin artık... benim 7 gün var adete. göğüslerim inanılmaz sızlıyo. progestan kullanıyorum. ondan sanırım bı kadar sızlıyolar. aranızda kullanan oldu mu hiç?

mrb kızlar benin bat 8 kasım belimde aşırı bir ağrı var ve ara ara kasıklarımda batmalar oluyor 11, denemem pko hatasıyım eğer bu ayda olmazsa detaytlı bir dr kontrolğne giriem ek olarak soğan kürü yapıyorum bu ay çarşamba günü bitiyor hakkımızda hayırlısı anlar Rabbim isteyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:
Aynen cnm bnm bat da 8 kasim ins. Hamisimdir bnde de bel agrisi we sol kasigmda da btma war cok umitleniyrm ya

merabalar herkese..ben de yeni üye oldum siteye ama, on gün kadar oluyo takip etmeye çalışıyorum forumları. 19 günde bir adet oluyodum.geçen hafta pazartesi adet tarihimdi olmadım.çarşamba test yaptım, 2. çizgi silik çıktı.bugün hafif iğnelenmeler var karnımda,bakalım sabaha kadar olmazsam,kan testine gidicez.yanlız bir hafta geçmesine rağmen hiç bir hamilelik belirtisi yok, göğüslerim bile sadece dokunduğumda hafif acıyor:KK43:

merabalar herkese..ben de yeni üye oldum siteye ama, on gün kadar oluyo takip etmeye çalışıyorum forumları. 19 günde bir adet oluyodum.geçen hafta pazartesi adet tarihimdi olmadım.çarşamba test yaptım, 2. çizgi silik çıktı.bugün hafif iğnelenmeler var karnımda,bakalım sabaha kadar olmazsam,kan testine gidicez.yanlız bir hafta geçmesine rağmen hiç bir hamilelik belirtisi yok, göğüslerim bile sadece dokunduğumda hafif acıyor:KK43:
herkeste belirti olmaz canım bende kızımda hiçbir belirti yaşamadım hamile olduğumu sadece karnımın büyümesinden anlıyordum inş. kolay bir gebelik geçirirsin çok sevindim adına :) hemen doktora git ve kanda gebeliğine baktır :KK66: hayırlı olsun :)

değilim canım. sadece adete 12 gün kala tuvaletteyken peçeteye kan geldi. yerleşme olabilir dedi dr. progestan kullanıyorum. progestron düşük çıktı. 7.36 çıktı. 10un üzerinde olması gerekirmiş. şu an adete 7 gün kaldı. sol kasığım çok ağrıyo. göğüslerim inanılmaz sızlıyo.

değilim canım. sadece adete 12 gün kala tuvaletteyken peçeteye kan geldi. yerleşme olabilir dedi dr. progestan kullanıyorum. progestron düşük çıktı. 7.36 çıktı. 10un üzerinde olması gerekirmiş. şu an adete 7 gün kaldı. sol kasığım çok ağrıyo. göğüslerim inanılmaz sızlıyo.
bence gebe olabilirsin canım dr şüphelenmese vermezdi o ilacı bebek tutunsun düşmesin diye veriyorlar tabi buda hormon olduğu için göğüslerinde hassasiyet olması çok normal geç döllenme olabilir mi acaba değerin ondan mı düşük çıktı? yumurta rahime yerleştikten hemen sonra başlıyo hormonlar yükselmeye biliyosun inş. sağlıklı bir gebeliktir :) darısı benim ve tüm bekleyenlerin başına inş. :)
bu arada yumurtlama gününde mi yoksa erken mi başladınız ilişkiye?

doktor kontrolünde olduğu için ne zaman yumurtladığımı ne zaman çatladığını bildiğim için düzenli oldu bu ay. kaçırmadım hiç birini canım. :)) inşallah hepimiz hamileyizdir.

Tatlım benim de ilk hamileliğimde hiç ama hiç bir belirtim yoktu olabilir böyle inşallah allah gönlüne göre verir :)

Kızlar merhaba benim adetim değişti günleri 3_6 arasında olurken 2 aydır 19 u gibi oluyorum gecikmeler hamilelige hazırlık diolar ama hadi hayırlısı inşallah tez zamanda güzel haberler paylasirix

X