Kızlar kasım ortasına kadar batı olanlar gelsin belirtilerimizi paylaşalım

:110:
herkeste belirti olmaz canım bende kızımda hiçbir belirti yaşamadım hamile olduğumu sadece karnımın büyümesinden anlıyordum inş. kolay bir gebelik geçirirsin çok sevindim adına :) hemen doktora git ve kanda gebeliğine baktır :KK66: hayırlı olsun :)
saolun, yarın sabah baktırıcam kanıma, benim kızımda belirtiler ne zaman başladı hatırlamıyorum maalesef, ama temmuzda kimyasal gebelik geçirdim, ondan korkuyorum,yine olursa diye. ama hakkımızda hayırlısı bir an önce sabah olsun istiyorum

Gunler gecmiyor. Ilk defa bu kadar umutluyum. Bugun goguslerimde hafif bir agri hissetmeye basladim. Bir de meme basi etrafinda kucuk sivilce ya da beze gibi seyler belirmeye basladi. Ya da dikkatim had safhada bu ara, her zaman vardi yeni goruyorum.

İki

ikiz olabilir mi canım? İkizlerde çok hızlı artar hcg. Darısı başımıza. Hayırlı olsun.... :)
bilmiyorum.ailemde var ikiz gebelik,birede ikiyede razıyız yeterki hayırlısıyla,sağlıkla olsun. rabbim isteyen herkeze versin.bu ay adet tarihime kadar hiç takmadım kafaya, hamile kalmak için diğer aylar uğraştığım gibide uğraşmadım.onun için sizde takmayın kafaya,en iyisi olacağına bırakmak:)

Kızlar bende bu ay da bir şey yok. Çok üzüldüm ama bekliyorum nasip olmasını. :KK61:

arkadaşlar kan sonucum 3711.7 çıktı. karnımda hafif sancı var. hesabıma göre ve adet tarihinegöre hesaplarsak 4 hafta 3 günlük hamileyim,bu sonuç çok yüksek değilmi?:110:
yaaa süper.. rabbim kucağına almayı nasip etsin... darısı tüm isteyenlerin başına..

Kizlar mrb bisey sormak istiyorum banyo yaparken göğüslerimin damarlarini fark ettim agri var ama şimdiye kadar hic dikkatimi cekmemisti bi de bahsedilen kadar şiddetli bir ağrı yok.. kizlar belirti olabilir mi yardimlutfen

Kizlar mrb bisey sormak istiyorum banyo yaparken göğüslerimin damarlarini fark ettim agri var ama şimdiye kadar hic dikkatimi cekmemisti bi de bahsedilen kadar şiddetli bir ağrı yok.. kizlar belirti olabilir mi yardimlutfen

Aynı dertten bende muzdaribim :110: bugün bende fark ettim damarları böyle yeşil yeşil kalın damarlar ben sütyen takamiyorum her yeri ağrıyor uçları hassas.
Benimde 2.gun geçti sayılır .

Inşallah hamilesindir canim benim cok acimiyorlar cok ta belirgin bi damar yok.. galiba ben abartiyorum :KK43: kendi kendimi kandiriyorum ..

Inşallah hamilesindir canim benim cok acimiyorlar cok ta belirgin bi damar yok.. galiba ben abartiyorum :KK43: kendi kendimi kandiriyorum ..

Amin canım belki bir değişiklik vardır ki dikkatini çekmiştir.
Öğle hemen karamsar olma birtanem

Kızlar benim bat 3 kasım çok ümitli değilim bu ay ama göğüslerim acıyor sızlıyor durduk yerde uçları çok hassas ve eğer hamile isem bugün rahime yerleşme günü tahminen ve bende sol kasık bölgesinde regl olacakmışım gibi bi ağrı oldu. Başka da bi cacık yok. Dediğim gibi bu ay pek umutlu değilim hamişsem büyük süpriz olur yani :) haydi sizler de paylaşın beraber bekleyelim sıpaları :)

Tatlım bende akıntı var ama kuru ve hafif kokulu... Kasık ağrısı göğüs ağrısı... Kasık ağrım geçtiğimiz hafta içinde bacağıma vuruyordu :S bi ara bi hareketim sonucu kasığımda şiddetli bir kasılma... göğüs ucumda renk değişikliği... Bilmem ki ne olur :) günüm 3 kasım.. haaa bi de idrar geldiğinde fazla sıkışıklık hissediyorum

Kızlar benim bat 3 kasım çok ümitli değilim bu ay ama göğüslerim acıyor sızlıyor durduk yerde uçları çok hassas ve eğer hamile isem bugün rahime yerleşme günü tahminen ve bende sol kasık bölgesinde regl olacakmışım gibi bi ağrı oldu. Başka da bi cacık yok. Dediğim gibi bu ay pek umutlu değilim hamişsem büyük süpriz olur yani :) haydi sizler de paylaşın beraber bekleyelim sıpaları :)
merhaba benim bat 1 kasım benimde göğüslerim ağrıyor ve birazda büyüdü arada kasık ağrımda oluyor ama benim pek umudum yok gibi bende regl olacağım gibi hissediyorum...ama şöyle bişey var korunduğumuz zamanlarda göğüslerimde pek bi değişiklik olmuyor korunmadığımızda göğüslerim büyüyor ama sonuç negatif neden acaba? bilemedim...

arkadaşlar kan sonucum 3711.7 çıktı. karnımda hafif sancı var. hesabıma göre ve adet tarihinegöre hesaplarsak 4 hafta 3 günlük hamileyim,bu sonuç çok yüksek değilmi?:110:
:nazar: maaşallah ne güzel işte canım bu değerin kıymetini bil kaç gün geciktin... bide sakın ikiz olmasın.

kızlar benden yumurta akı gibi akıntım bugün geldi acaba bugün mü yumurtlıycam ben?? ayy unutmuşum herşeyi sanki ilk gebelik gibi bilgisiz hissediyorum kendimi ya

kızlar benden yumurta akı gibi akıntım bugün geldi acaba bugün mü yumurtlıycam ben?? ayy unutmuşum herşeyi sanki ilk gebelik gibi bilgisiz hissediyorum kendimi ya

Olabilir canım yumurtlayabilirsin bence değerlendir derim bol Şans :)

X