Kızlar kasım ortasına kadar batı olanlar gelsin belirtilerimizi paylaşalım

reglime 5-7 gün var ama kasıklarımda ve belimde ağrı var göğüslerim şişti hafif ama sanırım bunlar regl belirtisi:110:
bugün test yaptım tek çizgi çıktı:110:
bende yapcam ama tek çizgi çıkıp, umutsuzluğa düşmekten korkuyom..

Regl me 3 gün var adet belirtisi bende sadece sinir stres ve Göğüs hassasiyeti oluyor
bu ay yine Göğüs hassasiyeti var ama bel ve bacak ağrısı da oldu ovulasyn testi ile gün belirleyip o Günler'de çalışma yapmıştık umarım tutar kızlar
inş canım..

Evet kızlar inşaallah hamilesinizdir inşaallah hamileyizdir.. önce kendim hakkında biraz bilgi vereyim sizlere 4 yıl 3 aydır evliyim ve evlendiğim günden beri bebek istiyorum olmuyor yapılan tahliller bir dünya araştırma sonucu elle tutulur bir sebep bulunamadı bundan 6 ay önce aynı gün içerisinde hamile olduğumu ve durmayan adet kanaması zannettiğim şeyin DÜŞÜK olduğunu öğrendim ve çok uzatmayayım bugün benim doğum günüm ve aynı zamanda beklenen adet günüm saat 2 buçuk hala olmadım ama her an olabilirim çünkü hiçbir hamilelik belirtisi taşımıyorum göğüslerimdeki acı dışında ve bir kaç gün önce hafif hafif kasıklarıma iğne batmaları dışında :KK43: lütfen dua edin benim için Rabbim bana doğum günü hediyesi nasip eder inşallah ve burda hamile kalmayı bekleyen bebek hasretiyle yanan tüm arladaşlarıma bu müjdeli haberi tez zamanda almayı nasip etsin dilerim
inş canım hamişsindir. hamişiktir.

Benim adet tarihim bugün yarın... Ovulasyon günümde çok feci ağrılarım oldu, kasıkta batma ve bel ağrısı gibi ama bunu bir ay önce bırakmış olduğum doğum kontrol hapına ve tabiki ovülasyona bağlıyorum. Yaklaşık bir haftadır göğüslerimde ağrı vardı, ilk önce uçları sızlamaya başladı, daha sonra da ağrı göğüslerimin dış tarafına geçti yani koltuk altına kadar hissedebiliyordum. Yalnız iki gün önce bu göğüs ağrısı tamamen geçti. Ara ara bel ve kasık ağrılarım oldu, hatta belimin ağrısından çok halsiz düşüyordum. Mide bulantısı ve baş dönmesi de mevcut... bu akşam yine oldu. Regl yerine de iki damla kahverengi akıntı geldi, günlük ped koydum ama kirlenmedi bile ve regl olacakmışım gibi ağrım yok, oysa günler süren sancılarım olurdu... Son olarak sabah test yaptım fakat testin üzerinde yazan süre içerisinde değil de 15 dk sonra ikinci çizgi gölge gibi belirdi ama içime sinmediği için çöpe attım. Hayırlısı bakalım...

Bekle biraz daha hamis olabilirsin. Yerleşme kanamasi olabilir kahverengi leke :)

Hadi bakalım inşallah hamissindir hamisizdir :)
çünkü ben 23 nisanda kaza ile hamile kaldığımı öğrendim.
eşim havalara uçtu. aldı beni zıplattı..koştur koştur doktora götürdü..
29 mayısta ölmüş karnımda kürtaş oldum.

3 ay korunduk.
geçen aydan beri vira bismilliah deyip yapıyoz ama sonuç yok. hayırlısı..

Bekle biraz daha hamis olabilirsin. Yerleşme kanamasi olabilir kahverengi leke :)

İnşallah canım bakalım bekliyorum hala adet olmadım... Dün gün içinde sadece bir damla kan geldi peçeteye o da pembeydi. Ya geç regl olucam ya da bebiş var. Akşam test alıp yarın sabah yapıcam belki bişeyler çıkar.

İnşallah canım bakalım bekliyorum hala adet olmadım... Dün gün içinde sadece bir damla kan geldi peçeteye o da pembeydi. Ya geç regl olucam ya da bebiş var. Akşam test alıp yarın sabah yapıcam belki bişeyler çıkar.

Hadi bakalım inşallah vardır gülüm ya

Selam kızlar. BAT 28 ya da 29 Ekim. Bu ay 15.ayımız.eşimde de bende de bir sıkıntı yok ama henüz bebek de yok. Nasip beklemedeyiz. Benim belirtilerim her ay yumurtlamadan sonra başlayan göğüs ağrım yok sadece uçları acıyor. Çok olmamakla birlikte kesintisiz yumurtlamadan beri devam eden beyaz sarı akıntı. Diğer her şey normal. Midem de bulanıyor gibi ama o boğazım ağrıyor ondan da olabilir. Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

kan testi yaptırdın mı peki yosa idrar testine göre mi söylüyosun negatif diye nm

Kan değil idrar bebeğim ya 2 tane farklı marka gebelik testi silik çıktı bende erken gebelik testi aldım sonucu rahat göreyim diye ama bomboş. Regl bekliyecem gelmezse kana giderim

kan testi yaptırdın mı peki yosa idrar testine göre mi söylüyosun negatif diye nm

Kan değil idrar bebeğim ya 2 tane farklı marka gebelik testi silik çıktı bende erken gebelik testi aldım sonucu rahat göreyim diye ama bomboş. Regl bekliyecem gelmezse kana giderim

hemen salma kendini benimki 1 gün kala ve 2 gün kala yaptım negatif 1 gün geçince silik çıktı o da çook silik ti kan verdim sonuç geç döllenme içini rahat tut inşallah kırmızılar değilde bebiş gelecek

hemen salma kendini benimki 1 gün kala ve 2 gün kala yaptım negatif 1 gün geçince silik çıktı o da çook silik ti kan verdim sonuç geç döllenme içini rahat tut inşallah kırmızılar değilde bebiş gelecek

Bekliyecem Birtanem elimden başka bişi gelmiyor 3 gün var regl bakalım hersey kısmet :KK43:

X