Kızlar kasım ortasına kadar batı olanlar gelsin belirtilerimizi paylaşalım

Kızlar 2 saatlik idrar la sonuç net olur mu yaptım negatif te :/
Bu arada gelsin diye şu içtim çok

Canim keşke yrin sabahi beklesydn.sabahkine gore gun icindekilerde daha az belli oluyoms.sen yinede canini sikma biraz daha bekle bi kac gun yada kan testi yaptr:KK28:

2 gün ama 30 die bekliyorum normalde 40 33 40 gidip geliyor hiç belli olmuyor :KK43:

2 gün ama 30 die bekliyorum normalde 40 33 40 gidip geliyor hiç belli olmuyor :KK43:
Adetin mi 40 33 gunde oluo canim ? O zaman senin birazdaha zamanin yokmu canım benmi yanlis anladm :/ yani 40 olduunda ne zaman adetin olmasi lazim ona gore test yapsan daha iyi olur daha cok yipranmazsn.cunku zor bende dort bes test yaptm yumurtlama gununden sonra ama kendimizi uzmekten baska bi ise yaramio malesef :KK43:

Adetin mi 40 33 gunde oluo canim ? O zaman senin birazdaha zamanin yokmu canım benmi yanlis anladm :/ yani 40 olduunda ne zaman adetin olmasi lazim ona gore test yapsan daha iyi olur daha cok yipranmazsn.cunku zor bende dort bes test yaptm yumurtlama gununden sonra ama kendimizi uzmekten baska bi ise yaramio malesef :KK43:

Canim geçen ay 33 günde oldum onda. Önce ki ay 30 ondan önceki. Ay 40 :) karman çorman oldu yani neyse bekliyecez bakalım

Canim geçen ay 33 günde oldum onda. Önce ki ay 30 ondan önceki. Ay 40 :) karman çorman oldu yani neyse bekliyecez bakalım
Seninde duzensiz yani benimde oyle o yuzden karisiyoruz boyle :110:Ortalama 35 gun falan olarak bekle bakalm canim hayirli haberler aliriz ins senden :KK15:

kızlaarr merhaba hepinize :) netten yumurtlama tarihime baktım 30 ekim gösterio ama 30 u adetimin 13. gününe denk gelio geç değil mi? 11. gününde başlıo diye biliyorum ben

kızlaarr merhaba hepinize :) netten yumurtlama tarihime baktım 30 ekim gösterio ama 30 u adetimin 13. gününe denk gelio geç değil mi? 11. gününde başlıo diye biliyorum ben
Ovülasyon testi yap canım belli olmuyor o. Benim geçen ay 11.gün pozitifti bu ay 14. Gün pozitif çıktı. Geçen ay kaçırmıştım yumurtlama günümü ilişki olamadı yani bu aya allah kerim :)

Günaydın kızlar uyku tutmadı tatil günümde sabahın köründe uyandım
Maalesef test yapamıyorum gebelik testi sandığım test ovülasyon testiymiŞ:KK51:
Inşallah kırmızılar gelmez bugün de beklemedeyim

Mrb kizlar benim bat 4 kasim ama bende yerleşme kanaması filan olmadi ne zaman olmasi gerekiyor benide bilgilendirin lutfen.. :KK43:(

Himmm ben aşılama yaptim yarin belli olacak ama hic ümidim yok adet belirtilerim varr gebelik belirtilerine baktim hiçbiri yok bendeeee

merhaba kızlar benimde bata 1 hafta var artık belirti aramıyorum sadece dua ediyorum sabırla bekliyorum... 2,5 yıllık evliyiz 2 yıldr bebek istiyoruz ama olmadı 3 kez kimyasal gebelik yaşadım bir kez aşılama yaptırdım ama olmayınca olmuyor artık yaza kadar böyle bekliycem yaza tüp bebek yaptırıcaz...

X