Kızlar kasım ortasına kadar batı olanlar gelsin belirtilerimizi paylaşalım

Selam arkadaslar. Bugum bel agrim var biraz. Ve karnim sanki komple yaraymis gibi dokunamiyorum agri da degil sanki tuhaf bir rahatsizlik hissi var. Bakalim hayirlisi. Bir de icim sikiliyor ogretmenim okulda gezdim durdum sikintidan. Oturamiyorum yerimde. Herhalde fazla taktim kafaya bu aralar ona bagliyorum.

Evet kızlar inşaallah hamilesinizdir inşaallah hamileyizdir.. önce kendim hakkında biraz bilgi vereyim sizlere 4 yıl 3 aydır evliyim ve evlendiğim günden beri bebek istiyorum olmuyor yapılan tahliller bir dünya araştırma sonucu elle tutulur bir sebep bulunamadı bundan 6 ay önce aynı gün içerisinde hamile olduğumu ve durmayan adet kanaması zannettiğim şeyin DÜŞÜK olduğunu öğrendim ve çok uzatmayayım bugün benim doğum günüm ve aynı zamanda beklenen adet günüm saat 2 buçuk hala olmadım ama her an olabilirim çünkü hiçbir hamilelik belirtisi taşımıyorum göğüslerimdeki acı dışında ve bir kaç gün önce hafif hafif kasıklarıma iğne batmaları dışında :KK43: lütfen dua edin benim için Rabbim bana doğum günü hediyesi nasip eder inşallah ve burda hamile kalmayı bekleyen bebek hasretiyle yanan tüm arladaşlarıma bu müjdeli haberi tez zamanda almayı nasip etsin dilerim
canım benim inşallah hamilesindir.. ☺

Kızlar merhaba birkaç yeni gelen olmuş gelenlere hoşgeldiniz demek istiyorum. Hayırlısıyla inşallah bebişlerimiz karnımızda olsun bu ay. Allah boş çıkarmasın bizi. Bugün de oğlum durup dururken anne kardeşimin doğmasına ne kadar zaman var diye sordu çok şaşırdım durduk yerde nereden çıktı şimdi bu diye. Yanında konuşmuyoruz bile. Benim için en mükemmel hamilelik belirtisi bu. İnşallah kuzumun içine doğmuştur. :)

canim herkesin bebeleri simdiden hayirli olsun. bel agrisi, bulanti, uyku, halsizlik, duygusallik, kasiklarinda delip gecen bir agri. ne ararsaniz var bende yani :KK15:

Günaydın kızlarr:)

inşallah hepimiz bu ay olumlu sonuc alırız..benim bir sorum olcak ,bgn çatlatma iğnesinden sonra 7. günüm ve beyaz akıntılarım kasıklarımda çekilme oluyor anlamadım :KK43:

Günaydın kızlarr:)

inşallah hepimiz bu ay olumlu sonuc alırız..benim bir sorum olcak ,bgn çatlatma iğnesinden sonra 7. günüm ve beyaz akıntılarım kasıklarımda çekilme oluyor anlamadım :KK43:
canım beyaz akıntı olması güzel.. rabbim gönlüne göre versin.. inşallah hamişsindir...

canım beyaz akıntı olması güzel.. rabbim gönlüne göre versin.. inşallah hamişsindir...

ay inşallah her ay aynı heyecan umut edip hayal kırıklıgıda yasamak istemiyorum ama.. sol kasıgımda damar atması gibi cimdik kramp benzeri bişiler oluyor iğnenin etkisi mi acaba

Mrb hanimlar ben en son 23 eylulde hastalndm günümü 2 gun gecti kasik agrisi gogusler davul gibi birde bel agrisi adette olurken hic belirtm olmaz ve her ay duzenli 2yada 3 gün öne gelir dün test yaptm ama cikmadi bisey zaten hamilelik istemiyorum 2 tane kuzum var allah bagislasin olmayana ve isteyene versin hafta sonu da olmzsa kan dan baktiricm yazarım yine burdan

Mrb hanimlar ben en son 23 eylulde hastalndm günümü 2 gun gecti kasik agrisi gogusler davul gibi birde bel agrisi adette olurken hic belirtm olmaz ve her ay duzenli 2yada 3 gün öne gelir dün test yaptm ama cikmadi bisey zaten hamilelik istemiyorum 2 tane kuzum var allah bagislasin olmayana ve isteyene versin hafta sonu da olmzsa kan dan baktiricm yazarım yine burdan

canım rabbim gönlüne göre versin. inşallah değilsindir istemiyorsun zaten ama korunmadıysanızda istenmeyen gebelik olabilir.
Benim hep duam şu rabbim isteyenlere versin istemeyenlere vermesin çünkü sonu (kürtaj ) oluyor :KK43:

Benimde 1 Kasım ama bekliyorum sabırla. 3 gündür kahverengi bi akıntı var tam yerleşme tarihinde ama sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum. bu akıntı çok normal gelmedi bana sanki

kızlarr yarın benim bat günüm evde 1 tane test var acaba sabah idrarıyla yapsam çıkar mı ne dersiniz

kızlarr yarın benim bat günüm evde 1 tane test var acaba sabah idrarıyla yapsam çıkar mı ne dersiniz

Canim denemeden bilemeyiz benimde 2 gün kaldı :)
30 33 günde bir bazen 40 oluyor..
Bu ay erken yumurtladim sanırım belirtiler vardı ama emin değilim bakalım..
Istersen dene

X