Kızlar kafayı yicem bakın lütfen

dunyamsn

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2022
456
126
23
Şimdi ben 30 unda korunmadım. 19 unda adet oluyorum düzenli. Yumurtlama zamanına çok yakın ilişkiye girdik. İlk testim pozitif çıktı 3 gün sonra kan verdim gebelik yoktu. Kan verme tarihim 8 i hesaplamalarıma göre ayın 3 ü ile 5 i arası yumurtluyorum şimdi kanda çıkmaması normal geliyor velhasılkelam bugün test aldım yine pozitif gibi bakar mısınız ? Ne yapayım bekliyimmi??

Eklentiler

• image.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 54
5inde yumurtlama olduysa daha 8 gün olmuş idrarda çıkması için yine çok erken. Artımed marka test mi bu ona benzettim genelde yanlış pozitif veriyor. Adet gününüze yakın test yaptırın bence

5inde yumurtlama olduysa daha 8 gün olmuş idrarda çıkması için yine çok erken. Artımed marka test mi bu ona benzettim genelde yanlış pozitif veriyor. Adet gününüze yakın test yaptırın bence
Evet artımed bu hepsi artımed idi kan verdiğim gün negatif çıktı aynı marka telaşlanıp gittim işin ilginç tarafı ben bu testi 1 senedir kullanıyorum hiç çizgi görmezdim bu ay beni delirtmeye çalışıyor sanırım

Ya dediğim gibi konularda biraz bakarsanız herkes bu markanın yanlış pozitiflerinden dert yanıyor baya popüler bu konuda. (İnşallah pozitiftir tabi inşallah yanlış değildir) Ama yumurtlamadan sonraki 11-12. Günlerde genelde idrarda pozitif çıkıyor şuan söylediğiniz tarihe göre bana erken geldi

Peki bugün kan versem çıkar mı ?

Hangi gün yumurtladıgınızı net olarak biliyor musunuz
Ayın 10 undan 30 una kadar ovulaston yaptım hiç pik görmedim. 1-10 arası ama tam bilmiyorum adet tarihini hesaplayınca 4 ü oluyor sanırım testim yetmemişti son 10 güne bakamadım kanda çıksa gider veririm sıkıntı değil

Merhaba ben son ilişkiden 14 gün sonra kaset test yaptım çıkmadı tam adet günümdü bu gün gecikmenin 11.günü testi yapalı 11 gün oldu yani gebelik olsaydı yaptığım testte çıkardı dimi çünkü şüpheli ilişkinin üstünden 14 gün geçmişti

Bilemedim şimdi yumurtlama görememişsiniz son 10 gün olduysa da daha bebek tutunmamıştır, ben olsam biraz daha beklerdim test için

14. Günde çıkardı yüksek ihtimalle ama 11 gün de gecikti diyorsunuz emin olmak için tekrar test yapın bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…