kızlar ikiinci çizgi var gibi bi bakarmısınız?????

veremiyorum ne yazıkki dün test yaptım , negatif..
bugün gecikeli 4 gün ama hiç adet olcakmışım gibi değilim.. işin kötüsü hamile gibi de hissetmiyorum..
kafam iyice karıştı artık yaaa

cnm üzülme ya olcak inşallah bir gün ben bu aydan sonra ara vericem tedaviye rahim filmi çektirip kasıma kadar beklicem artık olmazsa kasımda aşılama düşünüyoruz.aslında aşılamada oran düşükmüş ama bilmiyorum artık sen bence bir kaç gün bekleyip doktoruna bir görün derim.nolur nolmaz .....

nihalcim beni hatırladınmı bilmiyorum ama ovulasyon topiğinde konuşmuştuk seninle daha önce dertleşmiştik..bak aradan uzun zaman geçti ve ben hamileyim ki tüm ümitlerimin bittiği ayda herşeyi yaptım olsun diye ovulasyon testleriyle yumurta takipleri ve daha neler neler en son bu ay bitti yok artık ümidim dediğim ayda geldi meleğim lütfen sende ve sizde ümitsizliğe kapılmayın inanın sizlerde bu güzel duyguyu allahın izniyle yaşayacaksınız

yarın gidicem bakalım...
bu akşam bi test daha yapsam mı diyorum ama..

cnm yumurtaların gelişmesi farklı çatlaması farklı...şimdi doktorun yumurtaların büyüyormu diye bakcak ilk olarak daha sonrada çatlamışmı diye kontrole çağırır sanırım doktorun:)

yok canım ona baktı yumurtaların klomen kullanmana karşı gelişmemiş dedi bir daha çağırdı işte yumurtlayıp yumurtlamadığına bakıcaz dedi hayırlısı inş. bakalım yaa şu sorunun cvpını almak tedavi her neyse bir an önce başlamak için ilk kez adet olayım diye bekliyorum canım yaa bakalım en geç 01.10.2011de olmam lazım beklicem mecbur 2 hafta daha

:)) mrb canım hoşgeldin bende yaklaşık 1,5-2 ay oldu üyeyim hamile haberini aldığım için sevdim ve bende ümitlendim..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Sorunmu vardı tedavi falanmı gördün yoksa kaç yıllık evlisin canım valla heveslendim inş. bizide nasip olur hamile olmak allahımdan duam hep eksikliğini yaşatmasın ümitlerim bitmeden banada nasip etin

yok canım tedavi olmadım ama olmaya karar vermiştim artık aslında çok uzun zamanda bekledim sayılmaz ama karakterimden kaynaklanan bir aşırı piypiriklik durumum var 7.ayda hamile kaldım ben 7 ayda belki 4-5 doktor değiştirip kaç kez muayene olmuşumdur.hormon testlerime kadar bile bakıldı herşey çok güzel çıktı ama ben bişeyler ters mutlaka diyordum hep çünkü neden 7 ay bekliyordum ki??ama işin sırrı kendini biraz bu düşünceden uzak tutmakmış meğer ilişki sırasında acaba bu ilişkidemi olacak bebeğim diye düşünmemekten özgürce ilşki yaşamaktan geçiyormuş gerçektende işin sırrı ki bunu bana her gittiğim doktor söylemişti sadece kendini kasıyorsun ve buda geciktiyor demişlerdi ama ben inanamıştım dediğim gibi...rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin canım benimm diyorum ya ben inanıyorum gerçekten anne olmayı isteyen kullarının kollarını kucaklarını boş bırakmıyor rabbim bol bol dua edelim inşallah ve inancımızı asla kaybetmeyelim..BİR GÜN MUTLAKA OLACAK!!!

inş. canım bak sen ne güzel artık içinde koruyacağın eksikliğini aramayacağın bebeğine kavuştum rabbim inş. sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin Darısı bizim başımıza inş. bakalım bven tedaviye başlicam sanırım inş. çok beklemem ben 3.yılıma girdim evliliğimde ama ihmal ettik ha bu ay olur haaa bu ay olur diye diye 2 sene bitti artık dr. gitmeye karar verdik ve sorunun bende olduğu çıktı yumurtalıklarım gelişmemiş ilaç kullandım yine etkili olmadı ama ilacı bir kez kullandım bakalım şimdi adet olmayı bekliyorum dri gidicem yine bakalım yumurtlayıp yumurtlamadığıma bakıcak inş. olumlu sonuçlar alırım adetim çok düzenli aslında eğer adet düzenli ise yumurtlaman olur diolar ama bakalım beklicem artık canım

hadi bakalım inşallah sendende güzel haberler alacağız ben inanıyorum canım.adet düzeni önemli ama bende o bile yoktu inan 38-45 günde bir adet görüyordum ben yaa olacağı varsa gerçekten bakmıyor bu tarz şeylere..dediğim gibi sen moralini yüksek tut ve inancını kaybetme.

nihalcim gelişmeler ne durumda? kan testi yaptırdınmı senden haber bekliyoruz.

kızlar hepinize çok teşekkür ederim ama malesef kan testim negatif çıktı doktora gösterdim idrar testini o bile umutlanmakta haklısın bu positif dedi ama yapcak bişey yok bu ay rahim filmi çektircem ve kasıma kadar beklicem olmazsa aşılama veya tüp bebek düşünmeye başlicam artık:)

aslıyurt

cnm çok sevindim senin adına allah tamamına erdirsin inşallah:)bizlerede dua et olurmu bol bol:)

alya

cnm bu seferde olmadı ama hayırlısı böleyimiş napalım bi dahaki aylar bizim artık inşallah....:))))

nihancım sağlık olsun üzülme.ama bişey diyecem sanki sana bikaç defa daha böyle oldu hamilelik testi az silik çıkıyordu.vücudunda fazla salgılanan bir hormonmu var ki acaba ondan 2. çizgi çıkıyor bence hormonlarına bi baktır.
bu arada ben bu ay soğan kürü yaptım diye adetim gecikti sanırım gerçi 2 gün geçti üzerinden hiç ama hiç umutlu değilim çünkü klomeni aldım hiç yumurta oluşmamış dedi doktor.sonra soğan kürüne başladım onun sayesinde yumurta oluştumu bilmiyorum.ama 4-5 gün daha bekleyecem sonra gidecem doktora bıktımnegatif görmekten kan testini.bende pco var bu arada.ya bide bana GONAL F İĞNELRİ ne kaç gün yapıyon fiyatı ne ,ne işe yarıyor bilen varsa anlatabilirmi.

bu ay regly olayım klomene devam edecem 4. ayım olacak ondada olmazsa bende rahim filmi çektirecem kafamda hep soru işareti var çünkü.

nihalcim gelişmeler ne durumda? kan testi yaptırdınmı senden haber bekliyoruz.

meraba alyacım yanlış hatırlamıyorsan sende soğan kürü sayfasına yazmıştın.ne oldu soğan kürü sende işe yaradımı.ayyy yoksa ovülasyon testi sayfasındamı görmüştüm seni..

canım olsun herşeyde bi hayır vardır. bu çift çizginin nedeni çatlatma iğnesi olabilir. daha genciz tıp bu kadar ilerlemişken üzülmenin manası yok. hep beraber bi gün bizde muradımıza ereceğiz merak etme.

meraba alyacım yanlış hatırlamıyorsan sende soğan kürü sayfasına yazmıştın.ne oldu soğan kürü sende işe yaradımı.ayyy yoksa ovülasyon testi sayfasındamı görmüştüm seni..

canım ovulasyondan hatırlıyosundur ben soğan kürü hiç yapmadım.

bu arada bugün hormon sonuçlarımı aldım iyi çıktı. ama bende çikolata kisti var. o yüzden bu ay rahim filmi çektiriyorum açık çıkarsa aşılamaya geçiyoruz aşılama olmazsa açık ameliyatla kistlerim alınacak. ama rahim filminde tüpler tıkalı çıkarsa direk laporoskopi ve sonrasında aşılama olacak. herşeyin hayırlısı

ayyy geçmiş olsun tatlım.ya çikolata kisti olanlarda denemiş soğan kürünü ve küçülmüş demişler birde sen oku.ben ibrahim saraçoğlunun çalışmalarına çok inanıyorum istersen önce ona sor maille sonra sende soğan kürünü dene istersen

doğru sölüyosun cnm benim daha çok genciz üstelik daha bunun aşılaması tüp bebeği var :) inşallah bende kasım gibi aşılama düşünüyorum.gelişmelerle ilgili görüşelim cnm birbirimize destek oluruz:)bende bu ay rahim filmi çektircem bakalım hayırlısı artık sonuçlarını mutlaka yaz cnm:) buarada bence çikolata kistini kafana takma benim kardeşim çikolata kisti ile hemde hiç tedavisiz hamile kaldı........olcak bir gün inşallah:)))))))

cnm hormonlarım normal ama doktor kimyasal gebelikten olabilir dedi neyse hayırlısı inşallah artık....buarada bende iğnelerin fiyatını falan merak ediyorum hepsini özel almak zorunda kalcam çünkü...kurumum karşılamıyor 3 yıldan önce malesef buarada sorduğun iğneler yumurta geliştiriyor cnm daha sonrada sanırım ya aşılama yada tüp bebek yapılıyor.ama tam ayrıntılı bilmiyorum malesef bende:) sende gelişmelerden haberdar et cnm...inşallah güzel haberlerle gelirsin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…